Şimdi Ara

Kara Şimşek 'Kitt' satışa çıkarıldı...! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
13.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hasok

OFFFFFFFFFFFFFF...................oFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Gençliğimizin arabasıydı.

Bunun REPLİKA ları bile yeter

http://www.angelfire.com/oh4/tk173/knightrider.html

konsolda çift monitör olanlar 3. sezon

• Bu araçtan tıoplam kaçtane satıldı acaba çünkü ozamanların en populer arabasıydı fılm sayesınde varmı bılıgısı olannn
    bu arada rx-7 orjınalde 202ps dir bu aracabenzetenler var bılgı olsun deıdm
  • Ayrıca RX-7 aynı RX-8 gibi Vankel motorluydu.
    http://www.knightreplicas.com/
    Bu sitede güzelmiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PRODRİVER

Bu araçtan tıoplam kaçtane satıldı acaba çünkü ozamanların en populer arabasıydı fılm sayesınde varmı bılıgısı olannn
    bu arada rx-7 orjınalde 202ps dir bu aracabenzetenler var bılgı olsun deıdm

Yanlış anlasılmasın kıt e benzeyen model 202ps sonrakı versıyon 265ps ve 285ps cıkartıldı ama kit e benzeyen kasa 202ps
  • birde kadın karakter vardı adı bono muydu neydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karenin

birde kadın karakter vardı adı bono muydu neydi.

Bonnie Barstow

ikinci sezondan itibaren yerine April Curtis geçti, Bonnie 3. sezonda geri döndü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Bonnie Barstow

ikinci sezondan itibaren yerine April Curtis geçti, Bonnie 3. sezonda geri döndü
  • hah şimdi oldu sağolasın
    quote:

quote:

Bonnie Barstow

• Müziği müthişdi, bunun müziğini nerden buluruz acep?...
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

Müziği müthişdi, bunun müziğini nerden buluruz acep?...

buyur

http://www.youtube.com/watch?v=ZffqanrFE8Q
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: set

Müziği müthişdi, bunun müziğini nerden buluruz acep?...

buyur

http://www.youtube.com/watch?v=ZffqanrFE8Q

Sağolasın,özlemişim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 7 Nisan 2007; 13:45:41 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Allah Allah ya film başlarken KITT uzaklardan gelir kameranın hızla altından geçerdi sonra yandan gösterirlerdi,en sevdiğim kısımda tekerini gösterdiği kareydi bak şimdi taaa 80 lere gittim bir anda heeey gidi hey..!

ben orada şey lafına hastaydım; "One man can make a difference..." ama 2. sezondan itibaren o lafı kaldırdılar..

metnin tamamı şöyle;

Knight Rider... a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law."

Tıpkı o günlerdeki gibi oldum böyle bir heyecan falan...Rahmetli Cenk Koray programının sonlarına doğru birazdan Kara Şimşek in başlayacağını söylerdi hemen put gibi geçerdim tv nin karşısına..

Soylukan kardeşim sende Türkçe cd ye çekilmiş olanları mı var nasıl izliyorsun?

• quote:

Orjinalden alıntı: esmerce
    Tıpkı o günlerdeki gibi oldum böyle bir heyecan falan...Rahmetli Cenk Koray programının sonlarına doğru birazdan Kara Şimşek in başlayacağını söylerdi hemen put gibi geçerdim tv nin karşısına..

Soylukan kardeşim sende Türkçe cd ye çekilmiş olanları mı var nasıl izliyorsun?

Şöyle ki ilk ve 2. sezonun birçok bölümü beta kasetlerde kayıtlı olarak duruyordu onları gidip cd ye aktarttım, eksik olanları ve 3. sezonu da torrentten buldum ama tabi onlar ingilizce

• http://www.youtube.com/watch?v=m_Ovqrm78h0

Kara Şimşeğin ilk bölümü "Knight of the Phoenix" 'in güzel bir melodi ile yapılmış güzel bir montaj çalışması...

bu arada dipnot: Phoenix yeniden doğuşu simgeler; Micheal Long'un ihanete uğrayıp başından kurşun yedikten sonra hayatına Micheal Knight olarak devam etmesine ithafen kullanıldığını düşünüyorum.. yeni bir hayat, yeni bir ideal..

iyi seyirler..
  • BU KONULAR NEDEN ISITILIP ISITILIP YENIDEN GERİ GÖNDERİLİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: PRODRİVER

BU KONULAR NEDEN ISITILIP ISITILIP YENIDEN GERİ GÖNDERİLİYOR

boşa mesaj kasmak yerine yazdığın mesajın üzerindeki mesajımı okuma gayreti sarf edersen niye ısıtıldığını anlarsın, paylaşım yapacaksam tabiki konuya yorum yazacam, başka başka başlıklar açıp forumu kirletmekten iyidir öyle değil mi? Beğenmiyorsan dışarı alalım seni..
  • her ikisini de hatırlayalım

maykıl nayt ve kit...
     Kara Şimşek 'Kitt' satışa çıkarıldı...!
  • quote:

Bir yanlışlık olmalı..

Çünkü General Motors dizi için yaklaşık 15 araç temin etmişti, bu araçlar 4 katagoriye ayrılıp yeniden modifikasyona maruz kaldı, şöyle ki;

1. tip araçlar rampalardan atlayabilmesi için daha ince lastik ve tüm alt tabanını kapatan/kaplayan bir materyal ile donatıldı...
    2. tip araçlar KITT'in kendi kendisini kullandığı sahnelerde arka koltukta oturan kişinin aracı kullanabilmesi için ön koltuğun içi boşaltılmıştı (arkadaki kişi de koltuk döşemesi ile ayni renk bir kıyafet giyiyordu ki sahneleri tekrar izlerseniz anlarsınız)
    3. tip araçlar normal Pontiac Trans- am dılar fakat camları karartma yapılan sahneler için camları filmliydi
    4. tip araçlar ise çekimlerde sadece normal araç fonksyonlarını karşılamak üzere standarttı (öndeki kırmızı flaşör hariç tabi)

yanılmıyorsam bunlara 83 yılında 4 adet de T-Top modeli eklendi ki bu araçları da ünlü Goliath bölümü ile başlayan 2. Sezon ile birlikte görebilirsiniz, tavanı 2 parça şeklinde açılabiliyordu...

Son olarak ilk araçlar arasında bulunan 2 adet araç da KITT'in son bölümlerinde imhasından sonra tekrardan düzenlenmesi sırasında takılan SUPER PURSUIT MODE daki dış öğeleri sağlayabilmesi için modifiye edildi....

Dizi sonunda 19 adet Pontiac Trans-am'dan sadece 4 tanesi sağlam durumdaydı fakat GM ile yapılan anlaşma gereğince bu arabalar imha edildi

Daha sonradan dizide Micheal Knight'ı canlandıran David Hasseloff tarafından yapılan replika KITT günümüzde orjinaline en benzer KITT replikasıdır, o da şu anda Keswich deki Cars of the Stars isimli müzede sergilenmektedir...

yani kısacası şu anda sadece replikaları vardır...

abim bu kesinlikle bilgi hamallığı..kim 500 milyara filanmı katılacaksın hayırdır :)

• kara şimşek maketi arıyorum (31 yaşındayım oynamak için değil :)))......bazı yabancı sitelerde var...göstergelerine, ışığına , aküsüne kadar yapmışlar...gerçeğine sahip olamıyoruz bari koleksiyonumda bir tane maketi olsun..başta soylukan arkadaşım olmak üzere ilgilenenlere soruyorum...
    bana Türkiye'nin her hangi bir yerinde bu ürünleri satan veya getirtebilen mağza ismi verebilirmisiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

her ikisini de hatırlayalım

maykıl nayt ve kit...
     Kara Şimşek 'Kitt' satışa çıkarıldı...!

heyyt tipe bak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.