Şimdi Ara

Kamburluk Nasıl Tedavi Edilir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
17.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazıklar olsun ya,ne hale geldik bizler,bilgisayar başında otura otura aynı dertten bende muzdaribim.Yine masa başında (tabi bilgisayar) oturarak kendi araştırmalarım sonucu gördüm ki,doktorlarda bunun sporla,fizik tedaviyle,egzersizlerle geçebileceğini söylüyor.Geçen sene baydye gidiyordum ancak,çok kısa sürdü 1 ay bile sürmedi desem doğrudur okadarda para yatırmıştım.En fazla 20 gün gidebildim,bu süre zarfında bile,vücudumda ki değişikleri hissedebiliyordum.Duruşum değil ama,kollarrım şişmişti,sık sık bakıp heyt be bu spora devam edersem ilerle ne olacam diye hevesleniyordum.Tabi ağırlık çalışmak bize yaramadı,sayılı gün geçtikten sonra,karın kaslarım,sırtım oram buram her tarafım gerginleşti dayanamadım,yok arkadaş ben gitmiyorum dedim pes ettim.Pes etmez olaydım.Şimdi dik duramıyorum,durmaya çalışsamda sırtımda ağrılar oluyor,unuttuktan sonra da bakıyorum ki yine deve gibi eğri yürüyoruz Tabi bunlar,asosyal yaşamın bize kattıkları.Çalışırken otur,boş vaktini bilgisayar karşısında geçir.Spor yok hiç birşey yok,kola sigara çay üstüne çay ver allah ver..Sonunda dişler sap sarı,kilo kaybetmiş,uykusuz,gözler kan çanağı,birde sırtında bunların yükü.Bu sefer bady bırakmamak üzere başlayacağım,öyle olmasada kolay kolay pes etmeyi düşünmüyorum..

•  Kamburluk Nasıl Tedavi Edilir?
  • ters mekik yap hergün
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiğfeR

8. sınıfa kadar bütün kitapları sırtında tanışıdığından oluyo bunlar

+1 10 kilo çanta oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.