Şimdi Ara

Kadının teki arabamı çizdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bir tarafı kaldırım olan bir yolun kenarına park etmiş arabanın içinde annemi bekliyordum.
    Kaldırımdan değil yoldan yürümeyi seçen iki kadın yürürken araç geliyordu.
    Kadın kenara doğru geçicem derken arka kapıdan çamurluğun sonuna kadar çantasının demiriyle sürtündü. Peşi sıra indim boydan boya çizmişti. Hiç umrunda olmadı yürüdü gitti. Bende bişey diyemedim şimdi çemkirir falan diye birde mekan adliye çıkışıydı personel kapısından çıktı savcı mavcı olur falan diyede bişey demedim ama canımda sıkıldı çiziğe.Baya anasını bellemiş çünkü.
    Sonuçta bilerek yapmadı ama yoldan değil kaldırımdan yürüyebilirsi yada ben inince bi kusura bakmayın falan diyebilirdi.
    Siz olsanız napardınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 14 Kasım 2017; 21:18:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadınla konuşmaktan tırsıp buraya konu açardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Kadınla konuşmaktan tırsıp buraya konu açardım

Hadi kardeşim sen git bunları lol bölümünde konu dışında falan yaz.

• hocam en ufak bir eşyama kaza diyemeyeceğim şekilde zarar veren kimsenin yanından öylece geçip gitmesine izin vermezdim, basiretiniz bağlanmış olmalı o an.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ilginç insanlar var şu dünyada
  • hahaha geçmiş olsun. Sakın yanlış anlama, sana ve yaşadığına değil, yurdum insanının haline gülüyorum. Sattığım araba eşşek kemirmiş gibiydi. Çiziksiz yeri yoktu. Alan oy oy oy orcinal, boyasız diyerek sevine sevine aldı. Boş ver takma kafana, nazarlık olsun o da üstad ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadına söylesen ne olacak ki? "Benim çantamla araba mı çizilirmiş?" "Senin arabanı başkası çizmiş haberin yok" "Çizdiğimi ispatla"
    Falan filan gibi bir sürü tırıvırı yapacaktı,sen daha bir kelime konuşamadan o makinalı tüfek gibi beş yüz tane anlamsız kelime sıralayıp seni abondone edecekti...

Gözümün önünde kadın şoför yanlış bir hareket yaptı az daha adamın aracına çarpacaktı,adamın gayretiyle kaza olmadı,seninki aşağı bir indi,sanki haklıymış gibi adama bir bağırıp çağırmaya başladı,ama sanırsın ki % 100 haklı...O derece ortalığı velveleye veriyor,neyse ki birkaç tane görgü tanığı vardı da zar zor kadını haksız olduğuna inandırabildiler,ama halen konuşuyordu arabasına giderken...
  • Benzer olay başıma geldi, kadının biri koşmak için kaldırımı değil de yolu seçmişti, ben de park halindeydim, kadın aynama güzel bir dirsek darbesi geçirip ayna kapağını kırdı. Ben de 30 liralık bir fazlalıktan kurtardım onu. Yine insaflıydım, kapak 50 liraydı

• Aman kardeşim napıyorsun sen? Ya o abla savcıysa ve sıkı bir donanım haber üyesiyse abla okumadan konu kapansın söyle de 🤣🤣

• kaldırıma parkeden araçlar yüzünde artık herkes yoldan yürüyor.doğru dürüst kaldırımmı var yürüyecek ,inişli çılışlı ortasında ağaçlar kenarında dilencile seyyar satıcılar

sonuçta kaza kimsenin suçu yok.sende oraya parketmeseydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

kaldırıma parkeden araçlar yüzünde artık herkes yoldan yürüyor.doğru dürüst kaldırımmı var yürüyecek ,inişli çılışlı ortasında ağaçlar kenarında dilencile seyyar satıcılar

Hocam ben zaten kaldırıma parketmedim 16bin mesajın var azcıkta yazılanı oku

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

kaldırıma parkeden araçlar yüzünde artık herkes yoldan yürüyor.doğru dürüst kaldırımmı var yürüyecek ,inişli çılışlı ortasında ağaçlar kenarında dilencile seyyar satıcılar

Hocam ben zaten kaldırıma parketmedim 16bin mesajın var azcıkta yazılanı oku

mesajın sonunu senin için yazdım

• Benim de araba durduğu yerde yanından malzeme geçirmeye çalışmışlar. Ayna falan kapalıydı. Ön çamurlukta, sağ arka kapıda ve sağ arka çamurlukta pasta ile geçecek çizikler var. Yapacak bir şey yok, bir gün atarım bi pasta.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Dar alana park edince ayna kapatmam , yanından geçen en azından aynayı hizalasın , yoksa geçerim diye daha fazla yanaşıp biryerlerine sürtebiliyorlar

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlatmışım, arabayı yan yana park edilen usulde park etmiştim. Arabanın başına geldiğimde sağ ayna kapalıydı ben kapatmamıştım. Sağ çamurluk kapı falan çizikti. Böyle sürtünme izi gibi daha çok.
  • Kutal 1: Trafikte bayan şoför görürsen arkana bakmadan kaçacaksın.

• Yüksek ihtimal kadına yaptığını söyleseydiniz olumsuz bir cevap alırdınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadinlara gösterdiğiniz nezaketten dolayı teşekkür ederim. Kadin kazara çizmiş. Bence çizdiğinin de farkında olmamış. "hanimefendi cantanizdan dolayi aracım cizildi" seklinde uyarsaydiniz ozur dilerdi belki. Ancak uyardiginizda kabalassaydi kizmaniza hak verirdim. Sessiz kalarak kadinin niyetini anlamadan olayi sonlandirmissiniz. Gecmis olsun.

Bu arada belki sizin park yeriniz dogru degildir. Kadini da dinlemek lazim. Tek tarafli yargilamamaliyiz

• bu tarz olayların yaşanmaması için 15 derecelik açıyla parket tekerlerinde dışa dönük olsun, pis tekere sürtmemek içn beklemeyi seçiyor genelde yayalar,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Kadınla konuşmaktan tırsıp buraya konu açardım

Hadi kardeşim sen git bunları lol bölümünde konu dışında falan yaz.

Hem pısıp buraya konu açmışsın hem beni suçluyorsun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.