Şimdi Ara

Kara iksir kasma taktikleri? [[ZAFER] Barbar Kral'ı Aldım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir klan savaşları nedeniyle normal savaş yapamıyorum ve yeni Th7 oldum sayılır, 3-4 bin arası kara iksir birikti aralarda yaptığım savaşlardan. 10 bin kara iksir kasıp barbar kral'ı açmak istiyorum bana kara iksir kasmak için taktikler verirmisiniz? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoppeR. -- 10 Kasım 2015; 18:24:41 >

• CoppeR. kullanıcısına yanıt
    149 seviye köyüm var yapacak bişey kalmadığı için bir köy daha açtım 2.köyde barbar kralı yeni aldım klan savaşından gelen ve sondadan gelen kara iksir zorla 9k oldu 500-500 zorla bulup zorla çaldım ve 10k ya tamamlayıp kralı aldım çok zor oldu almayı bırak bulmak zor bulsanda almak zor sonda ile biriktir ve klan savaşında 2. saldırını beklet ganimete vur, 1 yıldız alabileceğin en yüksek yere vurmak ganimete vurmaktır bilmeyen çıkabiliyorda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

149 seviye köyüm var yapacak bişey kalmadığı için bir köy daha açtım 2.köyde barbar kralı yeni aldım klan savaşından gelen ve sondadan gelen kara iksir zorla 9k oldu 500-500 zorla bulup zorla çaldım ve 10k ya tamamlayıp kralı aldım çok zor oldu almayı bırak bulmak zor bulsanda almak zor sonda ile biriktir ve klan savaşında 2. saldırını beklet ganimete vur, 1 yıldız alabileceğin en yüksek yere vurmak ganimete vurmaktır bilmeyen çıkabiliyorda :)

Sonda'yı da yeni açıyorum hocam yarın akşam sonda tamamlanacak, sonda tamamlanınca ganimet koruma düzeni yapmak istiyorum hani şu köy binası dışarıda olanlardan, yoksa 9k kara iksir olsa saldırmayan kalmaz Bilgiler için teşekkürler :)

• TH7 olduğumda direk olarak sonda ile depoyu kurmuştum. Sonra aralıksız 5-6 saat saldırı yaparak barbar kralı almıştım. Dışarıda sondaları dolu olanlardan çalmıştım hep barbar okçu düzeni ile. Ha birde benim geçtiği sıralar şimşekle depolar vurulabiliyordu 3 şimşeği basıp 2k ve üzeri olan adamların deposuna şimşekleri basıp temizinden 700-1k arasını cepliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ephésus

TH7 olduğumda direk olarak sonda ile depoyu kurmuştum. Sonra aralıksız 5-6 saat saldırı yaparak barbar kralı almıştım. Dışarıda sondaları dolu olanlardan çalmıştım hep barbar okçu düzeni ile. Ha birde benim geçtiği sıralar şimşekle depolar vurulabiliyordu 3 şimşeği basıp 2k ve üzeri olan adamların deposuna şimşekleri basıp temizinden 700-1k arasını cepliyordum

Hocam benim kuzende depolara şimşek etkilerken kara iksir kasarak barbar kral aldıda şimdi sadece sondaya büyü atılıyor

• Eskiden şimşek atılırdı ama asıl önemli nokta köy eşleşmesiyle ilgili olan güncellemedir. 7. Seviye köy sahibi ölü veya diri th10 görmüyordur sanırım o güncellemeden bu yana. Dışarıda veya ilk duvar içinde dolu olan th10 sondalardan aldığımız olurdu o zamanlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • setek01 kullanıcısına yanıt
    kb7 köyümle kb10 görüyorum kupa seviye aynı olsun kb farketmez
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde sıkılıp gümüş lige hatta zar zor 700 kupaya kadar dahi inmiştim. İndiğim hesap ilk hesabım hero dahil tam full. 700 kupada hep 50 kupalı köyler gelmeye başladı oyun yukarıya zorladı yani. Gümüş ligde bile 8 nadir gördüm. Hep th9 th10 doluydu şaşırdım kaldım. Bizim th10 a geçtiğimiz Zamanlarda nerede o bolluk dedim. Next next mecbur yukarıya kaçardık malum.
    Neyse geçenlerde bitmiş 2 hesaptan sonra 3. Hesabı açtım. th6 olan bu hesapla 1350 ye kadar çıktım bir tane th9 görmedim. Daha bu hesapla görebildiğim max köy th8 o da nadiren. Demek ki th7 olunca sanırım kara iksirden dolayı böyle bir ayar olsa gerek. Olunca bakarız...w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 9 Kasım 2015; 21:40:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Geçenlerde sıkılıp gümüş lige hatta zar zor 700 kupaya kadar dahi inmiştim. İndiğim hesap ilk hesabım hero dahil tam full. 700 kupada hep 50 kupalı köyler gelmeye başladı oyun yukarıya zorladı yani. Gümüş ligde bile 8 nadir gördüm. Hep th9 th10 doluydu şaşırdım kaldım. Bizim th10 a geçtiğimiz Zamanlarda nerede o bolluk dedim. Next next mecbur yukarıya kaçardık malum.
    Neyse geçenlerde bitmiş 2 hesaptan sonra 3. Hesabı açtım. th6 olan bu hesapla 1350 ye kadar çıktım bir tane th9 görmedim. Daha bu hesapla görebildiğim maç köy th8 o da nadiren. Demek ki th7 olunca sanırım kara iksirden dolayı böyle bir ayar olsa gerek. Olunca bakarız...

Hocam hiç Th9-Th10 bulamıyorum zaten ya

edit: 1400+ kupam var altın 3. ligdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoppeR. -- 9 Kasım 2015; 20:19:43 >

2 tane full 3 level sondadan 810 kara iksir çalınabiliyor en iyi ihtimalle 2 tane yan yana full 3 level sonda bulup 3 şimşek atılsa 800 alırsınız ki onu bulma ihtimali nedir bilemiyorum
    Kara iksir kasmak biraz da savaşma alışkanlığına bağlı. Sürekli okçu barbar savaşmak verimli değil. Dev duvarcı büyücü ve öfke destekli ordu hazırlayın arada.
    İlerde th9 olunca kara iksir daha da önemli olacak, dev büyücü savaşlarına da alışın. Şu an fazla stres yapmaya da gerek yok. İlla ki barbar kralı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Kara iksir kasmak biraz da savaşma alışkanlığına bağlı. Sürekli okçu barbar savaşmak verimli değil. Dev duvarcı büyücü ve öfke destekli ordu hazırlayın arada.
    İlerde th9 olunca kara iksir daha da önemli olacak, dev büyücü savaşlarına da alışın. Şu an fazla stres yapmaya da gerek yok. İlla ki barbar kralı alırsınız.

Eyvallah hocam, az önce bir köyden 1.4k kara iksir aldım, her köyden öyle alsam 3-4 saldırıda alırım ama bulmak sorun tabii :)
  • Ganimet koruma düzeni yaptım, köy binasını dışarıya aldım kalkanım oluyor sürekli, ganimet için dalanda yok 7.500 kadar kara iksir birikti 1.500'lük 2 tane daha gelse barbar kral alıyorum :)
  • Arkadaşlar konuyu açmamdan 2 gün sonra, iyi bir ganimet koruma düzeni sayesinde 10k kara iksir toplayıp barbar kral'ı aldım, yardımlar için herkese teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.