Şimdi Ara

Kamera bozuk, QR kodsuz Whatsapp Web nasıl kullanılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
34.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamera bozuk, QR kodsuz Whatsapp Web nasıl kullanılır? Başka bir yolu yok mu?

• WhatsApp i telefondan silip bluestacks i bilgisayara kurup WhatsApp i indirip ordan normal WhatsApp kullanabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

WhatsApp i telefondan silip bluestacks i bilgisayara kurup WhatsApp i indirip ordan normal WhatsApp kullanabilirsin

Teşekkür ederim. Bluestacks da instagram kullanıyorum ve hiç verim alamıyorum, dakikada bi kaç kez donuyor. Whatsapp bluestack da kullanmayı düşünmüyorum. Sistemden çok çalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugareva

quote:

WhatsApp i telefondan silip bluestacks i bilgisayara kurup WhatsApp i indirip ordan normal WhatsApp kullanabilirsin

Teşekkür ederim. Bluestacks da instagram kullanıyorum ve hiç verim alamıyorum, dakikada bi kaç kez donuyor. Whatsapp bluestack da kullanmayı düşünmüyorum. Sistemden çok çalıyor.

Evet ram ve islemciyi fazlaca kullaniyor bende actigimda bilgisayar kullanilmaz duruma geliyor ram az oldugu için

• Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    Bluestacks kullanma
  • 159789 1 kullanıcısına yanıt
    ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluestacks kullanma başka kullan ben androidx86 kullanıyorum 512mb ram kullanıyor ve donmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 159789 -- 6 Mart 2017; 21:43:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 159789

Bluestacks kullanma başka kullan ben androidx86 kullanıyorum 512mb ram kullanıyor ve donmuyor

Kullandığın uygulama olarakmı androidx86 yoksa iso şeklindemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    iso şeklinde
  • Telefonun Samsung ise SideSync programını tavsiye ederim wifi veya kablo ile telefonu pcden kontrol etme programı, whatsapp web yerine pc de telefonunun kendi whatsapp ını açarsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hugareva

quote:

Evet ram ve islemciyi fazlaca kullaniyor bende actigimda bilgisayar kullanilmaz duruma geliyor ram az oldugu için

12gb ram var , sistemi yormuyor program, programın kendi yorgun :) sürekli bir donma hevesi içerisinde.
    SideSync kullanamıycam, Asus çünkü.
    Whatsapp a mesaj attım, standart bilgilendirme maili geldi. Okumamışlar bile.
    androidx86 bir seçenek gibi duruyor. Hemen deniyorum..
    Teşekkürler arkadaşlar.

• hugareva H kullanıcısına yanıt
    Androidx86 yi Wmare den filan açın kullanın

• quote:

Androidx86 yi Wmare den filan açın kullanın

Nasıl yapıcam, Vmare nin sitesinde bir sürü indirme mevcut. Ben daemon tools ile açtım dosyaları ama yükleyemedim.
  • hugareva H kullanıcısına yanıt
    Sadece Wmare değil virtual box da olur da bende çalıştıramadim android yazisinda kaldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.