Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.417
Cevap
385
Favori
3.381.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26812682268326842685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eylül ortasından beri bağlantım SOL çıkışlarını kullanıyordu. TT'ye geri dönmüş.

• Beni de taahhüt bitiyor diye aradılar 50mb paketi 100 yapıyorlar ama akşam 25 e düşüyor hiç akıllıca gelmedi. 50 olsa bir nebze. Muhtemelen yoğun saatler diye ayar çekmeye çalışıyorlar. Onerebileceginiz bir tarife var mı kablonete altenatif olabilecek. Genel olarak memnunum bir kaç kere arıza yaptı senelerdir. Ttnete geçmek de hiç istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deceptive intelligence D kullanıcısına yanıt

40 45

• Arkadaşlar, nat geo now + filmbox paketi olan ve olmayan 2 ayrı 100mbps tv+ inernet paketi var, bunlardan birini seçeceğim.
    2 sorum olacak kullanan arkadaşlara

1- Filmboxluve dedikleri şey, netflix, blutv vs gibi bi uygulamamı? yoksa + olarak kanallar mı eklenecek? Uygulama ise, bu uygulamayı açmak için verecekleri bir kutuolacak mı?(Filmboxa baktim docubox+fightbox+filmbox hd +fastfun vs. gibi kanalları dsmartta da zaten izlemedihim kanallar , yine sadece bunlar mı?)
    Natgeo now sanırım bi uygulama/platform, kanal degil, bu uygulamaya erişim içinde kutu vereceklee mi? Nasıl izleyeceğim.

2- Genel olarak Filmbox ve Natgeo almaya değecek seyler mi sizce?
    Not : hayvan, doğa, dunya belgeselleri seven biri değilim)

Kullananlar fikir belirtebilirse, secmeme yardımcı olabilir, tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swarf -- 11 Kasım 2020; 11:36:44 >
  • swarf kullanıcısına yanıt

bir işe yaramaz şeyler bence, cihazlar dahil 95 tl olan paketi seç, filmbox netgeo fln işe yaramaz şeyler...

• 2 YILLIK taahhüt 12 . ayda bitiyor .50 mbps sınırsız 94 tl ödüyorum.

şimdi baktım 200 küsür lira olmuş bu tarife.yuh yani.

50 sınırsıza ödediğime yakın bir tarife var mı ?

100 G100 Güldüren 100 Güldüren Kampanya (2018-1Kampanya (2018-1üldüren Kampanya (2018-1

• Merhaba arkadaşlar ben de kısmetse önünüzdeki ay 100mbit lik tarifeye geçmeyi düşünüyorum türk telekomdan. Ancak televizyonda digiturk var o kalacak, sadece 100mbit internet kampanyası göremedim sitede. Var mıdır sadece internet paketli kampanya?

• fowell-one kullanıcısına yanıt

Hocam biografi kitabı felan çıkarırsan imzalı bir tane almak isterim :)

• thuthq T kullanıcısına yanıt

sadece internet alınamıyor.

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt

Merhaba, benim tarifem ay sonu bitiyor da sizce 25 mbps akıllı sınırsız mı, 25 mbps 150 gb kotalı mı yoksa 50 mbps 75gb kotalı mı tercih ederdiniz?

• Arkadaşlar benim tarifem ay sonu bitiyor , sizce uygun fiyatlarda Kablo net Müşterilere Özel Eğlenceli Kampanya mı iyi ? yoksa başka önerebileceğiniz kurum var mı?

• Merhabalar,
    Kağıthane sultanselim (sanayi mah.) De ikamet ediyorum bu sabah türksat ekipleri sokağımıza fiber altyapı için kazı çalışması başlattı akşam saatlerinde bitirdiler.. şöyle bi durum var sanayi mahallesinde oturanlar ben dahil internet sitesinde yazan fiyatların çoğunu ödeyemeyecek durumda.. bi devlet kuruumunda bu fiyatların bu denli kazık olması biraz tuhaf değil mi? Boşuna yatırım yapıyolar
    KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickboxer_18 -- 12 Kasım 2020; 18:33:52 >

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle her geçtiği yere hizmet verecek diye bir kural yok, bir çok hat geçip hizmet vermediği bölge oluyor, onun dışında Türksat en makul isslerden biridir, 80 tl civarına sınırsız internet, tv ve telefon alırsınız, ayrıca devlet vatandaşını en çok seven kurumdur, araç fiyatından daha yüksek vergi olan ülkede, kamu firması ucuz olacak gibi bir mantık yürütmek zor ama şuan yinede en ucuzu turksat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt

evet baya ucuz... benim kullandığım internetin aynısı kablonette 500 tl.. baya ucuzmuş...

buyrun ucuz tarifeler..

KABLONET [ANA KONU]

Aynı mahalledeniz karşı taraf sanırım yada aşağılar.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

hocam sizden 10 gün sonra da benim taahhüt bitecek. kablo tv kullanmadığım için büyük ihtimal iptal ettireceğim. şu anki kullandığım 50 mbps sınırsız 240 küsür lira .. tam rezillik

• maaart M kullanıcısına yanıt

ben aynı tarifeyi 95 tlye kullanıyorum neresinde var laubali cevap ?? ben aynı fiyata günün her saati aynı hızda kullanıyorum hatta uploadı daha yüksek.. bana laf yetiştireceğinize 100 mbps internete 1000 tl isteyen devlet kurumuna cevap verin..

• AMC A kullanıcısına yanıt

tempo otelin bi üst sokağı

baya ucuzmuş... buyrun ucuz tarifeler.. hiç laubali değil zaten.

sen aynı tarifeyi kullanmıyorsun, sen sadece internet kullanıyorsun, burada aynı paraya 2 farklı tvde çalışan analog kablo tv ve digital kablo tv (sinema kanallar ve belgesel kanalları olan), telefon ve internet kullanıyorsun, memnunsan kullandığın tarifeyi güle güle kullan, senin şansına 100 mbps alıyor olabilirsin ama normal ttnet altyapısı olan her yerde millet 95 tl ile 10 mbps bile zor görüyor, kabloda ise altyapı olan her yerde bu hıza ulaşıyor.

devletin her yeri düzgün gibi belki tek düzgün iş yapan ender firmasını bulmuşsun ona saldırıyorsun...

senin gibi bir tipe laf yetiştirmiyorum, sorduğun soruya insan gibi cevap veriyorum, ama cevap vermeyi geç yolda selam bile verilmeyecek bir tipmişsin...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Yakınız orası benim eski sokağım :)

• 
Sayfa: önceki 26812682268326842685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.