Şimdi Ara

Karabük Üniversitesi Genel Bilgi Konusu- İlklerin Üniversitesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
7
Favori
27.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Karabük'te oturuyorum bi de hocalar filan kötü çıkarsa bitmez bu bölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

İngiliz dili ve Edebiyatı okunur mu ?

Karabük'te oturuyorum bi de hocalar filan kötü çıkarsa bitmez bu bölüm.

Okunur.Çünkü okulda her bölüme hazırlık zorunlu.Tüm hazırlık öğrencileri Ydyo a bağlı buda ydyo yapılan yatırımları ve alınan hocaların kalitesini artıyor.Pişman olmazsın.Yeni binada bu sene açılıyor
  • Rektörümüz Prof. Dr. Burhanettin Uysal 13 Temmuz Cumartesi günü 14.30'da TGRT EU'da yayınlanan "Sektörün Yıldızları" programında yer alacak.
    İzlemenizi tavsiye ederim
  • Hocam Bilgisayar Mühendisliği hakkında bilgi alabilirsem eğitimi iyi midir, Ayrıca Fakültenin yerleşim yeri hakkında da bilgi rica edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ick94

Hocam Bilgisayar Mühendisliği hakkında bilgi alabilirsem eğitimi iyi midir, Ayrıca Fakültenin yerleşim yeri hakkında da bilgi rica edicem.

Bilgisayar mühendisliği mühendis fakültesinin iyi ve köklü bölümlerindendir.Hocalar ve lab'lar iyidir.Mühendislik fakültesi ana kampüste.Ana kampüs karabük çarşı ile safranbolu arasındadır.Her iki yönede 5km uzaklıkdadır.Ulaşımda bir sıkıntı yok ama minibüsler ayakta yolcu almadığı için bazen binmek sıkıntı olabiliyor.Kampüse ulaşım otobüs ve minibüslerle sağlanmaktadır.Rektör hocamızın üniversitenin içinden karabük çarşıya tramvay yapmayı planlamaktadır.9 km'lik ray üniversitemize kardemir aş tarafından armağan edilmiş.Herhalde bu sene döşenmeye başlanır.Bu proje bittiğinde ulaşımda sıkıntı olacağını düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

Evet arkadaşlar başlıkta da belirtiğim gibi üniversite, şehir ve bölümüm hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

karabükte makinemi ? elektrik elektronikmi hangisini önerirsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtliPilavımBenim

quote:

Evet arkadaşlar başlıkta da belirtiğim gibi üniversite, şehir ve bölümüm hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

İkiside iyi bölümler.Karabük'te ikiside oturmuş bölüm.Hangisini istiyorsan okuyabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EtliPilavımBenim

quote:

İkiside iyi bölümler.Karabük'te ikiside oturmuş bölüm.Hangisini istiyorsan okuyabilirsin.

tamam soalassın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EtliPilavımBenim -- 12 Temmuz 2013; 21:18:11 >
  • Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Nasıl iyimi İmkanları Kısıtlımı Hocaları Nasıl cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veysel2334

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Nasıl iyimi İmkanları Kısıtlımı Hocaları Nasıl cevaplarsanız sevinirim

Birkaç mesaj önce cevaplamıştım.
  • Makine ve Elektrik için oturmuş bölümler dedin ya mesela bu İngiliz Dili ve Edebiyatı için de söylenebilir mi ?

Çünkü ailem ilahiyat daha iyi olur diyorlar ve ben ilahiyat yerine ide tercih etmek istiyorum , bi de okunmayacak gibiyse ve bölümü bırakırsam babam 10 yıl susmaz , ben sana ilahiyat demiştim filan der.İde okuyan bi arkadaşınız filan var mı acaba ?
  • Arkeoloji bölümü nasıldır acaba yazsam %99 çıkar gibi ama bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Makine ve Elektrik için oturmuş bölümler dedin ya mesela bu İngiliz Dili ve Edebiyatı için de söylenebilir mi ?

Çünkü ailem ilahiyat daha iyi olur diyorlar ve ben ilahiyat yerine ide tercih etmek istiyorum , bi de okunmayacak gibiyse ve bölümü bırakırsam babam 10 yıl susmaz , ben sana ilahiyat demiştim filan der.İde okuyan bi arkadaşınız filan var mı acaba ?

Okuyan arkadaşım yok.Ama üniversite kurulduğundan beri hazırlık zorunlu olması ve hemen hemen her bölümde olması yabancı diller yüksek okulunu güçlü ve etkili yaptı.Bu yüzden iyi yani
  • quote:

quote:

Makine ve Elektrik için oturmuş bölümler dedin ya mesela bu İngiliz Dili ve Edebiyatı için de söylenebilir mi ?

Okuyan arkadaşım yok.Ama üniversite kurulduğundan beri hazırlık zorunlu olması ve hemen hemen her bölümde olması yabancı diller yüksek okulunu güçlü ve etkili yaptı.Bu yüzden iyi yani

Çok teşekkürler.

• Bizim soru arada kaynadı galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Arkeoloji bölümü nasıldır acaba yazsam %99 çıkar gibi ama bilemiyorum.

Hocam iyi değil diye biliyorum.Arkeolojide belli başlı bazı üniversiteler var.Oralar tutuyorsa oraları tavsiye ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Arkeoloji bölümü nasıldır acaba yazsam %99 çıkar gibi ama bilemiyorum.

Hocam iyi değil diye biliyorum.Arkeolojide belli başlı bazı üniversiteler var.Oralar tutuyorsa oraları tavsiye ederim

Anladım hocam teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımlarınız için teşekkürler hocam
  • Bir Karabüklü olarak nerede kağıt oynanır, nerede ucuza çay içilir bilgileri de bende yardımcı olabilirim Not : Zaten saydıklarım dışında bir şey yapamazsınız
  • geçen seneki ingilizce muafiyet sınavını yada güz dönem sonu muafiyet sınavını nereden bulabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.