Şimdi Ara

Karadayı & Kenan İmirzalıoğlu - 3.Sezon (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.770
Cevap
20
Favori
99.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haftaya pazartesi final.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Finalde mahir ölür ise ,senaristlerin yüzüne tükürmek isterim,,bu kadar acı çekmiş bir aile ve iki kara sevdalıyı, sırf reyting ve farklı son yapmak uğruna böyle bitirir ler ise,bu senaristlerin artık hiç bir dizisi izlenmez.

Aynen öyle ya, saçma saçma işler yaptılar. Bu dizi çok güzel olabilirdi, konusu da buna müsaitti, aşk meşk diye diye rezillik çıktı.

Aynen son bölümde biraz fazla abartı olmuş, hapishane önünde onu bekleyen insanlar felan, adliye de alkışlamalar.
    Ayrıca mahkeme Dönüşü askerler insiyatif kullanarak hastaneye gitmesine izin verdiler ya koptum orada.
    O askerlerin askerliği uzamaz hapis yatarlardı, ama senaryo işte daha ne diyelim.
    Her zaman dedim Turgut on numara rol yapıyor o delirme halleri felan süperdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://vine.co/v/eeDUEhP62P5

iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 16 Haziran 2015; 5:15:50 >
  • Fragmana göre iyi ters köşe yaptılar ve güzel bir final oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Haziran 2015; 13:07:10 >
  • Koskoca Dizinin finali yapılmış ama forumda final bölümünün ardından sadece 2 mesaj mı yazılmış yoksa ayrı bir konu falan açıldıda haberim mi yok, şok oldum...
  • finalde çok sıkıldım sürekli şiirli şiirli sözler,öğütler,hele mahallelilerin mahir'i hepten süper kahraman bellemiş olması çok yapmacıktı bence yok sen varsın artık kapımız açık bile rahat uyuyoruz,allah senden razı olsun falan filan sanki adam mahalleye para dağıtmış.Ayrıca mahirlerin çocuğuna yazık la dedesi de babası da anası da sabahtan akşama kadar şiir kitabı gibi konuşup duruyorlar çocuk onların öğütlerinden bir pok anlıyorsa bende ne olayım.Mutlu sonla bitti işte ayrıca bu sezon çok durgun ilerledi dizi.2-3 hafta izlemesen bile hikayeden hiç bir şey kaçırmıyorsun küçük ayrıntılar dışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Haziran 2015; 17:27:29 >
  • Efsaneee

https://youtu.be/g428DLuN7l0

• Ezel ve Kuzey Güney kadar saran bi film olmadı daha bakalım bide burda deniycez şansımızı.
  • A2 kanalında 1 hafta oldu 1. bölümden itibaren veriyorlar.

• Son sezon haricinde guzel diziydi ilk 2 sezona sigdirsalardi efsane bir dizi olabilirdi. Cok bos 120 dk lik bolumleri var .

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.