Şimdi Ara

Kablonet mi Türknet mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
18.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Su anda Turknet kullaniyorum ama gecmis senelerde Kablo.net kullandim. Eger Kablonet alya yapiniz varsa dusunmeden gecin derim hem t.v hemde sorunsuz internet alirsiniz.Kutuya kadar gelen kablo fiber eve kadar gelen koaksiyel ki telefon bakir kablolarina gore daha stabil baglanti sunuyor. Ben sansli azinliktanim ve 85mbit sorunsuz bir baglanti aliyorum ki yasadigim yerde SOL ve T.Telekom fiber alt yapilari mevcut. Turk net VDSL2 iyi sayilir ancak fiber kadar stabil ve hizli degil maalesef.
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Paketiniz 100mbit olduğu halde mi 85 alıyorsunuz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Evet, normalde 75.99TL olan paket uzerine 10Tl fark verip 100MBIT e kadar olan pakete gecis yaptim.
  • AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Ha pardon turknetmiş ben kablonet sandım

• 1-2 hafta oldu kablonete geceli. Turknetten gectim. Kanseri yenmis gibi hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk.net o kadar mi kotu hocam? Ben kablodaydim taahhüt bitince Türk.net düşünüyordum. Sebebi ise hız düşmesi ve dns siteye girme problemi çok yaşıyorum. Birde tabi pahalı geliyor. Ben Türk.net hala 50 liradan sınırsız veriyor sanmıştım şimdi bu fiyatlara sınırsız ev İnterneti kalmadı mı? Bize 16 20 megabit yeterdi

• Ben de İzmir merkezde yıllardan beri kablonet kullanıyorumç Nadiren de olsa kesintiler oluyor ama onun dışında memnunum. Sadece abonelik ile verdikleri kablo modemler fazla kaliteli degil. En azından benimkisinin sinyal gücü zayıf. Belki yeni seriler daha iyidir.

Ben şahsen öneririm. Fiyat / performans olarak üstüne bi hizmet yok su an ülkemizde. Diğer tüm seçenekler hem daha pahalı hem de daha kaliteli bir hizmet sunmuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfer

Ben de İzmir merkezde yıllardan beri kablonet kullanıyorumç Nadiren de olsa kesintiler oluyor ama onun dışında memnunum. Sadece abonelik ile verdikleri kablo modemler fazla kaliteli degil. En azından benimkisinin sinyal gücü zayıf. Belki yeni seriler daha iyidir.

Ben şahsen öneririm. Fiyat / performans olarak üstüne bi hizmet yok su an ülkemizde. Diğer tüm seçenekler hem daha pahalı hem de daha kaliteli bir hizmet sunmuyorlar
    İstanbul /kadıköy bölgesinden bildiriyorum bende ilk baglattiğim zaman kablonetten memnundum ancak şu son bir kaç ay özellikle yoğun şekilde dns problemi ve bağlantı kalitesizliği problemi yaşıyorum ayrıca biraz online oyunlara bakayım dediğimde ping sorununun ciddi yüksek olduğunu gördüm. Allahtan sadece bir senelik taahhüde girmiştim. Bana kablonet dışında ping açısından başka hangi baglantıyı önerebilirsiniz? Açıkcası bu şartlarda uzatmayı düşünmüyorum.Belki teknik destek çözüm olabilir ama geçiçi olduğunu düşünüyorum böyle bir şey için adsl den gelen alışkanlıkla hiç birşekilde aramayı düşünmedim kabloneti. Ülkenin altyapısı dandik olduğu için bağlantı yan binadan verilse dahi biz bunları yaşamaya devam edeceğiz.

• Kablonet

• Merhabalar, özel den açık adresinizi paylaşırsınız, altyapı kontrolü yapıp, özel teklif sunabilirim

• Kablonet mi Türknet mi?
  • bende bu hafta bağlatıcam bakalım nasıl olacak
    75 mbps 95₺ dediler ama neden modemi ve kurulumu ücretsiz yapmıyorlar anlam veremedim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.