Şimdi Ara

Kahve Dünyası Orta Kavrulmuş Türk Kahvesi 100 Gr. 12'Li 40TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kahve 5 para etmez geçen sefer bende aldım.vala zor tüketiyoruz.kesinlikle kampanya li ürünler de 2.kalie ürün kullanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a101den 2.250gr olanını 60 liraya almıştım teneke kutu 9x250gr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşimsi bir tadı var kimse beğenmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

a101den 2.250gr olanını 60 liraya almıştım teneke kutu 9x250gr
    aynısını bende aldım 100 gr paket acı geliyor,teneke olan çok hafif geliyor o yüzden tenekeye karıştırıyorum çok güzel oluyor.
  • hönker H kullanıcısına yanıt
    Ben normalde a101 yol üstü olduğundan oradan alır dururum. o ürün ile bu farklı mı?
  • BuI kullanıcısına yanıt
    Yıllardır kahve içerim bim-şok-a101-carrefour-migros ve daha nice kahveler ile mehmet efendi, kahve dünyası kahvelerinin bir farkını göremedim. hepsinden de keyif aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 29 Mart 2020; 8:1:30 >
  • Kahve geldi ama kutulu değil direk kargo poşetine koymuşlar tek tek. Skt de uzun değil 2020 Eylül

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Yıllardır kahve içerim bim-şok-a101-carrefour-migros ve daha nice kahveler ile mehmet efendi, kahve dünyası kahvelerinin bir farkını göremedim. hepsinden de keyif aldım
    Yapan güzel yapıyordur, arada renk, tat, kahve taneciklerinin ağızda hissedilen yapısal farklılıkları oluyor elbette...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenolog kullanıcısına yanıt
    Geldi ürün kargo poşedinin içinde , kutulu değildi. Denedim ama keyif vermedi , o tek tek aldığım kahvelerden farklı geldi bana. Ben gene eskisi gibi marka , market farketmeksizin tek tek alacağım. Haber verene teşekkür ederim ama ben üründen memnun kalmadım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.