Şimdi Ara

karar weremedmm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • motorola v3i ve SE w810i arasnda krrszm özllk olrk SE trtslmz ama motorolannda drşu mkmml bi kaç soru sorcam, 1)motorola mp3 bkmndan nsl ses kltesi iyimi we cddn 50 şrkdn fzla almıyomu 2)motorolanın kmrası we ekran çözünürlüğü nasıl (1,3 için bklnlnlerin üstnde mi)3)bde ikisindede tşları kltlerken gwnlk kodu yapılymu ?? 4)motorolanın şarjı ii dynıomu?? CVP VERENLERE ŞİMDİDEN TESKURLERR..

• bu ikisi arasında w810i alman daha uygun olur gibime geliyor.
  • W810i.. Her yönden senin işini görecek bir model
  • duruşu mükemmel diye telefon alma....bi süre sonra duruşu değil özelliği mükemmel olsun istiyceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okitoxxx -- 6 Eylül 2007; 0:09:57 >
  • 2si arasında kaldıysan Elbetteki w810i Herşeyiyle V3'e bin basanr 5'le çarpar 6 ya katlar
  • Kararsız kalman için bir neden yok gidip Sonyericsson alıyorsun bu kadar
  • Tamam w810i özellik bakımından bin basar ama telefon oyuncak gibi şekli şemali kötü.Herkes için özellik ön planda değil
  • ne olursa olsun w810i derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur

Tamam w810i özellik bakımından bin basar ama telefon oyuncak gibi şekli şemali kötü.Herkes için özellik ön planda değil

valla bende ilk zamanlar şekle önem veriyordum. Hatta bu yüzden baya bi zarar ettim ( N73 Sattım )

Sonradan Anladım ki Şekil Bir süre sonra önemini yitiriyor.

Ayrıca w810i'nin Beyazı Bence Çok Şekil .
  • hocam hiç düşünmeden w810i derdim ben olsam. bence sen de öyle yap hiç pişman olmazsın
  • Kesinlikle V3i'den uzak dur. Pili, menüsü, kamerası, üretim kalitesi herşeyi berbat. SE iyi bir seçim. Beyaz W810i değişik olabilir.
  • tabikide w810i kıyası olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.