Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rouvax Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
63.416
Cevap
385
Favori
3.380.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayıs ayından itibaren Uyku Yok Paketi kalkacak mı, bilgisi olan var mı? Müşteri hizmetlerini aradım bizim bir bilgimiz yok dediler, her ay otomatik yenileniyor birde bende bu paket.
  • Ben yine de geçmezdim Türknet e. 10 senedir Kablonet kullanıyorum. Aksiyon aramaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    benimde merak ettiğim bir konu belki kalkmaz ama şartlar iyileşebilir gibi geliyor saatleri daha geniş falan olur fiyatı daha uygun olur falan umarım yoksa btk zorunlu uyku yok getirdi zaten
  • 25 mbit 250 gb dan 50 mbit 150 gb geçtim ama wifi olarak 50 alamıyorum 30 - 35 arası çok oynak bir bağlantı alıyorum ama telefondan test yapınca 47 alıyorum modem olarak cbw-383zn kullanıyorum bu modemin ayarları nasıl olmalı? teşekkürler
  • adanadayım bugün gece internet ile ilgili çalışma olduğu için 1 de internetiniz kesilebilir gibi bir mesaj gelmiş telefonuma acaba 1 mayıs ile iglili bir hazırlık mı bu daha önce hiç böyle bir mesaj gelmemişti
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Sana önerim bu pakede geç bide uyku yok pakedi al hatta mayısta gerekte kalmıycak bu akk düzenlemesiyle ben 50mbps 150gblikteydim Mart'ın başında 100Mbps 100gbliğer geçtim uyku yok pakedi olmasa akk 1 hafta dayanmıycak e faturaya geçince 1 ay ücretsiz veriyolar uykuyok servisini onu kullanırısın mayısa kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

adanadayım bugün gece internet ile ilgili çalışma olduğu için 1 de internetiniz kesilebilir gibi bir mesaj gelmiş telefonuma acaba 1 mayıs ile iglili bir hazırlık mı bu daha önce hiç böyle bir mesaj gelmemişti

bakım yapıyolardır arada yapıyolar öyle bikaç saat sürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

25 mbit 250 gb dan 50 mbit 150 gb geçtim ama wifi olarak 50 alamıyorum 30 - 35 arası çok oynak bir bağlantı alıyorum ama telefondan test yapınca 47 alıyorum modem olarak cbw-383zn kullanıyorum bu modemin ayarları nasıl olmalı? teşekkürler

Netmaster'ın müşteri hizmetlerini arayıp söylersen yardımcı olurlar bendede hız wifi de aşırı düşüktü bi ayarı kapattırdılar düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Sürekli yüksek hız bir tarifeye abone olmaktansa; düşük hızlı bir tarife ile ayda 1-2 kere Nitro hizmeti almak (Download yapanlar için söylüyorum) daha mantıklı olabilir...

bende öyle düşünüyodumda onun yerine uyku yok hizmeti almak daha mantıklı yüksek hızlı bi paketle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

benimde merak ettiğim bir konu belki kalkmaz ama şartlar iyileşebilir gibi geliyor saatleri daha geniş falan olur fiyatı daha uygun olur falan umarım yoksa btk zorunlu uyku yok getirdi zaten

Normalde uyku yok paketleri gece 12'den sabah 9'a kadar fakat bu yeni düzenlemede gece 2-6 arası akk'ye dahil değil ve bence çoğu kişi bişeyler indirmek için saat 2'yi beklemez akk sonrası hızlarda yaptıkları düzenleme bana göre daha yararlı hatta keşke tarifedeki hızın yarısına falan düşşe biraz orantısız olmuş sanki bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 4 Nisan 2017; 20:16:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

quote:

Sürekli yüksek hız bir tarifeye abone olmaktansa; düşük hızlı bir tarife ile ayda 1-2 kere Nitro hizmeti almak (Download yapanlar için söylüyorum) daha mantıklı olabilir...

bende öyle düşünüyodumda onun yerine uyku yok hizmeti almak daha mantıklı yüksek hızlı bi paketle

Sürekli download yapanlar için dediğiniz daha mantıklı olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

quote:

Sürekli download yapanlar için dediğiniz daha mantıklı olabilir.

İnsanın gerek olmasa dahi bişeyler indiresi geliyo ben bu son zamanlarda hayatımda indirmediğim kadar oyun indirdim yarısınıda oynamıyorum bide yabancı ülkelerde yaşayanları düşünün ne akk var hemde istedikleri gibi 100Mbps'nin de üstündeki paketlere geçebiliyolar

• attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Şimdi aynı mesaj bana da geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 4 Nisan 2017; 20:42:58 >
  • gerek olmadığı halde bir şeyler indirmenin nedeni internetin yavaş ve kotalı olması

hazır kotam varken ve hızım düşmemişken ne var ne yok indireyim diyorsun

yüksek hızlı ve kotasız bir internet aboneliğin olsa belki bu kadar gereksiz indirmeler yapmayacaksın.

bu duruma sokan da İnternet servis sağlayıcılarının zamanında yatırım yapmayıp bize adil kullanım kotasını dayatmaları.

yabancı ülkede yaşayan yüksek hızlı internet kullanıcılarının sürekli bir şeyler indirdiklerini sanmıyorum bizim gibi. Biz de ay sonu kotası bitmemişse bitirene kadar gerekli gereksiz ne varsa indiriyor. 3 mbps ye düştüğü zaman da nasıl olsa 3 mbps ye düştük deyip kafamıza göre gerekli gereksiz ne varsa indiriyoruz.

Bu akk ler kalksa bile biz uzun süre bu psikolojiden kurtulamayız. Surekli bir şeyler indirme gereği duyucaz. Bu da tamamen internet servis sağlayıcıların suçu.
  • Kablonet icin tavsiye edeceginiz ağ genişletici/menzil arttirici önerebileceğiniz marka/model var midir arkadaslar?

Arka odalarda vs. wireless kullanabilmek icin gerekiyor sanirim, çekmiyor hic bi sekilde.
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Evde Super online fiber internet var. Tp-Link TL-WPA4220KIT kullanıyorum. Memnunum. Her yerde WiFi gayet iyi çekiyor. İki tanede Ethernet bağlantı olanağı var. TURKSAT kabloda da işe yarayacağına eminim. Yalnız fiyatı biraz artmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinquanta

Evde Super online fiber internet var. Tp-Link TL-WPA4220KIT kullanıyorum. Memnunum. Her yerde WiFi gayet iyi çekiyor. İki tanede Ethernet bağlantı olanağı var. TURKSAT kabloda da işe yarayacağına eminim. Yalnız fiyatı biraz artmış.

Biraz yüksek geldi fiyati hocam.

TP-Link TL-WA850RE , bu model iş görür mü sizce?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa850re-300mbps-n-kablosuz-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD302580

• Az önce %80 kota doldu mailini aldım wtf? 250gb AKK'nin %80'i 5 günde nasıl dolar ya? Büyük indirme dün sadece Steam'den NieR indi, bunun dışında 4-5 bölüm netflix kullanımı harici hiç indirmem olmadı. Nasıl oluyor bu iş?

Şifrem kırılmış felan olamaz uç bir şifre kullanılıyor wifi'da. Virüs/malware'de olamaz. Yemin ediyorum son anda ne sokarsak ayağına milleti kekliyorlar ya..Allahın cezası uydunet hiç bitmiyor sorunları..

• Arkadaşlar Ankara'da yaşıyorum, Bodrum'a taşınacağım ve orada Kablo TV/NET hizmetleri olmadığından isteyen arkadaşlar varsa devir işlemi yapabiliriz.

Kullandığımız paket Kablo TV Üst Paket, 25 Mbps 75 GB AKN + Uykuyok paketi (geceleri kotayı etkilemeden download edebilme) 57 TL aylık ödemesi var

Devir almak isteyen arkadaş varsa benimle iletişime geçebilir, mesaj atabilir.

Şehir dışında bulunacağımdan, devir işlemleri için pazartesi günü müsait olacağım sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Gunde 1 Tl ye ayda 29 TL ve Sadece internet kampanyalarını kaldırmıslar, yerine baska bir sey gelir mi ?

İnşallah daha iyisi gelir. En düşük paketin 30TL'nin üstünde olmaması gerekiyor aslında, geçen yıl 21TL idi diye aklımda kalmış, umarım 20-30TL arasında güzel bir paket koyarlar.

sadece internet kampanyası geri gelmiş ama baska aylık 20-30 tlilik kampanya gelmedi tekrar malesef. Bu gidisle taahutu az aolsun diye 1 yıllık sadede internet alabilirim aylık 43 tlye geliyor, 10 mbit-75 gb secerim, akk sonrası 5 e duser, yeterli, telefon ve tv ye ihtiyacım yok.
  • 
Sayfa: önceki 18891890189118921893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.