Şimdi Ara

kapıda ödeme yapbileceğim alışveriş sitesi arıyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
206.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.seyyarsatis.com bu sitededen de kapıda ödeme ile ürün satın alabilirsiniz
  • hizlial.com kredi kartı ile de uzun süredir alışveriş yaptığım bi site.Kapıda öde sistemini de getirmişler.Tavsiye
  • bu kapıda ödemede tek cekim nedir yahu. şimdi alsak 12 taksit yapamicazmi kapıda ödüyoz diye ?
  • REKLAM YAPMA

En iyisi vatan comp. :P
    yok kapıda ödemede HEPSİBURADA
  • www.kapiteslim.com adı üstünde, elektronikte, hem garanti ve fiyatlarda iddalı bir firma tavsiye ederim
  • www.kacmazbunlar.com var telefonda bile sipariş alıyor adamlar telefonda siparişte 2 tl kapıda ödeme alıyorlar kargo hariç ama ilginç garip şeyler satıyorlar öyle teknoloji marketler gibi değil dilek balonu içinden inci çıkan istiridye lazer makas falan yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaramnet

www.kacmazbunlar.com var telefonda bile sipariş alıyor adamlar telefonda siparişte 2 tl kapıda ödeme alıyorlar kargo hariç ama ilginç garip şeyler satıyorlar öyle teknoloji marketler gibi değil dilek balonu içinden inci çıkan istiridye lazer makas falan yani

süpersin çok işime yaradı ilk fırsatta ürünümü alıcam
  • kapıda ödemeli alışveriş içinhttp://www.indirimcity.com sitemize bekleriz arkadaşlar kapıda ödeme kargo masrafı 6tl forumdan gelen arkadaşlara 3tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indirimcity -- 16 Nisan 2012; 11:57:38 >
  • Exa bilgisayar on para etmez. Müşteri hizmeti sıfır derecek kadar kötü. İki hafta önce sipariş verdim, ne telefon ettiler ne birşey getirmişler kargoyla beni bulamayınca iki hafta oldu halen gelmedi lanet ettim o firmaya.
  • http://www.sporcupazari.com/ burası güvenilir midir arkadaşlar ? Kapıda ödeme.
  • orjinal marka ayakkabılar içinwww.sporalisveris.net i tavsiye ederim arkadaşlar.kapıda ödeme de var taksitte var havale ile ödeme de var.128 bit güvenlik sertifikası ile korunuyor.kapıda ödemede ek ücret almıyorlar, havale ile ödemede %10 indirim yapıyorlar.
  • donanım almak için, şu siteler güvenli midir?

trdükkan.com
    tekmarkshop.com.tr
    jticaret.com.tr
    webdenbul.com

bu sitelere baktım da webdenbul haricindekiler tasarımı felan hep aynı güven vermiyor, iletişim bilgilerine tıkladığımda hep ankarada gösteriyor bilgisi olan var mı?tavsiyesi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: indirimcity

kapıda ödemeli alışveriş içinhttp://www.indirimcity.org sitemize bekleriz arkadaşlar kapıda ödeme kargo masrafı 6tl forumdan gelen arkadaşlara 3tl

usbli vantilatör hoşuma gitti inş. sözünüz hala geçerlidir
  • kapıda ödeme kabul eden bu kadar site olduğunu bilmiyordum,faydalı konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

www.evimizvebiz.com

Ama sadece dekorasyon ürünleri var?
  • www.kapida.com.tr

bu siteden kapıda ödeme ile 300tl'ye kadar bilgisayar parçası - telefon - kozmetik - oto parçası - anne bebek ürünleri satıyolar güvenle alabilirsiniz.Zaten tr uzantısı aldıklarına göre ciddi bir firmadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkocbys -- 10 Eylül 2011; 19:57:57 >
  • www.kapida.com

Kapıda Ödeme ile tüm ürünleri yolluyolar On Binlerce ürün var arkadaşlar...
  • www.bizde.com arkadaşlar, ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım. ürün yelpazesi tatmin edici düzeyde.
  • horrttt
  • www.dijitall.com ne istersen var.ve çok güvenilirdir.........
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.