Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • staedtler demişken, 925-85 reg'i aldığıma pişmanım. hiç sağlamlık hissini vermiyor. regulatör özelliği olan diğer kalemlerde de böyledir belki ama insan rahat yazamıyor böyle olunca. tutuş hissi falan da o kadar da iyi değil. ilk defa bi kalemimi satmayı dahi düşünüyorum. nasıl olsa birkaç kez kullandım. belki ileride iyice koleksiyon işine girerim diye nolur nolmaz tutuyorum elimde.
  • beyler graphgear 1000'in 4 yeni rengi çıkmış. özellikle simsiyah olan çok güzel.

https://www.instagram.com/p/BUwuGZkh-dM/?taken-by=pentelofbrazil

bir de kalemin kendi çok güzel olaydı iyiydi.
  • Elevator E kullanıcısına yanıt
    Ne zaman geliyor hocam Vallaha simsiyah müthiş Amazonda stoğa girsin hemen alacağım
  • bilmiyorum da bence o bayağı sürer. hele amazon'a gelmesi falan.
  • merak ettiğim bir şey var. bu kalemlerin yapımında çalışanlar ne mezunu veya ne üzerinde çalışıyorlar da bu işe girebiliyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elevator

staedtler demişken, 925-85 reg'i aldığıma pişmanım. hiç sağlamlık hissini vermiyor. regulatör özelliği olan diğer kalemlerde de böyledir belki ama insan rahat yazamıyor böyle olunca. tutuş hissi falan da o kadar da iyi değil. ilk defa bi kalemimi satmayı dahi düşünüyorum. nasıl olsa birkaç kez kullandım. belki ileride iyice koleksiyon işine girerim diye nolur nolmaz tutuyorum elimde.

Benim de almak istediğim bir kalemdi. Genelde olumsuz yorum olunca, pek içime sinmedi almak. Aslında üretimi devam ettiği sıralar 50-60 liraya alabilsem çok iyi olurdu. Şimdi de 120 lira civarı vermek istemiyorum. Çok şık bir kalem, üstüne bir de 25/35 serisi gibi sağlam olsa yine alırdım bir şekilde. Aslında koleksiyoner değilim, hoşuma giden bütçemi zorlamayan ve günlük kullanabileceğim kalemler almaya çalışıyorum. Malum öğrenci olunca daha bir seçici olmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• weeea2'den aldığım Pentel Orenz Navy Blue Metal Grip elime ulaştı. Mayıs 26'da kargoya verilmişti bu sabah geldi.
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)
  • genova88 kullanıcısına yanıt
    kalem hakkındaki yorumları alalım. özellikle normal orenz varsa :D
  • F/P şık ve fakir dostu bir kalem önerir misinz? 0.7 olması tercihimdir. Bütçe 15-20 TL max.
  • Clairefontaine internette nereden bulunur bilen var mı? Ben bir tek kalemlik.com da Rhodia buldum o kadar
  • ÖSYM'nin sınavda verdiği kalemleri kullanıyorum

• Elevator E kullanıcısına yanıt
    Hocam orenzten bir farkı yok sadece grip kısmı metal versiyon. Kalem lead support system adı verilen bir sistem ile geliyor. Yazi yazarken dışarıda hiç uç gözükmüyor, bir kere basıyorsunuz 1 sayfa kadar uç basmadan yazım sağlıyor. Siz yazarken iğne kısmı kısalıyor en sona gelince tekrar basıp yazıma devam ediyorsunuz. Kalemin klipsi çok şık bence. Bunun dışında metal grip olmasına rağmen yinede hafif bir tasarımı var yani yormuyor eli. Tavsiye edermisin dersen ederim derim direkt. Pentel gene konuşturmuş mühendisliğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genova88 -- 11 Haziran 2017; 18:30:59 >
  • Bazı versatil kalemlerimi satıyorum. İlgilenen olursa pm atabilir. (pentel graph 600, platinum msd 500, uni mitsubishi m5-552)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 15 Haziran 2017; 14:8:9 >
  • Rotring visupencil arayan varsa elimde sekiz tane 0,5 var, pm atabilirsiniz.
  • <3

• Arkadaşlar elimdeki bazı kalemleri satıyorum. İlgilenenler pm.

(tikky 1-2 sahtedir)

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Herkese selamlar. Arkadaşıma hediye tükenmez veya pilot kalem almak istiyorum. Dolma kalem sevmiyor. Ama şık zarif birşey olsun istiyorum. 100-120 tl ye kadar önereceğiniz marka model nelerdir? Şimdiden cok teşekkürler

• genova88 kullanıcısına yanıt
    Hocam Nisan ayında almıştım bende o arkadaştan -ücretsiz kargo- sonra kargoyu ücretli yaptı yanılmıyorsam 4 dolar kadar kargo ücreti istiyor. Acaba siz bu 4 dolarlık kargo ile mi aldınız yoksa hızlı gönderim ile mi ?

• Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Hocam isterseniz, ofix.com kalemlik.com anka sanat, güven sanat sitelerine bakabilirsiniz. Model orada çok hoşunuza gidene bakarsınız. Vaktiniz varsa amazon tavsiye edilir.

• Bakıyorum bir sürü model var ama kalite şıklık anlamında marka model tavsiyesi istemiştim. Çünkü kalemler Derya Deniz biliyorsunuz Amazon'dan sipariş vermeyi planlıyorum güzel bir model bulabilirsem

• 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.