Şimdi Ara

Kafayı yiyeceğim!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz HP Compaq nx6110, OS: Windows 7 x86. Bir süredir bilgisayar açıldığında sesin üzerinde çarpı oluyordu. Bende sorun giderden normale dönüyordum. Zamanla sorunu giderdikten hemen akabine ikinci kez tekrar çarpı olmaya başladı ve 2. kez sorun gidericiyi tekrar ettikten sonra bilgisayarı yeniden başlatana kadar sorunsuz kullanıyordum. Şimdi iyice şımardı çarpı kalkıyor ses gene yok. Bahsettiğim ses sistem sesleri çok bilgisiz biri sayılmam; kayıttan yürütme aygıtlarından donanımı sınama sesi çaldırmaya çalışıorum: "Hata Sınama Sesi Çalınamadı" diyor. Aygıt yön. 'den komple kaldırdım kurdum, başka driver denedim, bir çok yeri kurcaladım banamısın demedi Geçen bir arkadaşın bilgisayardada benzeri bir sorun vardı zaten formatlanacaktı, bastım formatı ses gene yok bir kaç driver falan denedim kurcaladım (hatırlamıyorum neler yaptığımı geçmiş zaman) bir ara geldi. Hah dedim restartımızı atalım driverleri kurmaya devam, hop gene gitti ve hiç gelmedi. Şimdi benim makinayada format atayım desem aynı olaylardan korkuyorum. Çözmekte lazım bu mevzuyu Home Office Servis işi yapıyorum, bize yakışmaz bir yardım lütfen

• Yardımcı olan yok mu?
  • jak girişinin bozulmadığına emin misin ?
  • Kendınızı bu kadar kasmayın cıhaz demişsiniz ama belirtmemişsiniz nedir diye, laptop sa götürün servise, masaustu cıhazsa harıcı ucuz ses kartı alın takın bu kadar kafa yormaya gerek yok.
    Sorun:yazılımsal değil
    :donanımsal görünüyor anlatmanıza göre kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahoney®
    jak girişinin bozulmadığına emin misin ?

Öncelikle ilginize teşekkürler fakat;
    quote:

Orijinalden alıntı: fe860
    kayıttan yürütme aygıtlarından donanımı sınama sesi çaldırmaya çalışıorum: "Hata Sınama Sesi Çalınamadı" diyor.

demiştim. Dolayısıyka jak ile işim bile yok ki akşam sesi çalışırken kapattığım bilgisayar.
    quote:

Orijinalden alıntı: akyurt
    Kendınızı bu kadar kasmayın cıhaz demişsiniz ama belirtmemişsiniz nedir diye, laptop sa götürün servise, masaustu cıhazsa harıcı ucuz ses kartı alın takın bu kadar kafa yormaya gerek yok.
    Sorun:yazılımsal değil
    :donanımsal görünüyor anlatmanıza göre kolay gelsin.

Sizinde ilginize teşekkürler diyeceğim ama sizin kendinizi biraz kasmanızda fayda var. Zira önce okumayı;
    quote:

Orijinalden alıntı: fe860
    Cihaz HP Compaq nx6110

hiç bilginiz yoksa bilehttps://www.google.com.tr/search?q=HP+Compaq+nx6110&oq=HP+Compaq+nx6110&aqs=chrome..69i57j69i59j0j69i60j0l2.2345j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8 yeterli bir hareket olurdu.

Sonrada bu kadar eksikken hitap biçiminize ve en önemlisi şu yozlaşmanın hat safhada olduğu günlerde imlamıza dikkat edelim lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fe860 -- 5 Aralık 2013; 3:51:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.