Şimdi Ara

Kararsız kaldım, tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orta segment telefonu arıyorum. Aradığım özellikler:

- Ekranı min 4.3", max 5" olmalı. Ekran / kasa oranı fazla ise (%70 ve üzeri) 5.1"-5.2" kabul edilebilir.
    - Fotoğraf çekimi tatminkar olmalı. ( Şu anki telefonum Lumia 1520, bu telefondan sonra alacağım telefonun kamerası hayal kırıklığına uğratmamalı.)
    - Kulaklık ile ses çıkışı kaliteli olmalı.
    - Bataryası kronik sorunlu olmamalı. ( Hızlı eskiyen batarya olmasın lütfen aynı sorunu 1520 de yaşıyorum)
    - Mümkünse metal olmalı çünkü telefonu kılıfsız kullanırım.

Hiç yapmayacağım işlemler:

- Ön kamera ile selfie, oyun oynamak, film vs izlemek, kamera ile video çekimi, fm radio dinlemek.

Aklımda şu anda Huawei nin P8 modeli var. Sizin öneriniz varsa bekliyorum arkadaşlar, en geç bayram ertesi telefon almam lazım.

• Lenovo k5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarı
  • Butcenizi belirtmeniz daha iyi olur, su siralar htc one a9 u takip ediyorum, fiyati hb de 1400e kadar indi, tasarim olarak hos ve istediginiz ozelliklerde, bakmanizi tavsiye ederim.

Batarya konusunda ise lenovo iyi durumda. P1 tavsiye edecegim ancak 5.5 inc. P1m t inc boyutu ile suan 550 tl civarlarinda ve 4000 ma bataryasiyla sizi sarj sorunundan kurtarir ancak performans beklemek dogru olmaz, gunluk isler için tercih edilebilir giris segmenti bir telefon.

• Orta segment işte hocam. Şu fiyat diyemiyorum. Ayrıca A9 pil kapasitesi olarak çok düşük. Ayrıca 1400tl yi 2 gb ram li telefona vermek pek mantıklı gelmedi açıkçası.
  • Ben 650 liraya LG K8 siyah renk aldım. Ozellikleri tatmin edici boyutta. Yanları hafif kavisli olduğundan farklı bir hava vermiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia m5 e bir bakin hocam, 3gb ve 5 inc. Daha once hic kullanmadim ancak performans olarak da sorun yasayacaginizi dusunmuyorum. Umarim dogru telefonu bulursunuz, iyi forumlar:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.