Şimdi Ara

Kadıköy iPhone Olarak Cihaz Sorunlarınızı Cevaplamaya Çalışalım (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
3
Favori
16.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce kendinden kapanan anakart arızası veren bi 6s yapıldıktan 7-8 ay sonra yine kapandı. Tekrardan anakart problemimi sorun yoksa başka bişey mi bu defa. Ayrıca şarj girişli kulaklığı 3,5mm jack'e çevirme aparatı falan var mıdır? Fiyat bilgisi verebiliyorsanız anakart tamirinin ve varsa bahsettiğim aparatın fiyatı nedir?
  • Anakart veya cihaz için incelemeden birşey söylemek doğru olmaz aparatlar için ise bir çok site var Google sonsuz deniz gibi bir 2 tuşa basarak çok çeşitli sonuçlara ulaşabilirsiniz

• İphone 6 ön cam değişimi yapıyormusunuz.
    Ekran değil ön cam.
    Dokunmatiğim sağlam çalışıyor . Sadece ön lcd cam değişimi istiyorum . Şu makineyle ön cam sökülüp yenisi yapıştırılıyor o sistemden bahsediyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakart arızası olduğunu düşündüğünüz cihazda ilk olarak pili söküp takmayı deneyin

• elimde iPhone XS 64 GB Space Grey var, telefonda şöyle bir sıkıntı var, telefonu şarja takıyorum ilkinde şarjı algılamıyor sonra tekrar çıkar tak yapınca bazen algılıyor bazende 4-5 kere çıkar tak yapınca algılıyor, bazende direk ilkinde algılıyor, FACEID'deki Kitliyken USB Aksesuarlarını algıla da tikli, telefonu Finlandiya'dan aldım, acaba bu sorunun nedeni ne olabilir? kronik bir problemmi yoksa evdeki akımdamı sıkıntı var? 2 farklı şarj aletiylede denedim sonuç hep aynı, ilk başlarda olmuyordu ama son zamanlarda çok oluyor ve oldukça canımı sıkmaya başladı bu problem. Telefon 3 aylık henüz ve pil sağlığıda %97'e düşmüş durumda, Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Soket temizliği yapmayı deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Soket temizliği yapmayı deneyin
    Sinyal seviyesi düşükken, genellikle 2G (Edge)'de çekerken arama yaptığımda iç kulaklıktaki seste parazit, cızırtı oluyor (bunu hem ben hem de karşıdaki duyuyor) ve benim sesim karşıya gitmiyor. Hoparlöre aldığımda konuşabiliyoruz.

1. Bu sorun %100 mikrofonla mı alakalı?
    2. Çekim gücü düşükken parazit, cızırtı ile mikrofonun alakası var mıdır?
    3. Daha önce böyle bir sorun duydunuz mu? Forumları da karıştırdım fakat denk gelmedim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break. -- 15 Ekim 2019; 9:32:49 >
  • Şebeke arızası olabilir başka sim takıp deneyin geçmiş olsun

• quote:

Şebeke arızası olabilir başka sim takıp deneyin geçmiş olsun
    Daha telefon 3 aylık, o kadar pislenmiş midir ki? Tozlu bir işte de çalışmıyorum, bide soket temizliği nasıl yapılıyor ?

• quote:

Şebeke arızası olabilir başka sim takıp deneyin geçmiş olsun
    Başka simkart ile denedim (ikiside Turkcell) sonuç aynı ne yazık ki.

Buna nasıl çözüm getirebiliriz? Şebeke anteni ve entegresi ile alakalı olabilir mi?
  • Anakart sorunu olabilir

• Iphone 7 Plus, baseband tamiri gördükten sonra ısınıp sürekli kapanıp açılıyor sorun nedir?
  • Bord anakart üzerinde kısa devre olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://i.imgyukle.com/2019/10/21/EiECJ0.jpg
    iphone x cihazımda su sekilde bir sorun yasıyorum ekran değişimi olması lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

Bord anakart üzerinde kısa devre olabilir
    Ustam Kaldırıp tekrar kalıplayın taksak parçayı

• İphone 7 ye kendi mah değerinden yüksek bir pil takabilir miyiz ? Takabilirsek en fazla kaç mah lık pil takılabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdigursoyyy

İphone 7 ye kendi mah değerinden yüksek bir pil takabilir miyiz ? Takabilirsek en fazla kaç mah lık pil takılabilir ?
    orjinal pil takmanızı öneririm
  • Merhaba, iphone 7 baseband sorunu yaşıyorum. Tamir ettirirsem bu sorun tekrar eder mi? Ona göre tamir ettireceğim ya da değiştireceğim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de bu tamir ortalama ne kadar tutar. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.