Şimdi Ara

kapaklı samsunglar için KRİSTAL KILIF (RESİMLER EKLENDİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefoncuya sordum bana 5 lira dedi almadım.
  • 5 lira gayet uygun birader. al bence. biraz daha araştırsan cebine atacağın en fazla 2 ytl.. değmez bence
  • o telefoncu benim yaşadığım yere bir hayli uzak.Ve bir daha gitme şansım yok.Ama yakın çevrede bulursam alırım. e250 de gayet şık durmuş ancak benimki e900 nasıl durur acaba??Neyse alıccaz artık birtane telefonun kılıflı resmini çekip koyarım buraya.
  • yha bende telefonu bazen düsürüom 2 aydır kullanıorum ama bole cizildi filan babamda görünce gecen getirmis bitane ama ben kullanmıorum daha dogrusu takmaya fırsat olmadı babam da 5 e almıssss....
  • hayırlı olsun
  • telefon inceligini yitiriyor daha kalın bir goruntuye sahip oluyor ancak telefonuna ozen gosterenler icin kullanıslı
    acıkcası ben kılıf bile kullanmıyorum telefon biraz ciziliyor dusunce falan biraz zarar goruyor ama tercih meselesi

guzel bir icat
  • arkadaslar ne oluyo yaa aldıgınız tel 250 ytl lik bi tel (samsung e250) bunu tas patlasın kullancanız 2 sene sonra hurdaya satarsınız en iisimi kılıfa mılıfa gerek duymadan siz kullanınn yoksa 2 sene sonra aaa bu tel çiziksiz deyip adam senden 10 lira fazlasına alacak 10 lirada zaten zamanında aldıgın kılıf parası olacak aynı sey bi yerde.. değmez bence alacaksan teli kullanacaksın senden sonrakine temiz bırakmıcaksın istersen bırak adam zaten 2. el deyip savurup savuşturcak.. kılıfa

• arkadaşlar bu kılıfı yeni duydum aranızda u700 için bu kılıftan gören veya kullanan varsa acele tarafından yorum yazsın eger ii dıosa alıcam malum telefon soyuluyomus kılıf alalımda onu önleyelim bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: candanemre

arkadaslar ne oluyo yaa aldıgınız tel 250 ytl lik bi tel (samsung e250) bunu tas patlasın kullancanız 2 sene sonra hurdaya satarsınız en iisimi kılıfa mılıfa gerek duymadan siz kullanınn yoksa 2 sene sonra aaa bu tel çiziksiz deyip adam senden 10 lira fazlasına alacak 10 lirada zaten zamanında aldıgın kılıf parası olacak aynı sey bi yerde.. değmez bence alacaksan teli kullanacaksın senden sonrakine temiz bırakmıcaksın istersen bırak adam zaten 2. el deyip savurup savuşturcak.. kılıfa

adam telefonu yeni aldı. geldi burda senin yorumun okudu. ve senin düşüncene kapılarak kılıf almadı. ve 2 gün sonra telefonun ekranı cart diye çizildi. bu adam sana ters bişeyler söylemez mi.. bu kılıfın amacı telefonunu ufak hasarlardan korumak. telefona bişey olduktan sonra değil 2 yıl sonra, 2 gün sonra bile satamazsın. ama kılıf telefonu korur ve 2 yıl sonra hiç uğraşmadan satarsın. çünkü telefonunda hiç çizik yoktur. ama diğerinde kılıf kullanmadığı için doğal olarak 2 yılın verdiği ufak aşınmalar olacaktır. 10 değil 30 lira veririm temizini alırım. iyi düşün olumsuz yorumlardan kaçın..

• arkadaslar ben aldım ve 2 aydır kullanıyorum.telefonu korudugu bir gerçek ama sadece darbelerden.kılıf içerisine giren tozlar telefona adeta zımpara çekiyo.kayar kapak bir kaç gün içinde çizikten görünmüyo.15 -20 gün sonrada telefonun tüm boyası zımpara yapılmış gibi oluyor.kılıf yerine biraz dikkat telefonunuzu daha iyi korur.
  • valla şmdilik hiç öyle bi sorun yaşamadım. sadece dediğin gibi toz çok fazla tutuyo o da belli oluyo. 4-5 günde bir temizliyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: notonman

arkadaslar ben aldım ve 2 aydır kullanıyorum.telefonu korudugu bir gerçek ama sadece darbelerden.kılıf içerisine giren tozlar telefona adeta zımpara çekiyo.kayar kapak bir kaç gün içinde çizikten görünmüyo.15 -20 gün sonrada telefonun tüm boyası zımpara yapılmış gibi oluyor.kılıf yerine biraz dikkat telefonunuzu daha iyi korur.

hak veriyorum arkadaşım
  • bir üst konuda jelatinli kılıftan bahsediliyor.Bunun nasıl birşey olduğunu bilen var mı veya buna benzer bir kılıf kullanan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

bir üst konuda jelatinli kılıftan bahsediliyor.Bunun nasıl birşey olduğunu bilen var mı veya buna benzer bir kılıf kullanan var mı?

Bende onu merak ediyorum..heralde hiç kullanan yok.haftaya sipariş edeceğim,çünkü kılıf kullanmak istemiyorum,hem telefonun görüntüsünü bozuyor hemde kalınlaştırıyor.Ama bu jelatin olayı hem görüntüyü bozmuyor hemde tel üzerinde fazlalık yapımıyor gibi görünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anti İşkembe

quote:

bir üst konuda jelatinli kılıftan bahsediliyor.Bunun nasıl birşey olduğunu bilen var mı veya buna benzer bir kılıf kullanan var mı?

Bende onu merak ediyorum..heralde hiç kullanan yok.haftaya sipariş edeceğim,çünkü kılıf kullanmak istemiyorum,hem telefonun görüntüsünü bozuyor hemde kalınlaştırıyor.Ama bu jelatin olayı hem görüntüyü bozmuyor hemde tel üzerinde fazlalık yapımıyor gibi görünüyor...

evet haklısınız ama yapışkanı telefona zarar vermez mi yada cepten çıkarırken yırtılmaz mı?
  • ya bu kılıflar güzelde.bunları takınca telefonn zevki kaçıyor yaw
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Anti İşkembe

quote:

evet haklısınız ama yapışkanı telefona zarar vermez mi yada cepten çıkarırken yırtılmaz mı?

yırtılmaz,zannetmiyorum,çünkü ürün açıklamasında o jelatin filminin helikopterlerde kullanılan bir malzemeden üretildiği yazıyor.Ayrıca bu filmin başka ürünler için olan tanıtımında bıçakla dahi delinmediğini gösteren fotoğraf ve videolar görmüştüm.yırtılmanın söz konusu olacağını sanmam.
    Zarar verir mi?Bende emin olamıyorum,sonuçta dokunmatik tuşların üstünede gelecek bu yapışkanlı film.Sonradan çıkarıldığında dokunmatik tuşların algılama sorunu olur mu acaba diye düşünmekteyim.
    kullanan kimse de yok sanıyorum,kimseden ses soluk çıkmadı...

• ya su kılıfı u700 için kullanan yokmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolgirlss

ya su kılıfı u700 için kullanan yokmu?

kardeşim aşağıdaki adreste bişeyle buldum bi incelere istersen. ayrıca google'a 'u700 Crystal Case' yazıp aratırsan bişeylere ulaşabilirsin en mantıklısı eğer ev dışına (dışarıya) çıkıyosan gördüğün ilk telefoncuya sor

kapaklı samsunglar için KRİSTAL KILIF (RESİMLER EKLENDİ)

http://item.express.ebay.de/Technik_Telekommunikation_Handy-Zubehor_SAMSUNG-SGH-U700-Crystal-Case-Tasche-Cover-Schale-NEU_W0QQitemZ180147226658QQihZ008QQptdnZHandyQ2dQ5AubehQf6rQQddnZTechnikQQadnZTelekommunikationQQptdiZ1394QQddiZ1851QQadiZ1705QQcmdZExpressItem

• valla ben gecen gun aldım 2 ytl ye e900 için ama telefonun görünümümnü bozuyor, hoşuma gitmedi ve kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.