Şimdi Ara

Kankamın kız kardeşine aşık oldum (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
5
Favori
6.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aile şerefi filminde de vardı böyle bi olay. Zengin bebesi oktayın da aşık olduğu sarışın kız. Sonra hasan abi ilk başta biraz tuhaf oluyodu ama eleman temiz çocuktu. Sıkıntı çıkarmamışlardı. Sonra kızın doktor olan selim abisi falan bıçaklanıyodu. O kısımlar filmin sonunda, konuyla da alakası yok zaten.

Herneyse sorun olmaz bence. Bi denemekte fayda var. Git söyle kankana.

•  Kankamın kız kardeşine aşık oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boğucu kullanıcısına yanıt
    o kişiden kişiye göre değişir.eğer az çok idare eden bi adamsan başarı tip bakımından içimden al yala deyip olur bu iş derdim.tabiki ters tepebilir dediğim gibi olsa bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boğucu

Arkadaşlar selam.Benim ahmet adında kankam var.Çocukluk arkadaşım aynı mahallede oturuyoruz.Aynı okula hatta aynı sınıfa gidiyoruz.Ahmetle yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez.O benim kankamdır.Hep onla takılırım.Ahmetin bi kız kardeşi var bizden 1 yaş küçük.Kız kardeşinin adı ceyda.Ceyda'ya çok aşığım.O benim için çok özel.Ben ceyda'ya 3 ay önce açılabildim.O da beni seviyormuş kabul etti.Sevgili olduk.Gizli gizli buluşuyorduk.Bi gün buluştuğumuzda ahmet bizi gördü.Ben seni kardeşim bilirdim nasıl kız kardeşime yazarsın diye beni bir güzel dövdü.Ahmetle aramız bozuldu.Beyler nasıl gene eskisi gibi olacağım ahmetle yardım edin Ceydayla da ilişkimiz nasıl devam edecek?Lütfen yardım edin

yaş kaç

• Madem Kankan Şöyle Diyebilirsin ; Kız Kardeşin İlla Biriyle Çıkacak Sen Ne Yaparsan Yap . Bunun Tanımadıgın Birinin Mi Olmasını Yoksa Güvenebileceğin Kardeşin Kankan Mı Olması nı İstersin. Bitti Gitti .
  • CSB
     Kankamın kız kardeşine aşık oldum
  • Ben ahmetin yerinde olsaydım senin ağzını yüzünü severdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Kankamın kız kardeşine aşık oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTospa -- 22 Ocak 2015; 23:18:19 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.