Şimdi Ara

Kanallar gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dsmart modül aldım bimeksten maxi paket smart spor nba tv filan geliyor ama ntvspor smart radyoya gidiyor arama yaptığımda bunun sebebini bilen varsa yazsın lütfen akşam maç var

• okanreyiz O kullanıcısına yanıt
    uydu alıcınız HD mi..?
  • Değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanreyiz -- 14 Eylül 2013; 20:31:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ntv spor smart sadece hd yayın yapmaktadır, HD olmayan alıcılarla izleyemezsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echelon34 -- 14 Eylül 2013; 20:38:31 >
  • Hd şartmı oluyor hd yayın için radyoya geçiyorum mesela sesi geliyor hd yayınların
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Hd şartmı oluyor hd yayın için radyoya geçiyorum mesela sesi geliyor hd yayınların

Hd şart tabi. Tv niz tüplü ise aldığınız uydu idealdir. Yanlız plazma vs ise hd olmalı uydunuz. Ki hd yayın alın. Eğer iade etme olayı varsa iade edin hd alın.

• Uydu eski zaten hocam televizyon led full hd televizyonda modül girişi var ama uydu alıcısı yok televizyonun bi uydu alayım ozaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde modülü aktivite ettirdikten sonra çıkarıp başka uydu ya taksam sorun olurmu

HD yayınlara uygun bi uydu alıcısı alman çözüm olacaktır
    Modülü aktif ettikten sonra başka cihazda kullanmanın sorun olacağını da sanmıyorum...
  • Teşekkürler şöyle hd uygun bişey varmı bildiğin uydu
    Bütçene göre değişir, goldmaster 1050 ya da android sistemli atlanta hd box olabilir mesela bi incele.....
    Daha uygun fiyat dersen şuna da bakabilirsin

http://www.uydusepeti.com/next-ye-2010-cis-tiger-hd-uydu-alici-urun369.html?ref=akakce&v=1.54.4
  • İdare etsin yeter ya pahalı bişeye gerek yok next iyiyse alıyım haftaya
    İşimi görsün yeter diyosan next iyidir, diğerleri biraz daha heves-hobi işi olarak düşünebilirsin.....
  • Okadarla işim yok düzgünce maçları izleyebiliyim yeter tekrardan teşekkürler ilgin için
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu.
    Hayırlı olsun şimdiden
  • Çok soru sordum ama kusura bakmada bazen kanal değişiyorum gelmiyor yayın uydu kapatıp açınca geliyor sebebini biliyormusun
  • Hocam o bendede oluyor sebebini bende bilmiyorum
    Bazı uydu alıcılarında bu sorun olabiliyor şifreyi çözebilme hızıyla alakalı diye düşünüyorum alacağın cihazda en çok buna dikkat etmelisin....
    Sana link verdiğim next cihazda sorun olacağını sanmıyorum....
  • Senin önerdiğin alıcı nextin sitesinde yok teknosada seri sonu yazmış 99tl ymiş ama bitmiş üretimden kalkmış galiba destekle ilgili sorun olmaz sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.