Şimdi Ara

Kadıköy iPhone Olarak Cihaz Sorunlarınızı Cevaplamaya Çalışalım (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
3
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Deneyin bakalım orjinal batarya derken elma logosu var demeyin 100 100 yapın sabah bakın bakalım kaç olacak
    Hocam mall of gürgecler apple bayide taktırmıstım vallahi suan fulluyorum sabah bilgi veririm tşk ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Deneyin bakalım orjinal batarya derken elma logosu var demeyin 100 100 yapın sabah bakın bakalım kaç olacak
    Hocammerhaba aksam %100 ile yattım sabahta %100 idi anlamadım gün içinde cok kullanımımda yok ama su gibi gidiyor sarjı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 27 Mart 2020; 11:41:3 >
  • Anakart ölçmek gerek yada siz pil için tekrar servise başvurunuz yeni değişimler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problem ne durumda acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Onarım Merkezi virüs sebebiyle çalışıyor mu çalışmıyor mu ? Telefonumuzun başına ne geldi bilmiyoruz.
  • Enjoy00111 kullanıcısına yanıt
    Şuanda kapalı

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonumu servis gönderdi oraya. Nolcak ?
  • İyi geceler hocam bende iphone 6 var servis yok hatasi veriyor etkinlestiremiyorum cihazi hatti gormuyor wifi goruyor ama olmuyor tahmini baseband hatasi var bu yapilirlir ne kadar bir ücret çıkar

Müşterimhizmetleri

• Hocam, Iphone se kullanıyorum, telefonda video da sesli kayıt yapıyor bazen sessiz, ayrıca telefonda normal yaparken ekran kararmıyor sürekli tuşlara basıyor, nedenini çözemedim başka ekran ve sensör de takıldı sorun aynı :(
    cevaplarsanız sevinirim
  • Hunter_Soldier kullanıcısına yanıt
    Ön kamera filmi çok önceden kenbu ustam söylemişti sensör bu film üzerindeymiş Siri microfonuda ön

Onarım bölümümden hizmet alınamıyor internet sitesi üzerindede sıkıntı varmı

Onarım merkezi çalışıyor sıkıntı yok. Yeni cihaz 2 günde geldi

• Elinizde se revize ekran var mı? Telefon elimden düştü parkeye ekran kırılmadı fakat iç ekran pikselleşti. Siyah renkleri kırmızı olarak çizgili çizgili gösteriyor. Beyaz renklerde de sanki monitöre yakından bakıyorsun gibi piksel piksel. Çakma ekran almak istemiyorum ekran canlı değil

• hocam merhaba.

uzun bir süredir dokunmatikte problem vardı. ara sıra çalışmıyordu. bundan bağımsız ekran da kırılınca ekranı değiştirdim. kaliteli bir ekran alıp taktım ilk gün cayır cayırdı ama bugün yine ekran dokunmatiği algılamıyor.

içine bayağı girdim tüm kabloları bağlantıları biliyorum. nerede sorun var? ekranla kasa arasında ki bağlantı mı problemli? çünkü 2 ekranda da denedim ekranlar sorunsuz ama dokunmatik gidiyor bazen. ne yapabilirim?
  • Dokunmatik Entegresinde sorun olabilir yada Bord üzerindeki Sokette incelenmesi gerekebilir

• merhaba iphone 7 kullanıyorum, maalesef geçen sene ekran kırıldığında telefonun vidalarını bile takmadan teslim eden kötü bir serviste yaptırmış bulundum, ekran bozuk çıktı ve tekrar değiştirmesi için bıraktığımda home tuşumu bozdu. tuş aşırı hassaslaştı tek dokunmada birçok kez algılama problemi var. cihazın düzelme şansı var mı?
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Buna benzer problemlerde incelemeden bir şey demek zordur

olabilir hocam, bu parçayı alıp deneyeceğim,bende kamera yanındaki mic den olduğunu düşünüyordum değiştirmiştim olmadı sonucu 1 ay sonra yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_Soldier

olabilir hocam, bu parçayı alıp deneyeceğim,bende kamera yanındaki mic den olduğunu düşünüyordum değiştirmiştim olmadı sonucu 1 ay sonra yazacağım.
    Bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.