Şimdi Ara

Kamerası ve bataryası iyi olan 3000-5000 arası telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamera ve bataryasi en iyi telefon hangisi acaba.oyun oynamıyorum. Tsk

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bu bağlamda s20fe iyi bir seçim olabilir ama tabi batarya anlamında daha iyi cihazlar var fakat onlarında kamera performansları iyi değil.

• Bu fiyata androidler var maalesef. Androidlerin donanımı iyi olmasına rağmen yazılımından dolayı kamerası beyaz çeker gereksiz yüz güzelleştirme yapar fotoğrafın içine eder. Elinize iPhone alıp Androide karşı fotoğraf çekimi kıyaslaması yaparsanız hiçbir android sizi fotoğraf çekimi konusunda tatmin etmeyecektir. Özellik Çinli markalar bu konuda çok başarısız. Samsung'un bu fiyat bazında en üstün modellerine yönelmenizi tavsiye ederim. Epey.comdan fiyat aralığını ve markayı ayarlayıp bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 12 alabilecekmisin veya iphone 13 bekle istersen batarya artırımına gidilmiş 13 serisinde bekleyebilirsen 13 kral hiç 100x zoom filan garip şeylere bakma.
    Bu arada mevzu harici en iyi kameralı teller sharp aquos r ve xperia 1 mark 3 ama Türkiye de yoklar
    (saldırmayın mevzu harici dedim)

• Xioami not 10 pro iyi diyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ali282 A kullanıcısına yanıt

Cihazın konusuna baktım sorunlar varmış kamera pırpır yapıyormuş, ses kalitesi düşük vs.. mikrofon sorunları bence sen az üstüne koy bekle s21fe gelecek onu al, yada xr, iphone 11.

Olmadı a72 veya ois ile gelirse m52 ama o da çok geç gelecek :(

Ben olsam se plus, iphone xr, 11 veya samsung s21 fe birini alırdım. Oyun yoksa a72'de üzmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.