Şimdi Ara

Karadelik fotosu için tüm krediyi alan kadının aslında neredeyse hiçbir şey yapmadığı ortaya çıktı!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
10.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Kadının "Ben yaptım, oldu." şeklinde bir iddiası yok ki.

Tipik feminist medya bir fotoğraf üzerinden kadınlara abartılı övgü sergilemek için tabiri caizse kızı kullandı.

Zaten ben o anda fotoğraf çektirmesinden anlamıştım. O kadar büyük bir emeği olsa imkanı yok aklının ucundan geçmez öyle bir anda fotoğraf çektirmek.
    Kadın ilk olarak bu fotoyu paylaştı , ve "yaptım" tarzında bir açıklamada bulundu. Facebookta

ARDINDAN , HİÇBİR ZAMAN ÇIKIP DA DEMEDİ , "HERKES BENİ GÖSTERİYOR AMA EKİBİM DE ÇOK ÇALIŞTI" VS VS

Tarzında hiç açıklaması olmadı , kendisi halinden gayet memnun
  • akamol kullanıcısına yanıt
    noldu kardeş foton gitti

sadece UI yapmış dediğin kız;

quote:

Katie also developed the imaging framework that rigorously tested all three codes and shaped the entire paper
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    büyük emeği yok dediğin kadın neredeyse liseden beri image process üzerinde calısıyor, 2017 yılında karadelik fotograflama üzerine tedde konusma yapıyor.

"Katie was a huge contributor to the software; it would have never worked without her contributions and the work of many others who wrote code, debugged, and figured out how to use the code on challenging EHT data. With a few others, Katie also developed the imaging framework that rigorously tested all three codes and shaped the entire paper"

elinizin altında internet var iken her gördüğünüz yalana niye atlıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 14 Nisan 2019; 0:50:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

noldu kardeş foton gitti

sadece UI yapmış dediğin kız;

quote:

Katie also developed the imaging framework that rigorously tested all three codes and shaped the entire paper
    Unit testleri mi yazmış?
  • quote:

büyük emeği yok dediğin kadın neredeyse liseden beri image process üzerinde calısıyor, 2017 yılında karadelik fotograflama üzerine tedde konusma yapıyor.

"Katie was a huge contributor to the software; it would have never worked without her contributions and the work of many others who wrote code, debugged, and figured out how to use the code on challenging EHT data. With a few others, Katie also developed the imaging framework that rigorously tested all three codes and shaped the entire paper"

elinizin altında internet var iken her gördüğünüz yalana niye atlıyorsunuz
    BU PROJEDE 3 TANE ALGORİTMA KULLANILDI

3 ALGORİTMANIN 1 TANESİNİN GELİŞTİRİLMESİNDE KATKISI VARDI.

LİSEDE ÇALIŞTIĞI ALGORİTMANIN BİR KISMI KULLANILDI SADECE. ARAŞTIRMADAN YORUM ATMAYIN FEMİNİSTLER

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Kadın ilk olarak bu fotoyu paylaştı , ve "yaptım" tarzında bir açıklamada bulundu. Facebookta

ARDINDAN , HİÇBİR ZAMAN ÇIKIP DA DEMEDİ , "HERKES BENİ GÖSTERİYOR AMA EKİBİM DE ÇOK ÇALIŞTI" VS VS

Tarzında hiç açıklaması olmadı , kendisi halinden gayet memnun

Alıntıları Göster
    Bu dediklerini kanıtlayabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Bu dediklerini kanıtlayabilir misin?

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=UiAmZT04Was

her şey burada. ilk paylaşımı yaptığının kanıtı dahil
  • akıl fikir ya. karadelik fotosu gibi dünyada ilk olan bir gelişmeyi liseden kalma random kodlarla gelen UI ci kıza prim yaptırmak için bırakıcaktı tüm ekip zaten. alttarafı karadelik fotosu diye arayüzcü kıza primlemişler nolucak.
  • quote:

akıl fikir ya. karadelik fotosu gibi dünyada ilk olan bir gelişmeyi liseden kalma random kodlarla gelen UI ci kıza prim yaptırmak için bırakıcaktı tüm ekip zaten. alttarafı karadelik fotosu diye arayüzcü kıza primlemişler nolucak.
    Grupta binlerce kişi var , 1 tanesi tamamen şan şöhret oldu . Diğerlerinin adını bile bilmiyor kimse

Eğer bunu savunuyorsan ağır meriçsin , terket burayı bloklandın
  • Gerçek bilim adamları şöhret peşinde koşmuyor zaten. Bunun işe yaramazın teki olduğu çok belli. Ted konuşmasına falan çıkarmışlar, istediği şöhrete kavuştu kısa süreliğine de olsa. Şuan dalga geçiyorlar tabi tüm internette, foyası meydana çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akamol

Gerçek bilim adamları şöhret peşinde koşmuyor zaten. Bunun işe yaramazın teki olduğu çok belli. Ted konuşmasına falan çıkarmışlar, istediği şöhrete kavuştu kısa süreliğine de olsa. Şuan dalga geçiyorlar tabi tüm internette, foyası meydana çıktı.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Şu adamın konularını şikayet etmeye çalışın hocam bende etmeye calisicam. Yalan haberlerle milleti kandırıyor ne adam akıllı kaynak gösterebiliyor nede konu hakkında bilgisi yok . Diğer kadın düşmanı şaksakcılarıda ona destek oluyor . İgrendim artık forumun bu kadınlara yönelik düşmanlığından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Turuncu bir yuvarlağı karadelik diye yutturdular bari kaliteyi en azından 2mp falan yapsaydınız hayal kırıklığına uğramazdık inanırdık belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 14 Nisan 2019; 0:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    meriçler gidin pmden konuşun

konumu kirletmeyin

burası alfa erkek forumudur blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

meriçler gidin pmden konuşun

konumu kirletmeyin

burası alfa erkek forumudur blok

Alıntıları Göster
    Sen söyle bakim kim demiş burası erkek forumu diye. Sen bu forumun ağa babası mısın ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.