Şimdi Ara

Kargo takibi Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.145
Cevap
103
Favori
631.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aksiyon kamera vardı birde monopod...Yasaklı ürün değil diye biliyorum daha önce bi kaç arkadaşım getirtti sıkıntı olmadı...inşallah gelir. Posta ile gönderip ödemeyi bulunduğum yerde yapma imkanım olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylin45

quote:

Orijinalden alıntı: sickbubblegum32

quote:

Orijinalden alıntı: ceylin45

quote:

Orijinalden alıntı: mathman20

Kargo adresine gönderileceği anlamına geliyor.Muhtemelen bulunduğunuz bölgenin ptt şubesinden alabilirsiniz.Aynı şekilde benim de oldu çünkü.Cumartesi istanbulda torbaya eklendi yaziyordu.Pazartesi yani bugün izmirde bulunduğum bölgenin ptt şubesinden kargomu teslim aldım.

yarın PTT şubesine uğrayıp önce bir sorayım o zaman inşallah benimde öyle olur
    Saygılar...

mumkunse sabah ugra

Tesaduf bugun yanima ptt calisan arkadas geldi dagitim gorevlisi takip numarasini ons verdim arayip oradan bi rine sorgulatti
    Oda istanbulda pesembe gelir dedi pek umudum yok ama insallah gelir.
    Benim asil merak ettigim urun buyuk ihtimal takildi ve telifon oldugu icin alma sansimiz yok.
    Biz hic bir sey yapmazsak gumruk urunu geldigiyere iade edermi merinobilesle irtibata ne zaman gecmeliyim.
    Malum paypal ilr 45 gun suremiz var.

Suan yolda geliyordur :)

Ben cinden S2 yedek parca almistim 7 ay once filan gonderi kaydi yapildi torbaya eklendi vs yaziyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: x15

Evet geliş kaydı yapıldı demek gümrüğe takıldı demek oluyor.Belki birkaç istisnası vardır.

Hocam oyle birsey yok :)

Gonderi kaydi yapildi dmek gonderinin geldini gosterir.Ordan subeye ordan eve gelir :)

Yanlis bilgilendirme yapmayin..

• Arkadaş ne varsa gümrüğe gönderiyorlar. 2 adet led ampülü bile gümrüğe yollamışlar. daha önce bir arkadaş nisan ayı müfettişler denetim yapıyor demişti ihtimal vermemiştim şimdi benim iki led ampülde gümrüğe gitti ise mütettişler sıkı denetim yapıyorlar galiba.. aynı ampüllerden çinden farklı tarihlerde birer ikişer en az 15 tane getirttim hiç sıkıntı olmadan direkt gelmişti.

• glare32 G kullanıcısına yanıt
    Peki bu gumruge urun girdikten sonra kaç günde çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Peki bu gumruge urun girdikten sonra kaç günde çıkıyor?

ithalatı sakıncalı ürün ve 75$ üzeri ( yanlış da olabilir ) değeri olan ürünler uzun kalıyor ( 2-3 gün gibi ) bu kriterler dışında ise aynı gün çıkabiliyor. gümrük memurlarının yoğunluğuna ve titiz çalışmasına bağlı..
  • glare32 G kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim nazik cevabınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Evet geliş kaydı yapıldı demek gümrüğe takıldı demek oluyor.Belki birkaç istisnası vardır.

Gonderi kaydi yapildi dmek gonderinin geldini gosterir.Ordan subeye ordan eve gelir :)

Sen buraya üye olmadan önce biz bu işlerle uğraşıyorduk bir bildiğimiz var ki söyledik.Bu iletiyi yazalı 1 yıl ya da daha fazla oluyor sanırım.O zaman öyleydi.Şimdi nasıl takip etmiyorum.Muhtemelen yine aynıdır ki üstteki ekran görüntülerinde de gümrüğe girmiş görünüyor.Geliş kaydı yapıldı yazıpta gümrükten çıkan eşyalar da olur.Bunlar yasaklı olmadığı için teslim edilir.Genel durum böyledir ama istisnalar da olabilir .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Sen buraya üye olmadan önce biz bu işlerle uğraşıyorduk bir bildiğimiz var ki söyledik.Bu iletiyi yazalı 1 yıl ya da daha fazla oluyor sanırım.O zaman öyleydi.Şimdi nasıl takip etmiyorum.Muhtemelen yine aynıdır ki üstteki ekran görüntülerinde de gümrüğe girmiş görünüyor.Geliş kaydı yapıldı yazıpta gümrükten çıkan eşyalar da olur.Bunlar yasaklı olmadığı için teslim edilir.Genel durum böyledir ama istisnalar da olabilir .

Hocam ben gecen 5-6 ay once cinden s2 parcasi siparis ettigim icin soyledim

• Herkese merhaba bu Kargonun akıbeti durumu Nerede olduğu hakkında bilgi verebilecek olan car mı ? Kargom dvd player ama içinde iki tane telefon gizli.

• Philippines P kullanıcısına yanıt
    ukim'den kim'e geçmiş gelmesi çok çok zor
    herhangi bir vergi yansımış mı ?
    yansımamış ise aynen geri gönderilir sorgusuz sualsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diamondx -- 15 Nisan 2015; 0:40:04 >
  • x15 kullanıcısına yanıt
    o buraya üye olmadan önce böyleydi ama artık değişti hepsinde aynı yazı yazıyor ve hepsi gümrükten geçip dağıtma çıkıyor ptt sistemi değişti anlıcagin

• Vergilenme yapılmış 3.60 felan öyle birşeydi. Ptt Kargoyu aradım Gümrükten geçti dediler ama neden dağıtıma çıkmıyor anlamadım.

• Tamamdir beyler az önce baktım kargo 00:05 te mersine girmiş dvd içinde telefon soktum anlayacağınız iki adet . Aynı yöntem ile sokmak isteyen varsa ek olarak en fazla 25 dolar dvd parası gidiyor o kadar besyuzelliucciftsifirbesseksendpkuzyetmisbir whatsapp tan yazin ayrıntılı anlatırım

• arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim paketim şuan ne durumda acaba? birde ben ısparta'da yaşıyorum konya'dan buraya tekrar sevk edilecek sanırım birde bu bordro kapatıldı felan yazıyor tam olarak ne oluyor?

edit: resimi yükleyemedim o yüzden link olarak atıyorum kusura bakmayınhttp://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t34.0-12/11146071_852160084821759_882880111_n.jpg?oh=0d4edb21055556cbdf7f0828c84c76f9&oe=552FC0E3&__gda__=1429255697_24dd9c08e9df6bf6dfb5bac3723ecc88

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafak4ptan -- 15 Nisan 2015; 11:51:09 >

• mustafak4ptan kullanıcısına yanıt
    sıkıntısız alırsınız sorun yok

• Philippines P kullanıcısına yanıt
    harddisk kutusu daha ucuz hocam 8 dolar :)

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağolun :) ne bileyim çinden bir kaç kez alışveriş yaptım istanbuldan direk geçiş yapardı buraya ama konyaya gidince tedirgin oldum... 1 senedir alışveriş yapmayalı bazı şeyler değişmiş sanırım. tahminimce oradan buraya sevk edecekler paketi? içerik 150 euroydu rica ettim satıcıya 30 euro gösterdi gerçi paketi açmış olsalar bile fiyat tahmini yapabileceklerini pek sanmam baya bir araştırmaları gerek
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    15/04/2015 PTT İşyerinden Çıktı Posta Teslim Bordrosu Kapatıldı İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM ZEYTİNBURNU İSTANBUL( AVR)

15/04/2015 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL( AVR)

bugünki değişim böyle tablet gelir mi?

• mustafak4ptan kullanıcısına yanıt
    yok açmamışlar ukim e giriş yapmamış hiç

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.