Şimdi Ara

Kafayı Yiyecem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda artık bilgisayarda oynayacak oyun bulamıyorum etrafa bakıyorum millet son model sistemleri kurmuş ps3 leri almış alem yapıyor ceplerinde son model telefon ben de külüstür sistemle en azından internet ihtiyacımı karşılamaya çalışıyorum yeni çıkan oyunlar en az core 2 duo işlemci istiyor warcraft 3 cs 1.6 online den başka adam gibi oynayabileceğim oyun yok diğer bilgisayarın kaldırabileceği diğer oyunları da oynadım oynadım sıkıldım para da yok biriktiremiyorum sistem kurmak için kafayı yiyecem benim niye adam gibi bilgisayarım yok param yok

• kardeş derslerine çalış ilerde zengin ol sonra sistemin babasını kurarsın yanında çılgın kadınlarolur
  • mount and blade oynamadıysan oyna eski bilgisayarda oynuyordum sistem özellikleri düşük ama manyak saran bir oyun boşver ps3 ü felan
  • aynı durumu bende yasıyorum.. Bılgısayarın ozellıklerınden fazla anlamam. 1gb ram 512ekran kartı var. 2 cekırdeklı 2ghz. Dalga gecmeyın beyler. oyunda oynanmıyor pcde. Gıt bence gez dolas fln ben oyle yapıyorum..
  • Ben de kötüydüm çok sıkılıyordum gittim PS3 aldım dünya varmış dedim.
  • @3ternity
    Mount blade nin kitabını yazdım

@Frankz
    Arkadaşlarla gezip dolaşıyoz da para olmayınca da çapulcu gibi ortalıklarda gezmek hiç iyi olmuyor

@ultrASoldiers
    Ben de xbox alacam da para yok işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.