Şimdi Ara

Kan Bagisi Araştırması -Toplumsal Duyarlılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kan bağışı ile alakalı bir araştırma yapıyoruz. Amacımız mümkün olduğunca fazla insana ulaşmak. Sizde bilincli insanlar olarak aşağıdaki anketi doldurabilirseniz bizi çok memnun edersiniz.

Sadece 2 3 dakikanizi aliyor anket.

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonulluToplum -- 3 Eylül 2008; 15:11:01 >

• rica ediyorum bu mesaji yukarilarda tutalim ki daha fazla insan katilsin arastirmaya
  • teşekkürler. moderatörlerden rica ediyorum bu konuyu bir süre için üst konu yapabilir misiniz? gercekten hayırlı bir iş. yardım etmenizi rica ediyorum.
  • doldurdum
  • Kan bağışı deyip duruyolar kimse bağış yapmıyor diyorlar. Sebebini hiç düşündünüzmü?

Ben söyleyim.
    1-Bütün çalışanlar ortalama işlerinden 6 da çıkar kızılayın kapandığı süre 5 hangi bir insan işten çıkıp kan verir?
    2-Yeterince bilinçlendirilmiyoruz.
    3-Herkesin tatil gününde onlarda tatil yapıyor ve verecek insan dahi 1.de olduğu gibi veremiyor.
  • haklı oldugun yerler var. gercekten yeterince bilinclendirilmiyoruz. ama sunu da unutma. kızılayda calısan insanların cogu gonullu. ve bu gonullu insanların kurdugu cadırlarda da yeterince kan bagısı olmuyor.yani sadece kızılaya gidip kan bagısı yapmaktan kastetmiyorum. insanlarımız da bu konuda duyarsız. bunun sebebini de söylemissin zaten. yeterince bilinclendirilmemek.
  • yanıtladım
  • öNEMLİ bir konu bi süre yukarda kalmalı
  • yukarı
  • keske moderatorler bi dikkate alsa da bir sure icin ustte tutsalar bu konuyu!!
  • KAN AKITMAK İSTİYORUM YÖNETİCİLER LÜTFEN....

• yardımcı olan herkese teşekkürler
  • Anketi doldurdum:) Önceki okulumda kan bağışının önemiyle ilgili Yunanistan Romanya ve Türkiye ortaklığında bir AB projesi başlatmıştık. Gerçekten önemli bir konu. Yeterince bilinçli değil toplumumuz ama umutsuz vaka da değil. Bizim yaptığımız kampanyada 1gün içinde yanlış hatırlamıyosam 120 üniteye yakın kan bağışı yapılmıştı.
  • Verdiğim kan para ile satılıyor. Kan vermem ben. ben kanımı bağışlayacağım onlar bunun üstünden para kazanacaklar. Yok böyle bir durum.
  • eminim hayatı kurtulup parayı veren kişiler senin kadar isyan etmiyordur

hayat kurtarıyorsun...
  • moderatorlere sesleniyorum. sabitlesek konuyu bir sure icin :)
  • yukarı
  • Thank you

Your survey responses have been recorded.
    Close this Window
    -----------

olrayt, el-finito
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.