Şimdi Ara

Karabüyü Sura

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler size sorularım var :D Karabüyü Sura sizce hangi kolyeyi takar cennetin gözü kolyemi mor yakut kolyemi inci kolyemi acıklamasıyla yazarsanız sevinirim. Birde hangi küpeyi takar abonoz küpemi cennetin gözü küpemi birde silah efsunu yarı krtk zeka zehirleme b.hızımı yoksa yarı krtk zeka canlılık b.hızımı ? sorularımı açıklamasıyla yazarsanız sevinirim.

İyi Forumlar.

• MT2 TR DEN Mİ MT2 PVP DEN Mİ BAHSEDİYRSUN ?
  • Pvp de tabiki zaten karabuyu silah efsunu yarı krtk zeka b.hızı zehirleme yaptım taşları savaşçı oldurucu soğutma karabuyu. Küpe ne takayim cennetmi abonozmu düz burcaksan abonoz skil satcaksan cennet diyorlar skilcigim kalkan efsunu zeka canlılık mı yoksa zeka ceviklikmi sonra karabuyu 92/94 hp hp mi aliyim hp saldirimi bana arkadaş karabuyu de koruma var saldırı saldırı al dedi bende 92de saldırı Bugta dedim oda doğru dedi ozaman hp saldırı al dedi napim sence yani karabuyuye hp hp mi aliyim hp saldirimi büyülü silaha geciyorum b.silah silah efsunu yarı krtk zeka b.hızı zehirlememi yapiyim yarı krtk delici güç zekami büyülü silah silah taşı ne olacak karakter taşı oldurucu kavramami soğutmami sonra b.silah kolye ne takicaz cennetmi arkadaş inci kolye al dedi b.hızı var dedi b.silah kuleyi cennet tak dedi herkez abonoz takiyo dedim sen boşver onları onlar 10+ yaş tecrübeleriyle konuşuyorlar dedi. B.silah kalkan efsunu zeka gucmu yoksa zeka canlılık mı yoksa zeka ceviklikmi benim bildiğim güç sonra b.silah 92 94 ne aliyim arkadaş b.silahda koruma yok hp hp al dedi ? Zaten saldırı saldırı al demeyin 92de saldırı Bugta o yüzden hp hpmi aliyim hp saldirimi ? Cevaplarını bekliyorum şimdiden tesekkur ederim.bu arada arkadaş dediğim 28-30 yasında 😂sonra bazilari velet bu arkadaşın falan diyolar.

İyi Forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.