Şimdi Ara

Karakter/kişilik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
5
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Karakterinizden memnun musunuz arkadaşlar. Ben sürekli nasıl davranmalıyım ,nerde ne demeliyim, nasıl bir karakterde olmalıyım diye düşünüyorum. Hem de sürekli. Bir türlü oturtamıyorum bunu. Neden böyle sizce.

Yaşım bana göre gayet büyük ama yinede bu karakter meselesinin oturması için daha zamana mı ihtiyacım var diye düşünüyorum bir yandan da çok kötü hissediyorum çok geç kalmışım gibi geliyor.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim belki yardımcı olursunuz.

Çoğunluk yaşıtlarım olduğu için bu bölümde açmak istedim konuyu.

Bu arada kızım ve 19 yaşımdayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Belkide karakterin budur sürekli düşünmek ve esnek bir kişiliğe sahip olmak panik olma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25-30 yaşınıza kadar tam olarak oturmasını bekleyemezsiniz. Her ortamda da aynı şekilde davranamazsınız hocam. Karakter değil ama "karakterler" oturur zamanla. Çevreye göre aşırıya kaçmadan içinizden geldiği gibi davranın

• memnunum hergün farklı bir kişilik olarak yataktan kalkıyorum bazen tyler durden bazen joker bazen bateman yani duruma göre bazen officer k oluyorum olgunluğu çokta takmamak lazım sınıfımdakiler bende şikayetçi oluyor bazen sınıfta kağıt uçak yapıp onu yakarak millete atıyorum diye onlar olgun görmüyor ama onlar büyük planımın farkında değil

• yaşadığınız normal bir şey bence. insan eminim ki 40 yaşına gelse dahi kendiyle ilgili öğrenecek yeni bir şey bulacaktır. o yüzden kişiliğini bir kutu içerisine sıkıştırmak manasız. onun yerine kendi ahlak kurallarınızı ve neyden hoşlanıp hoşlanmadığınızı tanımaya çalışın.

• Dişi misiniz hanımefendi

• sen biraz farklısın galiba

• Karakteri sabit kalan var mı

• hocam sanırım sizde id ego super ego çatışması var

• Yoo var

• Bu adam aynı ben ya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.