Şimdi Ara

KAOS KAPIDA BANA GÖRE !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ösym nin yeni yayınladığı rehberlik servisine istediğim üniversitenin bölümünü yazdınız benim mf4 55387 geçen sene 0,15 e gore 64600 yazarken 0,12 ye gore 56600 yazıyor bu sene de 0,12 geçerli olacağı için ben bu bölüme zar zor girecem haksız mıyım?

• o 0,12 denene şu galiba;

geçen sene alan dışı tercih eden birinin başarı sırası. yani bizi ilgilendir miyor. Ama emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okansss

Arkadaşlar ösym nin yeni yayınladığı rehberlik servisine istediğim üniversitenin bölümünü yazdınız benim mf4 55387 geçen sene 0,15 e gore 64600 yazarken 0,12 ye gore 56600 yazıyor bu sene de 0,12 geçerli olacağı için ben bu bölüme zar zor girecem haksız mıyım?

Ben o saçmalığı bi türlü çözemedim ben de ftr yazacağım sıralama 12k cıvarı bısey dıyor gecen sene 18900le kapamıs bır bolum saka gbi puan degısır fakat sıralama nasıl değişir anlam verilmez.
  • ya o 0.12 ler ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylmz12

o 0,12 denene şu galiba;

geçen sene alan dışı tercih eden birinin başarı sırası. yani bizi ilgilendir miyor. Ama emin değilim.

hocam inş öyledir ter bastı valla
  • quote:

quote:

o 0,12 denene şu galiba;

Evet öyledir ya deyse saçmalık resmen
  • quote:

quote:

o 0,12 denene şu galiba;

%90 öyle çünkü öyle bir şey olsa klavuzada koyarlardı. Klavuzde ne gösteriyorsa sıralamayı odur 2011 in sıralaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobanibrahim

quote:

quote:

o 0,12 denene şu galiba;

Evet öyledir ya deyse saçmalık resmen

bence de saçmalık eğer ki öyle değilse herkes mağdur olacak millet başarı sırasına uygun yerlere yerleşemeyecek.

• 0,15 sıralamalarına bakacağız değil mi şimdi ?
  • klavuza bakın hocam. klavuz harici bir şey yapamazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.