Şimdi Ara

### KAHROLASI VCORE ARTMIYOR!!! ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Haftalardır Ugrasıyorum Olması Gereken Olmuyor Olmuyor Olmuyor!!!

Sempron X64 3100+ İşlemcimin VCORE voltajı default degerden hiç artmıyor lazım cünki istediğim overclock u yapamiyorum .

1800 mhz default clock ben 2300 mhz kullaniyorum ram saat frekansını düşürmesem 2300 e asla cıkmıyor.

Bu işlemcinin potansiyeli daha fazla ne yapmalıyım LÜTFEN YARDIM !!!

Sistem Özellikleri ;

CPU: SEMPRON 64 3100+@ 2300 Mhz , CPU FSB 256.31 MHz x 9 (Gerçek: 200 MHz, overclock: 28%)

RAM: 2x256 MB PC3200 DDR KINGSTON (3.0-3-3-8 @ 200 MHz Default ) @ 2.5-3-3-7 420 Mhz (CL-RCD-RP-RAS)

MB : ASUS K8N Nforce 3

bikac ss ...

### KAHROLASI VCORE ARTMIYOR!!! ###

NOT ( Extreme Edition İşlemcileri bile geçmişim acemiyim fln ama canlarına okumuşum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palermo64Bit -- 3 Ekim 2005, 17:37:29 >

• o boardda vardı die hatırlıorum ram max 2,8v ve cpu voltaj deerleri !!!!

kitapçıktan bi da bak-----en son sürüm biosu çek----- modlu bios ara jumperlara bi da bak...
  • dostum boş yere uğraşma yeni seri sempronlarla o anakartta voltaj artmıyor asus yeni bios çıkarmalı çok büyük bir ayıp bu bence asusu mesaj yağmuruna tutun
  • Confusion : Bios dan var secenek tabiki her ne kadar biz arttırsakda bu ÇİN MALI ASUS K8N i bir türlü arttırmıyo...
    ASUS BERBAT ÖTESİ lanet olası bi marka haline geldi bende tahmin ediyorum Anakarttan 1009 version bios u cıkmıs bikac gün evvel ona bakicam ....
    ŞÖLE bişi buldumhttp://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=44867 işime yararmı k8n-e için ama bu benim ki sadece k8n
    ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palermo64Bit -- 3 Ekim 2005, 18:46:18 >
  • Abi biraz fazla Amerikan filmi izledin herhalde, "kahrolası Vcore artmıyor"

Geyik bir yana, modlu BIOS falan yok mu bir eşele istersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.