Şimdi Ara

Kablolu bağlantı ile lol e giremiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Bir sorun yaşıyorum her şeyı yaptım ama düzelmedi. Sorunumu en baştan yazacağım belki bir bilen çıkar.

bundan 2 hafta önce internetimin ani kopması ve hız düşüklüğü yüzünden arıza kaydı oluşturuldu. Diğer gün akşam eve gelip hız testi yaptığım zaman, herşeyin düzgün olduğunu gördüm. SOnra twich netflix vs coğu siteye giremediğimi lol dahil oyunları açamadığımı gördüm. İnternette araştırdım ve en son bir yerdeçözüm buldum. İnternet sağlayıcısınınz port değişikliği yapmasıyla windowsun dnscache programının engelledığı anlaşıldı. Programı kapattım ve yeniden başlattığımda artık herşey eskisi gibiydi. Lol hariç hala giremiyorum. Çaresizce herşeyi denerken wifi adepter ile kablosuz bağladım bilgisayarı ve anında lol e giriş yaptı. Kablosuz girdikten sonra kabloya geçince direk bağlantı kesiliyor oyun ile.Ha diceksiniz sende kablosuz bağlan. Biliyorsunuz wifi ile oynarken ping 2k lara çıkıyor bazen düzeliyor. Bu şekildede oyun oynanmaz . Lütfen bir bileniniz var ise yardımcı olursa sevinirim.

Lol destek ile konuşuldu çözüm yok

dsmart a arıza kaydı açık 2 hafta oldu duruyor.

mode aç kapa reset vb herşey denendi.

oyun silinip yüklendi

windows 1 hafta önceye geri yüklendi yine aynı

dns değişti denendi

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.