Şimdi Ara

Kararsız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan kullandığım İ4 ü değiştirmeye karar verdim,pc ile aram oldukça iyidir ancak daha önce android işletim sistemi kullanmadığımdan oldukça tereddütteyim.
    2000 tl ye kadar bütçe ayırdım kendime,

Baz kriterlerim var,sizinle paylaşıp telefon seçimi konusunda fikrinizi almak istiyorum
    *Telefonda oyun oynamam hatta kurmam bile
    *Ev ile iş yerim arası ortalama 45 dakika sürüyor ve servisle gidip gelirken telefondan film yada dizi izlemek izlerim
    *Telefondan internet sörf ve sosyal paylaşım sitelerini aynı zamanda skype,whatsapp,instagram...vs gibi programları yoğun olarak kullanıyorum
    *Müzik dinlemek ve film izlemek için Sennheiser MM100 Stereo Bluetooth kulaklık kullanıyorum(özellikle xperia z nin kapaklı yapısı zamanla bozulma yapabilir diyebilecekler için)
    *Hızlı bir internet tarayıcısı,işimi kolaylaştıracak bir arayüz,günü tamamlayabilecek bir batarya ve güzel bir kamera.

Açıkçası benim telefon kullanma tarzım genellikle böyle,bazen sınırların dışına çıktığım durumlarda olabilir.
    Bu kriterler dahilinde önerilerinizi yada uzak durmam gerekenleri sebepleriyle bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.