Şimdi Ara

Kanser hepinizin başına gelebilir duyarsız kalmayın (işinize gelmez umursamazsınız) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
4
Favori
35.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
467 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peruğum yok, keşke maddiyatım olsa da bağış yapsam ama öğrenciyim elimden sadece öne çıkarmak geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynakolik kullanıcısına yanıt
    Ne buyuk dert kendini cirkin hissediyormussun

Ben her zaman hissediyorum onu ne yapacagiz

Saglik derdi olan herkes senin gibi guzellik cirkinlige takilmaz.bence sende azalt bu takintiyi.

Peruk vermek yerine daha iyi.bir yardim da bulunulabinir. dilek kampanyasi ki ne vardi o cok iyiydi yapmak istedikleri ama yapamadiklari istekleri yerine getiriliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-E-K- -- 13 Aralık 2018; 4:50:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Met meme ca teşhisim.Sizin teşhisiniz nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up.

• yukarı
  • para toplayıp yardım sever bir kuaförden veya üreticiden maliyetine toplu peruk almanız daha kolay ve etkili olur. kim neden peruk alıp kenarda saklasın ki böyle bulmanız aşırı zor 1 tane bile bulamayabilirsiniz yani

• Aslında öğrenciler bunun ön araştırmasını yaptılar.Hatta çok ciddi bir destek aldılar.Herkes ben iyileştim göndereyim dedi.Ama iş resmiyete dönünce birkaç kişi hariç cvp bile vermedi.Öğrenciler eğitmenlerine karşı mahcup oldular.Bende buraya konu açmak istedim.İsteyen internet üzerinden alıp Kocaeli Tıp fak dermatoloji anabilim dalı
    Evren Odakyakmaz adına kargolayabilir.Ya da tedavi olmuş kullanmış olduğu bir kenarda duran peruğunu gönderebilir.Bende kendi peruklarımı gönderdim.

• Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

Bu mesaj silindi.
    Birgün senin başına gelirse anlarsın neden peruk seçildiğini.!

• Hocam merhabalar. Yaptığınız iş gerçekten müthiş 10 yıllık arkadaşımı geçtiğimiz aylarda lösemi den kaybettim daha 27 yaşında idi. Hatta cnn Türk te haberlerde görmüşsünuzdur kendisi Kocaeli yarimca da öğretmenlik yapıyordu...

Başına gelmeyen bilemez. Gerçekten çok zor...

Tekrar yaptığınız iş için tebrik ederim.

Selamlar.

• MaterialScience kullanıcısına yanıt
    Başınız sağolsun.Yaşamayan bilmiyor işte lütfen konuyu güncel tutalım destek olmak isteyenler çıkacaktır.İnşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

Ne buyuk dert kendini cirkin hissediyormussun

Ben her zaman hissediyorum onu ne yapacagiz

Saglik derdi olan herkes senin gibi guzellik cirkinlige takilmaz.bence sende azalt bu takintiyi.

Peruk vermek yerine daha iyi.bir yardim da bulunulabinir. dilek kampanyasi ki ne vardi o cok iyiydi yapmak istedikleri ama yapamadiklari istekleri yerine getiriliyordu.
    Senin sıkıntın ne?
    Asosyal fobikim ağzıma geleni söyler, insanların duygularını sallamam havalarını neye borçlusun?
    Ne yaşadın da bu kadar insanlığın sınırlarının dışında dolanıyorsun?
    Eğer gerçekten bir sıkıntın varsa yaz destek olalım, yok sırf laf olsun diye karalıyorsan yazdıklarını, gerçekten yaktığın oksijene yazık, bul açık bir çukur yat içine, hiç olmazsa toprağa gübre niyetine bi faydan olur zamanla...

• quote:

Orijinalden alıntı: msgunes

Birgün senin başına gelirse anlarsın neden peruk seçildiğini.!

Alıntıları Göster
    Arkadaş Troll değilse, onun da losemilerden farkı yok zaten. Tek farki şu, bu arkadaş kanserden dolayı değil de yine elinde olmayan bir şekilde genetik yollardan güzelliğini kaybettiği için toplum olarak zerre umurunuzda olmayacak ve bundan ötürü rahatsizligini dile getirdiğinde de yaptığınız gibi terslenecek. İnsanları zorla toplumun dışına itip katil etmeye mi çalışıyorsunuz ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 13 Aralık 2018; 13:16:10 >
    Rapyosarkom RMS tanisi

• Gelmiş gecmiş olur inşallah destek olacağınızı demiştiniz bir girişimde bulundunuz mu?

Suanda bulunmadim ben parasal yardimda bulunmak istiyorum oda kisa sure icerisinde olucak emin olabilirsiniz. Tanidigim insanlarada mesaj attim kukkanmadiklari peruklari varsa temin etmeye calisacagim

• Projede para yardımı yok internet üzerinden uygun fiyatlı peruk alabilirsiniz vereceğim üniversitenin adresine kargolayabilirsiniz.Tabi ki isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.