Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kablosuz klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Kablosuz klavye alırken nelere dikkat etmek gerekiyor. IR, radyo frekansı gibi çeşitli olanları varmış. Aralarında ki farklar nelerdir? Hangisi tavsiye olunur.

|
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    A4 Tech'in RF serisi var onlar takım olarak satılıyor ve fiyatları 35-38$ aralığında. Radyo Frekanslı olanlardan alman lazım diğerleri (IR) yalnızca alıcı-verici karşılıklı geldiğinde çalışır. Ayrıca alacağın takımda mousenin optik olmasına dikkat et. O kadar para verip iki ay sonra bozulacak bir toplu mouse almanın anlamı yok.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Peki bunlar pil harcama durumları, pil şarjı falan nasıl?
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Peki bunlar pil harcama durumları, pil şarjı falan nasıl?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    A4 tech in yeni bir takımı çıktı o nun anında şerj aleti de var direk USP den şarj ediyor ama bence paran varsa microsoft al çünkü a4 techin yeni klasvyesini pek beğenmiyorlar...(kendim kullanmadım bişi diyemicem)
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    kablosuz alcaksan a4-tech den baska alma derim
    |
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    A4 TECH
    |
    |
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj
    A 4 tech i kullanmadım ama Microsoft bu işi iyi yapmış. Optic mouse ve klavye paket halinde geliyor. iş yerine aldık. kapalı kasanın içinde duruyor vericisi ve 4-5 mt den rahatlıkla kumanda ediyor. vericiyi dışarıya çıkarınca toplantı odası geldi.sanırım 6-7 mt sorunsuz çalışır.
    |
    |
  • Yarbay
    16872 Mesaj
    eğer oyun oynayacaksan pek tavsiye etmiyorum. çünkü tuşu bıraktıktan sonra hala sinyal gönderdiği için arabalı oyunlarda çok problem yaşadım. bende microsoft var 15 gün kullandım şimdi 6 aydır yatıyor sırf bu yüzden
    |
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    O dediğin sorun Microsoft'un ilk modellerinde(faresi optik olmayan) var. Ama yenilerinde çözülmüş olduğunu tahmin ediyorum.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
son dakika
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,301
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.