Şimdi Ara

Kapalı Kutu Xbox One S - Mediamarkt Faturalı 2200 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Kapalı Kutu Xbox One S - Mediamarkt Faturalı 2200 Lira
    Öncelikle merhabalar,
    Mediamarkt tan şans eseri muhtemelen tek stok açtıkları one s bana denk geldi iyi fiyattan, satmak için aldım.

Ürün kendi adıma(ve 16 Mayıs tarihli) faturalıdır. Mediamarkt internet sitesi üzerinden alınmıştır. Sipariş numarasına dair detayları da paylaşabilirim.

Bayram öncesi ne referens kaygısı ne de kargo olaylarıyla uğraşmak istemiyorum. İstanbul Maltepe'de elden teslim edebilirim.
    Diğer malum sitelerde de ilan açtım ve insanların saygısız tavırlarından illallah ettim gerçekten.
    Buradaki kitlenin daha kaliteli insanlardan oluştuğunu düşündüğümden buraya özel bir miktar daha düşük fiyat vereceğim. 4 günlük sokağa çıkma yasağı gelmeden önce elimden çıkartmak istiyorum açıkcası.

Kutu içeriğinde Tom Clancy's Division 2, 1 Aylık Game pass ve 14 günlük EA Access kodları vardır. Xbox ın game pass sistemini bilen biliyordur zaten.

Yazdığım fiyat konusunda yargılanmak istemiyorum, daha ucuz bir kapalı kutu ürün bulursanız linkini paylaşabilirsiniz ki oradan alsınlar.

Fiyat olarak ikinci el piyasası bile inanılmaz seviyelere gelmiş iken 2200 liranın gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Takas veya pazarlık söz konusu değildir.
    Genelde bilgisayar başındayım, mesajlarınıza hızlıca cevap verebilirim. Ciddi alıcılara daha detaylı fotoğraf çeker gönderirim.

Kapalı Kutu Xbox One S - Mediamarkt Faturalı 2200 LiraKapalı Kutu Xbox One S - Mediamarkt Faturalı 2200 LiraKapalı Kutu Xbox One S - Mediamarkt Faturalı 2200 Lira
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 2200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bayram tatilinden önce satılması için fiyat 2200 lira olarak güncellenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.