Şimdi Ara

kamuya en çok atanan mühendislik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
13.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

4 sene sonra da inşaat avantajlı olur mu?Birde elektrik mühendisliği(Elektronik değil) sizce nasıl?

Devlet icin diyosan elektrik iyi degil. Insaatin 4 sene sonra avantaji kalir mi kimse bilemez. 4 sene sonra mezun sayisi artacak. Kpss yi de kaldirmayi dusunuyorlar. Her kurum kendi sinav yapacakmis. Maksat torpil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DEVLETTE BİR NUMARA MAKİNADIR ARDINDAN İNŞAAT GELİR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polene Alerjisi Olan Arı

4 sene sonra da inşaat avantajlı olur mu?Birde elektrik mühendisliği(Elektronik değil) sizce nasıl?

kardeş ben çok araştırdım sadece elektrik mühendisliği gerçekten iyi benim hadefimdi tabi artık degil

• arkadaşlar bu sene fizyo gelmeyecek gibi sizce mezunamı kalmalıyım yoksa mühendisliğemi gdym
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1311

arkadaşlar bu sene fizyo gelmeyecek gibi sizce mezunamı kalmalıyım yoksa mühendisliğemi gdym

Kal kal

• up
  • dostum devlete atanacaksan mühendislik nie istiosun anlamıyorumki S:
  • Harita ve biyomedikal derim ben. Biyomedikalin hastanelerde çalışma zorunluluğu gelecek dediler onu biliyorum.
  • Harita muh

• fatih1311 kullanıcısına yanıt
    hocam ne yaptınız hemşirelik okuyun istiyorsanız
  • önemli olan kaç puanla kapattığıdır..Şu an bana göre en az mezun olan mühendislik harita mühendisliğidir..Bu bölümü okuyan 4 sene sonra kpss kassın 85 puanla atanması yüksektir..diğer bölümlerde mezun sayısı fazla haliyle taban puanıda yüksek olacaktır...

buradan bakabilirsiniz :http://tercih.kpssrobotum.com
  • İnşaat mühendisliği bu memlekette en çok para eden meslek bu. Hiç kimse atıp tutmasın bilinen gerçek devlet olsun millet olsun boş görülen her araziye apartman dikiliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.