Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayin 6 sında bf5 acikbetasina girmek icin bekle sen kople internetti kesin uydunet birde adamlara mail altim 2 gunde bir sorunumu ayin 6 na kadar cozun diye inadina 6 da kestiler 2 3 gunde bir sorun yasamaya basladim saka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara gg...

• Ankara'da geceleri internet gidiyor bilinçli mi yapiyorlar ne.

• 2 yıl taahüt yaptıktan sonra paket değişi mi yapabiliyor muyuz daha ucuz tarifeye geçebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Eylül 2018; 5:37:2 >
  • Şu anda hiçbir google hizmeti çalışmıyor, yurt dışı sitelere ulaşmıyır. Spotfy bile bağlanmıyor. Fakat yurt içine bağlanıyor, DH'De sorun yok, neler oluyor ya. Yer Ankara.
  • 12 saat oldu hala internet yok, benim icin cok onemliydi bu tarihler tam gununde gitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

2 yıl taahüt yaptıktan sonra paket değişi mi yapabiliyor muyuz daha ucuz tarifeye geçebilir miyiz?
    Hayır. Sadece üst paketlere geçebilirsiniz.

• Bazi erken erisim icin bir suru zahmete madiyata giriyorum. Uydunet batiriyor yok boyle bir şey bf 5 oynamak icin ben tatili yarim birakip geldim izin aldim uydunetin yaptigina bak ya, internet gelse hat değerleri ucacak biliyorum.

KABLONET [ANA KONU]

• Birtek uydunet gitmis arkadasi aradim cankayada sorun yok

• Ankara Çankaya'da bu sıkıntının sebebini bilen var mı?
  • MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    geçen arıza kaydı bıraktım çözmüşler şimdi bir sıkıntı yok bugün bizim mahalle hariç tüm çankayada gitmiş galiba şanslıyım

ankara/çankaya/dikmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Eylül 2018; 15:31:33 >
  • ulan gene gitti şeytan diyor git şunları tüketici hakeme ver

siteleride açılmıyorki dünyanın en dandik online işlemleri bunlarda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Eylül 2018; 16:41:39 >
  • Benim geldi hat değerlerim modemde normal ama ping yüksekti aradım sinyal zayıf dediler, şuanda idare ediyor.
  • hattın sahibini arayıp sözleşme yapmışlar hattın sahibi interneti kullanmaz etmez ben kullanıyorum benim haberim yok yeni sözleşmeden 2 gün geçmiş aradan 4 yıllık internet şimdi berbatlaşmaya başladı ceza ödemeden yada az ceza ödeyip iptal edebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Eylül 2018; 18:9:33 >
  • Sana sormadan tahuttut olmaz uydurmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    hat annemin üstüne onu aramışlar neti ben kullanıyorum benim haberim yok yeni sözleşmeden bana sormadan he he demiş herşeye cayma hakkını kullanıp kurtulabilir miyim bu adamlardan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 6 Eylül 2018; 18:8:22 >
  • Hat annenin üstüne annen onay vermiş geçmiş olsun hiç-bir firma onay almadan tahuttut vermez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara,Çankya 'da bir süredir geceleri aynı saatte internet gidiyor.
    Aynı saatte gitmesinden anlaşılan bunun bir altyapı çalışması olduğu. ama ne zamana kadar devam edecek bilgi yok. Bilen var mı olayın detayını?
  • Ankara çankayada sıkıntı var belli önceden yurt içi pingim 4 ms den 8 ms yükseldi, yurt dışıda 51 ms den 78 ms yükseldi. Arıyorum sorun yok gafları yapıyorlar. Sizde böyle bir artış var mı şuanda
  • KABLONET [ANA KONU]

Arkadaşlar bu değerler ile 100mbit hız alabilir miyim, değerlerden anlayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.