Şimdi Ara

kablosuz ve kablolu ağı beraber kurmak, yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 ) arkadaslar olmek uzereyim sinirlerim harab oldu KOZYATAGI nda oturuyorum yakın oturan ve de angarya gormeyecek birisi varsa arabayla alıp tekrar evine bırakmak kaydıyla gelip yardım edebilir mi ??

2 ) yok arkadas bu devirde iilik islemez sokul parayı diyen varsa makul bi ucretse ona da ok :)

LUTFEEEEN biri beni kurtarsın

PS : gelen arkadas gak dese et guk dese sut ona gore :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sithmastervl

1 ) arkadaslar olmek uzereyim sinirlerim harab oldu KOZYATAGI nda oturuyorum yakın oturan ve de angarya gormeyecek birisi varsa arabayla alıp tekrar evine bırakmak kaydıyla gelip yardım edebilir mi ??

2 ) yok arkadas bu devirde iilik islemez sokul parayı diyen varsa makul bi ucretse ona da ok :)

LUTFEEEEN biri beni kurtarsın

PS : gelen arkadas gak dese et guk dese sut ona gore :)

dedigim sekilde yapamadinmi arkadasim istersen msn e gelirsin orda anlatayim
  • Bende 2 PC bi laptop bi de wireless modem var. PC nin birine hem kablolu hem kablosuz ağ bağlantısı kurdum. Denetim masasında gerekli sihirbazlar var. Sonra laptopta kablosuz ağ kurdum. Burda dikkat edilmesi gereken ağ adlarının aynı olması birisine WORKGROUP adıyla kurduysanız öbürü de aynı olmalı. Sonra ethernet kablosuyla 2. PC ile ilk PC'yi bağlayıp 2. PC de normal ağ bağlantısı kurdum yine ağ adı WORKGROUP olacak şekilde. Şimdi üçü de birbirine bağlı laptop 2.PC'yi ana PC üzerinden görüyor. Gerek internet gerek dosya paylaşımı oluyor.

@sithmastervl ben de çok anlamam ağ işlerinden ama ben kurarken hepsinde mesken ağ geçidiyle alakalı olanı seçmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.