Şimdi Ara

KABLONET VS TURKNET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yanlış anlamışım. Şimdi uygulamaya geçti zannettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uydunetin taktiğini veriyorum günde 1tlye internet var 24mbps 25gb akn cihazlarla birlikte temel paket 41tl ediyor(neo g discovery science flnda içinde güzel kanallara sahip)

5günde 5kere nitro açsan 20tl (100mbps hıza çıkıyorsun düşünsene ne istersen indir :) )
    20tlyede 100gb akn alsan 125gb akn etti kısaca

41+20+20=81tlye çok sağlam hiç kafanın ağrımayacağı bir internete sahip oluyorsun nitro aknye yansımıyor bu servisleri kullanmazsanda 41tlye ucuz ama yavaş internetin keyfini çıkarırsın birde tv kanalları cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 26 Mart 2017; 8:39:10 >
  • Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    70 TL'ye 50mbps download 150gb akk almak varken neden daha fazla verip daha az hız ve kota alayım
  • Ayrıca şunu sormak istiyorum arkadaşlar, ben herhangi bir tv kanalı veya film kanalı satın almak istemiyorum çünkü digitürk ile hepsini kullanıyorum, bunları illa satmak mı zorundalar bana.Ben bunu taktırıp kullanmayacağım?
  • Ucuz olanı seçin kablonet oyunlarda sorun oluyor deniyordu.

Her halükarda hepsinde akn var. adsl de 1 mayıstan sonra gece akn den etkilenmeyecek 2-8 arası

ama ben olsam kablonet değil direkt kablotv+kablonet alırdım en ucuzu ve kablotv belgesel kanalları konusunda dünyanın en iyilerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 26 Mart 2017; 12:5:22 >
  • Boow kullanıcısına yanıt
    nitro yani (24saat 100mbps kotasız hız) demek istenirse nitro upload(24saat 10mbps sınırsız) flnda var servisler şurada
    https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler

nitro=12.5MB/s ise (24saat*60dk*60sn*12.5MB/s)/1024MB=1054GB teorik indirme sağlıyor :O bide bu 1gün için 5gün için 5TB kadar bir indirme yapmana izin veriyor şimdi 150gb akn ile bu 5TB kıyaslanabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 26 Mart 2017; 12:11:45 >
  • Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    7/24 indirme yapmayacağımıza göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    o sadece bir örnekti ucuz internet alıp yanına servis eklemek daha mantıklı bunu açıklamaya çalışıyorum sadece
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Hocam belki bilginiz vardır diye soruyorum. Bu Turknet'in ücretsiz 1 ay deneme olayı da Turksat'ın 1 hafta denemesi gibi tamamen ücretsiz mi ? Bizim santral Yapa santraller arasında mı öğrenmek adına denemek istiyorum.
  • Turknet deneme süresi var mı bilmiyorum maalesef hocam. YAPA için Müşteri hizmetleri ile görüştünüz mü?

Forumda "Siz abone olmadan biz de göremiyoruz" gibi cevaplar alan vardı MH'den , o yüzden görüşmedim. Olmazsa bir arayayım.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 26 Mart 2017; 15:33:0 >
  • Boow kullanıcısına yanıt
    Türsat, kablonet bağlamak için kablotv alınmasını da zorunlu tutuyor, bağlatıp kullanmasanız da ücretini alıyor her ay. Aynen TTnet adsl için sabit telefon zorunluluğu gibi.
    Sinema kanalları ise ayrı paketler halinde ve alması zorunlu değil.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    ben Digitürk kullanıyorum ve belgeselleri Nat Geo ile izliyorum.Baglamaya geldiklerinde nasil bir islem yapiyorlar ve verdikleri kanallari izlemek icin dekoder falan mi ayarliyorlar?

• Aradınız mı hocam? Merak ettim.

• Elma vs Armut olmuş biraz.
  • cormen kullanıcısına yanıt
    burada armut turknet oluyor sanirim :)

• Arkadaşlar kafama herhangi bir şey takılmazsa yarın 27 aylık 3 ayı ücretsiz olmak üzere 2 senelik taahhüt yaptırıcam.Umarım bu süre içerisinde sorun yaşamam ttnet'deki gibi tek isteğim bu.Aradım 1 mayıstan sonraki işlemler hakkında da daha net bir cevap gelmediğini söylediler.Bunlar dışında var mı herhangi bir öneriniz şöyle şöyle yap diye?
    Aradım fakat "Müşteri temsilcelirimiz şuanda hizmet vermemektedir." tarzı bir telesekreter yanıtı ile karşılaştım. Pazar günü çalışmıyorlar belki de.
  • Eğer çalışmıyorlar ise durum kötü. Ne zaman internet gerekeceği belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Turknet veya

Yüz güldüren 100mpbs 100 gb kota

( bir mayıtan sonra hız 24 e düşecek akn sonrası)

50mpbs alırsanız 16 ya düşüyor

benim şuan taahütlü 25 mbps 16 ya düşmesi gerekiyor ama 25 mbps paketler kaldırıldı bizim işimiz ne olur hocam şimdi ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.