Şimdi Ara

KARA SEVDA - Burak Özçivit & Neslihan Atagül | 2.SEZON (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
6
Favori
10.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bak şimdi bir kaç sorum var hepsine cevap vermeni rica edicem

1. niye fake hesapla post kasıyorsun ?
    2 bu fake hesapla 1 mesaj attım dedin sonra 2 dedin, 7 mesajın var bu yalancılık değil mi?
    buda ss:
    KARA SEVDA - Burak Özçivit & Neslihan Atagül | 2.SEZON

3 sana kaçıncı kez söylediğimiz halde artık youtube yurtdışı muahbbetinden ne zaman vazgeçeceksin çünkü kusura bakmada kimsenin umrunda değil. bizi geçtim yapımında pek umrunda değil sanırım final gözüktüğüne göre.

başka yere çekmeden hepsine cevap verirsen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

quote:

Ya delikanli gelmis 3.dunya ulkelerinden izlenme sayilari veriyorsun. Abd den ver madem o kadar cok izleniyor ingiltereden ver.

Bu saydigin ulkelerin hepsinin kulturel yapisi turkiyeye benziyor. Normal onlarin bizim dizileri izlemesi yani adamlar gidip uzaya cikan abd dizisinimi izlesin yoksa amcasinin karisiyla asna fisne yapanimi ablasinin sevgilisini ayartanimi. Egitim seviyesi ilede alakali bu durum. Elin cinlisi butun gun essek gibi fabrikada calisiyor eve geliyor bilimkurgu mu izlesin bu tip dizilermi izlesin.Yani surda araplardan ruslardan falan ornek vermeyi kes artik. Komik oluyorsun boyle. Kimse tinlamiyor onlarin bu diziyi izlemesini. Seni adam yerine koyup cevap verdim dogru duzgun , şımarma yoksa hala gozumde serseri bir trollsun.

Rusya 3.dünya ülkesi mi?

Bu dizinin Almanyada bile sabit bir izleyici kitlesi var. Neyden bahsediyorsun?

Yazık Seul hangi ülkede onu bile bilmiyorsun. Seul Kore'nin başkenti. Bak buda sana genel kültür bilgisi

Kore de mi 3.dünya ülkesi? Teknoliye yön veren ülke değil mi Kore?

Evet haklısın Rusya, Almanya, Kore hepsi 3.dünya ülkesi

Oha çocuk Teknoloji devi Samsung, LG, Hyundai, Kia vs şirketlere sahip ülkeye 3.dünya ülkesi diyip Türkiyeyle aynı kefeye koydu.

• konu yön değiştirmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

bak şimdi bir kaç sorum var hepsine cevap vermeni rica edicem

1. niye fake hesapla post kasıyorsun ?
    2 bu fake hesapla 1 mesaj attım dedin sonra 2 dedin, 7 mesajın var bu yalancılık değil mi?
    buda ss:

3 sana kaçıncı kez söylediğimiz halde artık youtube yurtdışı muahbbetinden ne zaman vazgeçeceksin çünkü kusura bakmada kimsenin umrunda değil. bizi geçtim yapımında pek umrunda değil sanırım final gözüktüğüne göre.

başka yere çekmeden hepsine cevap verirsen sevinirim

Ben hesabı yazın açtığımı bile unutmuşum, direk son iki-üç sayfaya baktım. Helal valla sana. Hatırlatma için sağol bu arada. Başka bir konuyu aklıma getirdin.
    Hala yapımında pek bir umurunda değil final yaptığına göre diyorsun. Kardeşim ne finali, final felan yok. Öyle bir şey açıklamadı yapım.
    Aşk-ı Memnuda reyting rekorları kırıyordu. Hatta finalinde de 27 reyting alıp Türkiye rekorunu kırdı ama 2 sezonda bitti. Bunun başarıyla, gelirle ne alakası var. Ay Yapım bütün ÇOK BAŞARILI dizilerini 2 sezonda bitirdi(Yd hariç) Dizinin uzaması, çok sezonlu olması başarıyı gösteriyorsa şuan en iyi dizi arka sokaklar o zaman.

• Bu da 2. kıyağımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 2 Şubat 2017; 2:18:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chandler_Bing kullanıcısına yanıt
    Hala yapımında pek bir umurunda değil final yaptığına göre diyorsun. Kardeşim ne finali, final felan yok. Öyle bir şey açıklamadı yapım. 

final yaptıgına göre demedim final gözüktüğüne göre dedim ayrıca ben çeşitli haber sitelerinden okuduğuma yorum yapıyorum
    kaynakhttp://www.milliyet.com.tr/-kara-sevda-dizisi-veda-ediyor--magazin-2386536/

ayrıca bunu bana 1.5 sene önce pk hazirazda final yazan adamın demeside ironik olamamış mı sencede.

son olarak yine 3 soruma da net cevap vermeyerek seninle tartışma yapılamayacağını bana hatırllattın teşekkürler.
    bişey diyorum 152 tane alakasız şey yazıyorsun. daha fazla tartışmak istemiyorum çünkü. cevap veremiyorsun.

iyi geceler gsli cim

• 39'a kadar izledim ve bıraktım diziyi. İlk başlarda beğenerek izliyordum fakat sürekli aynı şeylerin tekrarlanması sıkıcı olmaya başlamıştı. Dizi Kemal ve Nihan'ın aşkı üzerine kurulu. Emir ve diğer karakterler de heyecan katıyor sadece. Ve her defasında Kemal, Emir'i darma duman ediyor. Emir hep yenilmeye mahkum. Emir, Nihan ile de aşk yaşayamaz. Nihan ve Kemal birbirlerine aitler, birbirlerini çok seviyorlar ne olursa olsun. Başka bir şey düşünülemez. Emir avucunu yalamakla yetiniyor, köşesine çekilip kalıyor öyle. Öyle psikopat gibi falan takıldığına bakmayın Emir'in, Kemal'e hiçbir şey yapamaz. Yani kısaca dizi bu şekilde idi ve sıkılınca bıraktım arkadaşlar. Sizler izliyor musunuz, sıkıldınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Bir de final söylentileri tadında şeyler konuşuluyor. Nedir aslı astarı? Resmi açıklama var mı yoksa uydurulan sözlerden mi ibaret?
  • quote:

final yaptıgına göre demedim final gözüktüğüne göre dedim ayrıca ben çeşitli haber sitelerinden okuduğuma yorum yapıyorum
    kaynakhttp://www.milliyet.com.tr/-kara-sevda-dizisi-veda-ediyor--magazin-2386536/

ayrıca bunu bana 1.5 sene önce pk hazirazda final yazan adamın demeside ironik olamamış mı sencede.

son olarak yine 3 soruma da net cevap vermeyerek seninle tartışma yapılamayacağını bana hatırllattın teşekkürler.
    bişey diyorum 152 tane alakasız şey yazıyorsun. daha fazla tartışmak istemiyorum çünkü. cevap veremiyorsun.

iyi geceler gsli cim

Final yaptığı siteden...
    -Diriliş Ertuğrul'un ardından en çok izlenen ikinci dizi olmuş
    -Final kararının altında birkaç sebep yattığı söylenirken, senaryonun daha da uzatılmadan, dizinin iyi bir yerdeyken bitirilme isteğinin ağır bastığı iddia edildi.
    Sitede tarih bile yazmıyor. Ay Yapımın diğer dizilerine bakarak 2 sezon süreceğini tahmin etmek kolay bir şey. Ayrıca Ay Yapım da yalanladı haberleri merak etme :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

39'a kadar izledim ve bıraktım diziyi. İlk başlarda beğenerek izliyordum fakat sürekli aynı şeylerin tekrarlanması sıkıcı olmaya başlamıştı. Dizi Kemal ve Nihan'ın aşkı üzerine kurulu. Emir ve diğer karakterler de heyecan katıyor sadece. Ve her defasında Kemal, Emir'i darma duman ediyor. Emir hep yenilmeye mahkum. Emir, Nihan ile de aşk yaşayamaz. Nihan ve Kemal birbirlerine aitler, birbirlerini çok seviyorlar ne olursa olsun. Başka bir şey düşünülemez. Emir avucunu yalamakla yetiniyor, köşesine çekilip kalıyor öyle. Öyle psikopat gibi falan takıldığına bakmayın Emir'in, Kemal'e hiçbir şey yapamaz. Yani kısaca dizi bu şekilde idi ve sıkılınca bıraktım arkadaşlar. Sizler izliyor musunuz, sıkıldınız mı? Ne düşünüyorsunuz? Bir de final söylentileri tadında şeyler konuşuluyor. Nedir aslı astarı? Resmi açıklama var mı yoksa uydurulan sözlerden mi ibaret?

Final haberleri yalan, reytingler gayet iyi. Arkadaşların ölesiye sevdikleri dizi 25.sıralarda dolandığı için ve kara sevdanın özeti bile dizilerine fark attığı için yalan yanlış haberlere sevinmişler işte

• Final haberleri yalan, reytingler gayet iyi. Arkadaşların ölesiye sevdikleri dizi 25.sıralarda dolandığı için ve kara sevdanın özeti bile dizilerine fark attığı için yalan yanlış haberlere sevinmişler işte  

ulan 25. olsun 155 olsun umrumuzda değil konumuzda zaten biz paylaşıyoz diyoz hala ne diyo adam ya

örnek a daki gibi bir sevinç mi kasteddiğin:

birine bişey diyosunda önce bi kendine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 2 Şubat 2017; 2:41:40 >
  • quote:

Final haberleri yalan, reytingler gayet iyi. Arkadaşların ölesiye sevdikleri dizi 25.sıralarda dolandığı için ve kara sevdanın özeti bile dizilerine fark attığı için yalan yanlış haberlere sevinmişler işte  

ulan 25. olsun 155 olsun umrumuzda değil konumuzda zaten biz paylaşıyoz diyoz hala ne diyo adam ya

örnek a daki gibi bir sevinç mi kasteddiğin:

birine bişey diyosunda önce bi kendine bak.

Benimkisi bir tahmin ve birazcık trollemeydi. Bunu yorumu okuyan herkes anlayabilir. Eğer final kararı alındı, 2 hafta sonra final deseydim haklı taraf sen olurdun. Neyse bu konu cidden çok uzadı, iyi geceler.

• Allaha şükür bittiyse

• Alayiniz manyaksiniz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://twitter.com/burcu_gorgun/status/825393921987604480

Konu kilit aynen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reytingler baya düşmüş :(

Gerçi dizinin baya düşmüş hali bile tüm gruplarda ilk 5'e giriyor.
    Buda Ay Yapımın kendi açıklaması
    https://twitter.com/ayyapim/status/825758469215105024
    @TheDifference35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 2 Şubat 2017; 10:27:47 >
  • Donanımhaberde dahi bu kadar iğrenç dizileri izleyenlerin olduğunu bilmek çok kötü bir durum kaç senedir doymadınız mı drama ?
    Reyting de reyting, reyting de reyting. Al nazar değdirdin güzelim reytinglere.

Final yakın, meşaleleri yakın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ya delikanli gelmis 3.dunya ulkelerinden izlenme sayilari veriyorsun. Abd den ver madem o kadar cok izleniyor ingiltereden ver.

Bu saydigin ulkelerin hepsinin kulturel yapisi turkiyeye benziyor. Normal onlarin bizim dizileri izlemesi yani adamlar gidip uzaya cikan abd dizisinimi izlesin yoksa amcasinin karisiyla asna fisne yapanimi ablasinin sevgilisini ayartanimi. Egitim seviyesi ilede alakali bu durum. Elin cinlisi butun gun essek gibi fabrikada calisiyor eve geliyor bilimkurgu mu izlesin bu tip dizilermi izlesin.Yani surda araplardan ruslardan falan ornek vermeyi kes artik. Komik oluyorsun boyle. Kimse tinlamiyor onlarin bu diziyi izlemesini. Seni adam yerine koyup cevap verdim dogru duzgun , şımarma yoksa hala gozumde serseri bir trollsun.

Rusya 3.dünya ülkesi mi?

Bu dizinin Almanyada bile sabit bir izleyici kitlesi var. Neyden bahsediyorsun?

Yazık Seul hangi ülkede onu bile bilmiyorsun. Seul Kore'nin başkenti. Bak buda sana genel kültür bilgisi

Evet haklısın Rusya, Almanya, Kore hepsi 3.dünya ülkesi

Oha çocuk Teknoloji devi Samsung, LG, Hyundai, Kia vs şirketlere sahip ülkeye 3.dünya ülkesi diyip Türkiyeyle aynı kefeye koydu.

La olum bi kaybol git la. Gram ekonomiden iş'ten anladigin yok gelmis o sirket su ulkede orasi gelismis burasi teknoloji devi falan diyorsun. Mavi'de amerikada ünlü baya simdi turkiye dunyada giyim sektorunde lider mi oldu ?

Konuyu farkli yerlere cekmeye calisiyorsun cunku verecek cevabin yok geceden beri eziyoruz seni hala akillanmadin. Al reytinglerde cakilmis dibe atv haber gecmis . hadi araplara falan mesaj at daha cok izlesinler bu copu.

• Hala reyting atiyor ya pk bittikten 3 5 sene sonra bile efsane diye anilacak ama bu cop dizinin ismini bile hatirlayan olmayacak. O zamanda gelir reyting atarsin buraya ; 3 sene onceki bolum bu kadar izlendi falan filan

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.