Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.098
Cevap
598
Favori
1.920.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Graphgear serisinin bu uç tasarımı çok şık geliyor bana. Özellikle gg 500 alıştıktan sonra yazıda çok rahat oluyor

Yakın zamanda gg 525 olarak geçen siyah kasalı versiyonu da elime geçecek inşallah

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 3 Nisan 2017; 23:12:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mr jingles M kullanıcısına yanıt
    Banada nedense cok itici geliyor hocam ya

• Toriko kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi , olabilir

• Amazondan taze taze çıtırlar geldi.Bedava kargo.Bu serinin renklerini tamamlamak istiyorum çok beğendim.

• Ne kadar zebralar ve kuru toga

• Uç olarak ne önerirsiniz acaba?

• sayaga kullanıcısına yanıt
    hocam kuru toganin linkini atarmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NirceNidya

Uç olarak ne önerirsiniz acaba?

Pentel ain stein

Tombow mono wx

• Staedtler in bu ucunu kullanan var mı acaba? Tr de satılıyor mu, ben hiç görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 4 Nisan 2017; 19:18:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toriko

Hocam alacaginiz satici ve urune gore degisir kalem gibi ufak seyler alicaksaniz amazonun kendisinden alirsaniz 5 dolar civari kargo odersiniz. Ancak direk japonyadan yollayan ucretsiz kargolu saticilar var biz onlari tercih ediyoruz.

Linkini atar mısınız o saticilarin

• Uni pure malt kullanan var mı, nasıl kalemdir, fena durmuyor?

• Pentel Smash'in pabucunu dama atar bu kalem. Nasıl bir tasarımı var bunun ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snny -- 5 Nisan 2017; 15:48:56 >
  • pek de dama atmaz çünkü 0.5'i yok kalemin. yazım için uygun değil. kalemseverlerin de sadece küçük bir kısmı kalemi çizim amaçlı kullanıyor. yine de 0.3 için en iyisi olur diyorum.
  • Bununla yazı yazılmaz mı diyorsun yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snny

Bununla yazı yazılmaz mı diyorsun yani?

0.3 yazım kalemi değil. yazsan yazarsın tabi o ayrı. ayrıca bu otomatik uç çıkarma özelliği rahatsız ediyor. kalemin ucundaki o boru kağıda değiyor rahatsız ediyor ve yazı tam çıkmıyor kağıtta.
  • Atlas Classic 0.7'ler
  • Merhaba arkadaşlar
    Bi kadına alınabilecek dolma kalem önerileriniz varmıdır bütçe max 600tl
    Öneriler için şimdiden teşekkürler

Edit : Benim baktıklarım bunlarhttp://www.kalemlik.com/Waterman-Perspective-Siyah-GT-Dolma-Kalem,PR-166218.htmlhttp://www.kalemlik.com/Cross-Century2-Medalist-Dolma-Kalem-Bold-uc-3309,PR-439435.htmlhttp://www.kalemlik.com/Parker-Ingenuity-S-Vizon-Gri-Metal-PGT-5th,PR-148761.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız-Ata -- 6 Nisan 2017; 8:44:10 >

• Uzun zamandır beklenen hamlelerden biri geldi...

CaranD'Ache 849 Office Serisi'nin dolmakalemlerini satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Komple alüminyum gövde, kapaklı tasarım, serinin alametifarikası çıkarılabilir klipsi ile birlikte 3 farklı uçla (Extra Fine, Fine ve Medium) Haziran gibi satışta olacak. Fiyatının 200-250 lira civarında olacağı konuşuluyor.

Şimdi dandirik Lamy'ler düşünsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 6 Nisan 2017; 14:27:15 >

• 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.