Şimdi Ara

kablosuz klavye bootcamd uyumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar macbook air icin kaplosuz klavye , maus ve ekran alip ihtiyacim olan masa ustunu bu sekilde ucuz maliyet ile cozmeyi dusunuyorum. merak ettigim iki konu var birincisi benim urun fransiz yani kablosuz klavyeyi turkce alip turkce ayarladigimda , kablosuz ile yazarken turkce ,macbook air klavyesinden yazarken fransizca mi olur yoksa her seferinde degistirmemi gerekli .
    2. kalblosuz klavyeyi osx le bagladigimda bootcamd ile windowsta her seferinde tanitmam gereklimi yoksa bir sefer yaptiktan sonra iki sistemdede otomatik taniyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk sorunun cevabı: Dil konusunda bir sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum. Bilgisayarın klavye dilini hangi dile ayarladıysan bağladığın bütün klavyeler aynı dili algılar.

İkinci sorunun cevabı: Bir kere tanıtman yeterli. İki işletim sisteminde de otomatik olarak tanıyor. Bootcamp'li Windows, OSX'de ki ayarları tanıyarak çalıştırır.
  • Mortus kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam sirf bu bootcamd icin kablolu almayi dusunuyordum, kablosuz alabilirim ozaman.

iyi aksamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.