Şimdi Ara

kapalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

hayırlı olsun adam almış bikere

arkadaşlar o kadar kötü birşey mi yaptım daha evrakları topluyorum vazmı gecim napim anlamadım siz daha tecrübelisiniz ilk size danışım dedim ama böle de teklif gelince
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıt

quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Usta yanlış anlamada sende tüketim çılgınlığına kurban gitmişsin 2000 lira peşinatla 0 km araba mı alınır?Tamam para senin paranda sonrada sızlıyorsunuz yok benzin niye pahalı bilmem ne diye ?Adamlar haklı vallaha ben olsa benzini 5 lira yapardım.

haklısın kardeşim de klasik türk milleti desek borçsuz bişey sahibi olamıyoruz

Sen kesin kararını verdiysen bize hayırlı olsun demek düşer ama yarın bir gün pişman olma diye uyarmak istedim.5 senede dünyanın faizini ödeyeceksin ve 5 sene sonra arabanın değeri hızla düşecek.Emeğine yazık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayıt

quote:

Usta yanlış anlamada sende tüketim çılgınlığına kurban gitmişsin 2000 lira peşinatla 0 km araba mı alınır?Tamam para senin paranda sonrada sızlıyorsunuz yok benzin niye pahalı bilmem ne diye ?Adamlar haklı vallaha ben olsa benzini 5 lira yapardım.

haklısın kardeşim de klasik türk milleti desek borçsuz bişey sahibi olamıyoruz

Sen kesin kararını verdiysen bize hayırlı olsun demek düşer ama yarın bir gün pişman olma diye uyarmak istedim.5 senede dünyanın faizini ödeyeceksin ve 5 sene sonra arabanın değeri hızla düşecek.Emeğine yazık

haklısın kardeşim kafam çok karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

quote:

Orijinalden alıntı: A-L-P-E-R

3000 bine git kıçına don al

Alperim naptın herkes sen gibi c180 e binmiyo

bu o banlanan alper deilmi..çocuk bu yahu

Evet ama alperler ölmez küllerinden doğar tekrar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.