Şimdi Ara

Kaldırılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
3
Favori
78.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/gaming-kasa-sicak-firsatlari-derleme-2500-6000-arasi--140507580

Tek konudan devam edicem kirlilik oluşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 29 Ekim 2019; 17:50:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar YouTube'de, Instagram'da her yerde bu üslupla takılıyorlar. Çok kurumsallık da çok laubalilik de yanlış bir tutum. 3250₺'ye sattıkları sisteme taksitle vatanın benzer sistem fiyatlarını aşıyorsunuz dedim. Benzer değildir o, falan filan muhhabet sonu engelleriz seni dediler.

Ben sırf bu tutuma kıl olup thh'ye giderdim. Sanki bakkal işletiyorlar.
    Stok çok azmış muhtemelen. Biz daha ucuzunu yaptık demek için muhtemelen az karla yada karsız satılan bir sistem fakat stok az olunca ne anladım o işten videosu çekileli 3 saat olmuş. V3.5 2 gün önce satılmaya başlandı ve hala satın alabiliyorum.Az bir stokla göz boyamak için yapılmış bir sistem.
    Neyini beğenmediniz de eleştiriyorsunuz

Ciddi manada her parçası parasının hakkını veriyor

Alternatifi sistemden çok daha iyi

Nerden baksak 700-800 tl indirim var tüm siteleri dolaşın tüm hazır sistemlere ekleme çıkartma yapın bu fiyata almanız mümkün değil

Bırakın fanboyluğu hak edene hakkını verin

Rakip sistemde rx570 var,

rx580 8 gb ve üstelik saphire, işlemci rayzen 5 2600 aradaki fiyat farkını kat kat hak ediyor

Kasa bana pek hitap etmiyor sadece, yeni sistem dizmesem kesinlikle bunu alırdım
    abdullahı ben böyle tanımazdım demekki çok yanlış tanımışım, itopya ne güvence verdide abdullahı bu kadar kendine çekmiş,yorumlarda cevap olarak tek dediği dark kasa var dark kasa var özelleştirerek 2400e düşürebilirsiniz dediği kasa powerboost sanki nzxt ? adamlar tertemiz 2600+rx 580 8 gb kombosuyla seni ezmiş geçmiş sen hala 1600lü rx570li sistemini övmeye çalışıyorsun 2800ü veren 3.100 TLyide verip daha iyi sistemi alır neden ryzen 1600leri millete kakalamaya çalışıyorsunuz ?

diyecemde yorumları kapatmış ve tek copy paste cevabı dark kasa var dark kasa var yemişim kasasını uzay sistem kullanır kasayıda satarım ne kadar dert ettin.
  • bir rekabet var, çok güzel rekabet, dolar hafif düşsede iyi şekilde yansıtıyorlar

• itopya v4 mu yoksa incehesap webtekno silver mi? Ve son olarak bu paylastiginiz urun mu? F/P ve kaliteli marka bakimindan degerlendirebilirseniz cok memnun olurum. Tesekkurler.

• 3.5killer tokatladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A N K A R A kullanıcısına yanıt
    Bu ikisini de döver daha iyi

• Güzel olmuş. Bir de AsRock ile kafa karıştırmasalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem toplamak isteyenler
    kaçırmayın

• ssdyi düşürme seçenegi yok
    ramler pahalı ikinci 8gb için 300 tl ekliyor corsair olsa 250-tlye hallolur

şaka gibi birde 34-tl kargo ücreti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 5 Ağustos 2019; 21:51:57 >
  • baya iyi fiyat yalnız anakart kullan at olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: willyyyyy

baya iyi fiyat yalnız anakart kullan at olabilir
    Kullan at derken hocam

• Şu anda temin edilemiyor diyor

• Eser. kullanıcısına yanıt
    Demek ki reklam amaçlı numunelik bir kaç tane vardı ya da pusuda bekleyen ölücüler, spotçular anında bitirdi stoğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Şu anda temin edilemiyor diyor
    Hoyda herseyi hazirladim gidip elden alicaktim tuh be.

• Fiyat cok iyi de kasa guc kaynagi ve anakrtin markalari kafami karıştırdı bilen varsa iyi midir 200-300 lira icin pisman olmayalim

upgrade için ve overclock için uygun değil, bu şekilde kullanıp artık teknolojinin gerisinde kalınca da çöpe atılacak bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: willyyyyy

upgrade için ve overclock için uygun değil, bu şekilde kullanıp artık teknolojinin gerisinde kalınca da çöpe atılacak bir kart.
    Yani kaç yılda olacak bir şey bu yaklaşık

5 yıl rahat gider bence
  • Ram ve power güven vermiyor nedense,aerocool cylon 600wlık olana çevirseler ramide xgp d30 yapsalar tertemiz olur kasayıda değişiriz aerocool quartz revo ile tertemiz sistem olur, mesela 480 gb ssdim mevcut normalde ssdyi tamamen çıkarmak istiyorum veya 240lığa düşürmek istiyorum onlarada izin vermiyor bu alıcı tarafından sıkıntılı bi durum neden izin vermiyorlarsa firmalar itopya, ince hesap çok yapıyor bunu veya düşürülse bile tam aradaki farkı vermiyor asıl sistemi bozmasınlar diye.
  • Stok çok azmış muhtemelen. Biz daha ucuzunu yaptık demek için muhtemelen az karla yada karsız satılan bir sistem fakat stok az olunca ne anladım o işten videosu çekileli 3 saat olmuş. V3.5 2 gün önce satılmaya başlandı ve hala satın alabiliyorum.Az bir stokla göz boyamak için yapılmış bir sistem.
  • Arkadaşlar bu kasanın 3 hafta kadar stokta kalma ihtimali var mıdır?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.