Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tbiki yardımcı oldun sağol kardeş yoğun mesaiye başlayım bakalım kolay değil 65 kalem ama hepsinide çok seeviyom.
    BELKİ BANA SALAK DİYECEKSİNİZ AMA ONLARA BİR ARKADAŞ GİBİ DEĞER VERİYOM.sende benim gibi misin MAVİT KERDEŞ yoksa normal değer mi veriyon?
  • Akin_tr
    estafurulah kımseye salak demedık kardesım kalemlerını sevmen guzel bısey her ınsanda farklı sekılde olur fakat bu kalem merakı kımı kalemlerını cıkarmaya kıyamaz kımı ıse kalemlerı kullanmayı sever kımı kalemlerıyle yakın baglar kurar kımı ıse sadece onlara kalem gozuyle bakar ama sunu soylebılırım kı benım ıcın kalemler sadece kalem degıldır
  • SAOL MAVİT KARDEŞ.
    MAVİT
    dayım bana habire 0 yepyeni SCHNEİDER XTRA 895 PİLOT KALEM verip duruyo neredeyse her karşılaştığımızda veriyor.Netten araştırdım sağlıklı bilgi bulamadım belki sen biliyondur.ucuz mu kalitesizmi diyecem ama alman malı kaliteli olması lazım bu işte bit yeniği mi var yoksaa dayım beni çok mu seviyo????????????????????????????***

• Mavit saol kardeş ancak kalem 300 euro ymus bu ne yaa

Koleksiyonumda yurt dısından gelen birçok kalem var amerikan malı pilot kalem faber castell in tükenmezleri falan var cogu komsularımdan hediye geldi sanırım bu kalemide onlara yıkıcam daha hesaplı bulurlar sanırım almanyada

• Akin_tr
    walla kardesım cok kotu bı kalem degıl ısın aslı guzel kalemdır fıyatına gore fıyatı buradakı kırtasıyelerde 3-4tl civarıdır unıball tarzı ama tutma yerı kavucuklu bır pılot kalem yanı gunluk hayatta kullanılabılecek standart bır pılot kalem.dayının sevgısıne gelecek olursak orası sızın aranızda oraya karısamam fakat verdıgı kalemın fıyatı yada kalıtesı sevgısının buyuklugunu gostermez
  • TenZen_18
    almanya amerıka japonya genel olarak dunyadakı kalem markalarının yogunlastıgı yerlerdır tabıkıde buralarda daha ucuza daha cok cesıt bulabılırsın
  • Kardeş dün saat 7 gibi kalemlerin bakımı bitti
  • Akin_tr
    ılerleyen gunlerde yenı tanıtımlarını beklerız o zaman kardesım
  • EYVALLAH MAVİT ÇAVUŞ
  • SINAVLARIMDAN DOLAYI BIR HAFTA KADAR BI ARA VERMEK ZORUNDAYIM ARKADASLAR SINAVI OLAN ARKADASLARA BASARILAR DILERIM GORUSMEK UZERE.SINAVLAR BİTSİN DH FOREVERISTEMEDIGINIZ KADAR TANITIM OLACAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 19 Haziran 2010; 22:25:52 >
  • Uzun süredir bu başlığı arıyordum. Mavit ben cd lerin üzerine yazmak için olan kalem arıyorum söylüyorum mal mal bakıyorlar. Adı nedir kaçadır?
  • cd kalemı dersen bılırler kardesım fıyatı 2.5-3tl arasında degısır uc kalınlıkları farklıdır medıum olanı ısını gorur.asetat kalemı olarakta bılınir nbaps3
    arkadasımızın soyledıgı gıbı.ınternet cafelerdede bulabılırsın bu kalemden bazı ınternet cafelerde satısı yapılır.
  • ilginç, kullanışlı bir konu
  • Benim de Cross markalı birkaç kalemim var, yakında resimlerini eklerim. Güzel bir konu olmuş
  • Arkadaşlar şu aşağıda fotoğrafını verdiğim kalem silginin tasarımında aynı bi kalemi vardı Tombow'un hatırlayanınız varmı aranızda

Birde nerden bulurum bunlardan acaba hala :)

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyclah -- 22 Haziran 2010; 1:59:42 >
  • Armanius
    Katılımlarını beklerız kardesım
  • cliffburnstein
    Tesekkur ederım kardesım.en kısa zamanda paylasımlarını beklıyorum
  • Lyclah
    evet kardesım sana yardımcı olmaya calısacagım ama kesın bısey soyleyebılır mıyım bılmıyorum.bu modele benzeyen bır model var aslında son zamanlarda cıkan bır model 'tombow bizno' umarım yardımcı olmusumdur kardesım.Eger daha oncekı bır modelden bahsedıyorsan buyuk ıhtımalle bızno serının devamıdır cunku gosterdıgın modele benzeyen ve su an pıyasada bulabılecegın bır kalem bizno fıyatı 2.5 tl nerden bulacagına gelırsek sehrındekı tanınmıs kırtasıyelere sorarsan yardımcı olacaklarından emınım
    bunlardan nerde bulurum demıssın kardesım su an ıcın kesın bısey soyleyemeyecegım ama tombow nun bazı modellerının pıyasadan sılınınce tam olarak sılındıgını soyleyebılırım daha once aldıgın yere gıdıp sorarsan belkı bulursun depolarında kalmıs bı kac tane olabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 23 Haziran 2010; 23:39:50 >
  • Cevabınız için teşekkür ederim.. Aslında evet eski modelini merak etmiştim.. İlkokuldayken hep onlardan kullanıyordum aklıma geldi, bide evde bunu bulunca iyice nostaljiye bağladım haha

Şöyle eski kırtasiyelere bakarım ozaman teşekkür ederim
  • MAVİT KARDEEŞ
    bayadır giremiyom odamı boyadık bide internette sorun çıktı özür dilerim
    GRİP 2011 ÇALIŞMAMA BAŞLADIM KARDEŞŞ
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.