Şimdi Ara

KANAL İSTANBUL İSTEMİYORUZ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

7.9 şiddetinde bir deprem olmuş, hadi merkez üssü silivri olsun. binalar, viyadükler yıkılmış; doğalgaz ve elektrik nedeniyle yangınlar çıkmış... kurtulan insanlar şok ve panik halinde... kısaca cehennem!

kanal yapılmış. üzerinde 7 köprü var, üçü hasarlı. boğaz köprülerinden 2'si hasarlı, marmaray kullanılmaz halde.

bu afet sonunda 12 milyon insan istanbul adası'nda mahsur... insanlar yüzerek kanalı geçmeye çalışıyor. kimi boğuluyor...

uzatmak istemiyorum. sadece hayal edin!
    ve düşünün, sizce bu projeyi isteyenler sizi mi düşünüyor yoksa kasalarına girecek milyar dolarları mı?

• Rte: Tamam
  • İmamoğlu:adam haklı beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fıstoffury kullanıcısına yanıt
    ulan su deprem olsunda rahatlayın tamammı, lan bu ulke istanbul hazirliksiz su an tek yapabileceğin iyi direk dua dan baska halt degil, deprem in beklenen tarih araliginda olsa bile bu sehir hazırlanamaz, toplanma alanı ipiyim desen avm leri yikican karar cikaracan falan filan yok hiç bi ihtimal istanbul bu saatten sonra depreme tam tesekkurllu hazırlayamaz 5.6 depremde gsm operatörleri çökmüş bir ulkeden bahsediyoruz, artık gerçekliğe donun,
    akrabablariniz analarınız babalarınız gocuk altinda kalsin her turlu salgın hastalık bas göstersin cesetler koksun kopekler yesinde sizde sevinin,

tedbir alinsin keske 1 -2 senede japonya seviyesinde hazırlanalım ama ne yazikki istanbul çapında bir yer icin çok geç, tek dilegim bu sekildeki depremler ile bu büyük depremin atlatılması; obur senaryo istanbul acısından degil turkiye acısından felaket olur hükümet değişmesi ekonomik kriz falan hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İriKıyım

ulan su deprem olsunda rahatlayın tamammı, lan bu ulke istanbul hazirliksiz su an tek yapabileceğin iyi direk dua dan baska halt degil, deprem in beklenen tarih araliginda olsa bile bu sehir hazırlanamaz, toplanma alanı ipiyim desen avm leri yikican karar cikaracan falan filan yok hiç bi ihtimal istanbul bu saatten sonra depreme tam tesekkurllu hazırlayamaz 5.6 depremde gsm operatörleri çökmüş bir ulkeden bahsediyoruz, artık gerçekliğe donun,
    akrabablariniz analarınız babalarınız gocuk altinda kalsin her turlu salgın hastalık bas göstersin cesetler koksun kopekler yesinde sizde sevinin,

tedbir alinsin keske 1 -2 senede japonya seviyesinde hazırlanalım ama ne yazikki istanbul çapında bir yer icin çok geç, tek dilegim bu sekildeki depremler ile bu büyük depremin atlatılması; obur senaryo istanbul acısından degil turkiye acısından felaket olur hükümet değişmesi ekonomik kriz falan hikaye.
    Ben olmasını istiyorum zaten neden olmasını istiyorum bil ? çünkü saraylarda yaşayanlar garibanın halinden anlamıyor vicdanları sızlamıyor paraya para demiyorlar deprem olsun ki adalet sağlansın olan onlara da olacak tek bize değil hep beraber ölür gideriz.

onlara bişey olmaz merak etme olan garibana olur ;

bkz ; ALINTI SAYFASI :https://www.facebook.com/groups/jeomuhdegisimplatformu/

15-Marmara Denizi içindeki KUZEY ANADOLU FAYI daha ne desin? Dili olsa bu kadar konuşur. Hafife almaya, görmezden gelmeye gelmez.
    1999 #depreminden itibaren
    26 Eylül 2019 Mw 5.8
    11 Ocak 2020 Mw 4.7
    olarak, "Hazırlıklı olun" diye son 20 yıldır bizleri uyarıyor.

16- KAFZ diyor ki;
    Deniz içi dolgu alanlarını kesinlikle yerleşime ve yapılaşmaya açmayın diyor. Bu sulu-bataklık konumundaki kıyı dolgu alanları benim en riskli alanlarım, 17 Ağustos 1999 #depreminde Gölcük Değirmendere ve Sapanca Gölü'nde yaptıklarımın aynısını yaparım diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: İriKıyım

onlara bişey olmaz merak etme olan garibana olur ;

bkz ; ALINTI SAYFASI :https://www.facebook.com/groups/jeomuhdegisimplatformu/

15-Marmara Denizi içindeki KUZEY ANADOLU FAYI daha ne desin? Dili olsa bu kadar konuşur. Hafife almaya, görmezden gelmeye gelmez.
    1999 #depreminden itibaren
    26 Eylül 2019 Mw 5.8
    11 Ocak 2020 Mw 4.7
    olarak, "Hazırlıklı olun" diye son 20 yıldır bizleri uyarıyor.

16- KAFZ diyor ki;
    Deniz içi dolgu alanlarını kesinlikle yerleşime ve yapılaşmaya açmayın diyor. Bu sulu-bataklık konumundaki kıyı dolgu alanları benim en riskli alanlarım, 17 Ağustos 1999 #depreminde Gölcük Değirmendere ve Sapanca Gölü'nde yaptıklarımın aynısını yaparım diyor.
    Bro takma kafaya bu kadar bırak oy verenler düşünsün başlarına gelecek her şeyi hak ediyorlar. ama onların hatasını biz çekiyoruz işte o bana koyuyor.

aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıstoffury

Ben olmasını istiyorum zaten neden olmasını istiyorum bil ? çünkü saraylarda yaşayanlar garibanın halinden anlamıyor vicdanları sızlamıyor paraya para demiyorlar deprem olsun ki adalet sağlansın olan onlara da olacak tek bize değil hep beraber ölür gideriz.

Alıntıları Göster
    Sen öyle san olan yine bize olacak, saraylarda lüks villalarda yaşayanların burnu bile kanamayacak adamların tesisatı zırh gibi ne yıkılması? Viskilerini yudumlayarak şömine kenarında gelişmeleri takip edecekler biz bir yudum su içebileceğimiz taharet musluğu bile bulamazken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RTE: İstesenizde İstemesinizde Kanal İstanbulu Yapacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    kralım benim be konuş konuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.