Şimdi Ara

Kablosuz klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablosuz klavye alırken nelere dikkat etmek gerekiyor. IR, radyo frekansı gibi çeşitli olanları varmış. Aralarında ki farklar nelerdir? Hangisi tavsiye olunur.

• A4 Tech'in RF serisi var onlar takım olarak satılıyor ve fiyatları 35-38$ aralığında. Radyo Frekanslı olanlardan alman lazım diğerleri (IR) yalnızca alıcı-verici karşılıklı geldiğinde çalışır. Ayrıca alacağın takımda mousenin optik olmasına dikkat et. O kadar para verip iki ay sonra bozulacak bir toplu mouse almanın anlamı yok.
  • Peki bunlar pil harcama durumları, pil şarjı falan nasıl?
  • Peki bunlar pil harcama durumları, pil şarjı falan nasıl?
  • A4 tech in yeni bir takımı çıktı o nun anında şerj aleti de var direk USP den şarj ediyor ama bence paran varsa microsoft al çünkü a4 techin yeni klasvyesini pek beğenmiyorlar...(kendim kullanmadım bişi diyemicem)
  • kablosuz alcaksan a4-tech den baska alma derim
  • A4 TECH
  • A 4 tech i kullanmadım ama Microsoft bu işi iyi yapmış. Optic mouse ve klavye paket halinde geliyor. iş yerine aldık. kapalı kasanın içinde duruyor vericisi ve 4-5 mt den rahatlıkla kumanda ediyor. vericiyi dışarıya çıkarınca toplantı odası geldi.sanırım 6-7 mt sorunsuz çalışır.
  • eğer oyun oynayacaksan pek tavsiye etmiyorum. çünkü tuşu bıraktıktan sonra hala sinyal gönderdiği için arabalı oyunlarda çok problem yaşadım. bende microsoft var 15 gün kullandım şimdi 6 aydır yatıyor sırf bu yüzden
  • O dediğin sorun Microsoft'un ilk modellerinde(faresi optik olmayan) var. Ama yenilerinde çözülmüş olduğunu tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.