Şimdi Ara

Karakterlerinizi Burada Tanıtın ve Hakkında Yorumlarımızı Alın (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
6.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Charımdan SS'Ler. Baltalı Mızrak Kötü Kabul Ediyorum.
     Karakterlerinizi Burada Tanıtın ve Hakkında Yorumlarımızı Alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

Charından buyrun ssler;

Bazılarına bişeyler demek istiyorum Her gün pc başında olmadığımdan resimleri geç yükledim Kusura bakmayın Fakat o kadar konuşmak yerine konunun işlevi hakkında sizde charlarınızı tanıtsanız daha iyi olurdu Konu karakter tanıtımıysa tanıtıcaksınız boş muhabbetlere gerek yok

@Plunder
    Böyle bi konu açtığın için teşekkür ederim Önceki mesajımda yazmadığım için kusura bakma geç oldu Ve sosyal hayatdan bahsedilmiş konuda Doğrudur bi sosyal hayatım var Okula giderim King boks a giderim Hafta sonları evde durmam Arkadaşlarla okey bilardo vs.. ile eğleniriz Günde belli bir süre ile oynarım ki o süreyi sosyal bi hayatı olup okula giden biri bilir Sosyal hayat için verdiğin cevaplara yeniden teşekkür ederim

@Surround
    Karakterim hakkındaki düşüncelerin için teşekkür ederim

@Ss4Gogeta
    Teşekkür ederim sosyal hayatın bir oyundan daha iyi bişey olduğunu savunduğun için

@Alp Erén
    Pc başına fazla geçmememden dolayı geç mesaj attım ve resimleri geç yükledim Kusura bakmazsın inşallah
    Ama şunu söyliyim ortada bi emek var "ss alabilirmiyim" demeden önce "emeğine sağlık güzel bi charın" veya "kötü bir charın" var diyebilirdin

@peacemacker
    "bu car kralsa benım carım ne oluyo :))))) 600 m paryaı bıde tıcretle yapmıs :))))
    6 ayda 54 lvl yapmssın 3.5 ayda78 lvl oldum :( rastgele"

"ee bende calıyorum gunde en afla 4 5 saat kasıyorum :S"

"cok beklerısnız ss yı kac ksı ss koyabılıyor kı :S"

Herkese olumlu yönden cevap verdim Fakat kusuruma bakma sana olumlu bir yönden cevap veremeyeceğim
    Çünkü çoğu mesajında gülmüşsün Burada ayı oynatmıyoruzki niye gülşüyorsun Bir yerimizi açmıyoruzki niye gülüyorsun Doğum tarihini 1988 yazmışsın Fakat 22 yaşındaki olgunluğu verememişsin Ben 1992 doğumluyum ama sende olması gereken olgunluk bendeymiş gibi bu yazıları sana yazıyorum Tuhaf bile olsa bunu düşünmen lazım
    Bazı konulara açıklık getirmem lazım herhalde
    600m yi ticaretle yazmış diyip gülmüşsün Gülmene gerek yok ticaretle yaptım diyorsam ticaretle yapmışımdır Oyuna 1TL bile yatırmadım yatırmamda EP hariç EP yide şuan için erken görüyorum
    6 ayda 54 oldum bunu kimse soramaz niye yavaş kasıyorsun senin kadar oynasam 80 olurdum diyemez Desede cevap hazır sosyal hayat derim
    Kaç kişi ss koyuyor acaba dimi Ben yalancı olsam yazmazdım merak etme O kadar yazıyı niye yazim bende sorunmu var sanki

Neyse bana olumlu yönden soru sorup bişey öğrenmek isteyen sorsun Bazıları gibi alay ediliceksem küçük düşürüleceksem ilk önce onlar ayna karşısına geçip kendilerine baksınlar Sonra gelip ne diyceklerse desinler

Oynayanlara kolay gelsin şimdiden iyi oyunlar herkese....

Güzel çar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.