Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1422. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.196
Cevap
276
Favori
3.122.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanal eklenir ve/veya çıkarılır, zaten çalışan insan olarak kaç saatimiz geçebiliyor ki TV karşısında, birbirimiz üzmeye değmez hiç bi şey için, yok XTV gelmiş mi gelecek mi diye :)

Diğer platformlara pek göz atmadım ama sanirim belgesel tarzında bence en iyisi KabloTV'dir, neredeyse HD'lerle beraber 25 tane kanal var, zaten o yüzden tercihim KabloTV oldu, aile evinde zaten bildim bileli KabloTV oldu, ne kadar ekmek o kadar köfte birazda, neticede hangi kanallar ya da yayın akışı hoşumuza gidiyorsa, o platforma üye oluyoruz ekonomimiz çerçevesinde.

24 ay sonunda modem ile hd kutu bizim oluyor degil mi arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 19 Nisan 2017; 19:20:3 >
  • Merhabalar ,artık kanaatim budurki.yillardir kablo tv bizleri uyutmaktadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar binamda hizmet var fakat evime kablotv'yi nasıl bağlatıcağım ? çünkü kablotv kutusu bodrumda bizim ev 5.katta acil yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow.42

Arkadaşlar binamda hizmet var fakat evime kablotv'yi nasıl bağlatıcağım ? çünkü kablotv kutusu bodrumda bizim ev 5.katta acil yardım edin.

servis gelip kablo çeker istediğiniz odaya merak etmeyin sizlik bir durum yok ilk bağlantıda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnemployedTR

Merhabalar ,artık kanaatim budurki.yillardir kablo tv bizleri uyutmaktadir.

Merhabalar, aranıza yeni katıldım arkadaşlar,herkez kablo tv yi seviyor bende seviyorum. asenel arkadasımız bizi bilgilendiriyor ondan cok faydalanıyoruz. Çok tesekkür ederiz.Kablo Tv bizi asla uyutmaz. Ben çok memnunum.Beğenmeyen arkadaslarımızz başka platforma gecebiilir. Saygılar.
  • buna bende saygiliyim.elestirmek ve elestiriye ,açik olmak gerek.her digital platform elestirilir.iyisiyle ,kötusuyle!

• Kullandığınız her platformu , üyeliği bu şekilde sahipleniyor musunuz ? Sırf şu mesaja cevap vermek için üyelik açmışsınız. Koca şirket bile eleştiriye açık iken siz neden değilsiniz ? Özellikle "asla" kelimesi çok ağır olmuş. Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz ?

Bu arada doğru düzgün TV bile izlemiyorum. Konuyu sadece eklenen/çıkarılan kanallar yani KabloTV ve KabloNet amaçlı takip ediyorum. Alıntıladığınız mesajın öncesine de bakmadım. Sadece iddialı mesajınızı görünce cevap vermek istedim.
  • Merak etmeyin ,her platformu savunmuyorum.

sadece eksiklikleri gormesini istiyoruz digital kablo tv yoneticilerin.bende fazla tv basinda oturmuyorum.sadece hafta sonlari bunuda belirtmek isterim zamanimi kaliteli gecirmek isterim hafta sonu tabi?

tabi bu kaliteli kanallar çikarilmadan onceydi.

Vox hd ,rtl hd ,rtl ıı hd gibi kanallar izlemek formula 1 gibi yarislari bu kanallarda izlemek keyifti.

Simdi hangi kaliteli kanal varki!

arap,kore ,kazak veya belli bir gurubun kanallarinimi izliyim.tabikide hayir.

butur kanallar bana hitap etmez.

Fx gurubu izllerim!

ama bu tur kanallarida izleyenlerede saygim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 19 Nisan 2017; 23:25:47 >
  • Mesajım size değildi hocam.
  • az tv sinyal yok diyor sizde durum ne?

• az tv'de maç yayını olduğunda kabloda yayını kesiyorlar
  • Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Eski pozitek kullanıcısı olarak yeni netayı deneyip görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı isterim. Banada netalar çok basit gibi geliyor. Bilgi bandı olsun, arayüzü olsun çok cılız ve soluk. Birebir kullanmadım ama kullananlarda gördüğüm kadarıyla beni etkilemedi. Onun için netaları bedava verseler almam diyorum. Son modelde bilgi bandına "Kablo TV" yazısı boşluga bir yere yazmışlar. Çok alelade yapılmış belli. Poziteklerde öyle mi. İlk başta bilgi bandında sol köşede boş tv ekranı mevcuttu. Sonra güncellemeyle tv ekranına "Teledünya" logosu koymuşlardı.

Next kutularda çok yavaş cihazlardı. Hep bu yönde yakınmalar oluyordu. Bizim bi komşu kullanıyordu. Birgün benden rica etmişti, kanalları bozulmuş. Bende fabrika reset/kanal taraması yaptım kanallar düzelmişti. Bi o arada incelemiştim biraz olsun, ama yok dedim next'te olsa poziteklerin eline su dökemez.

Yani poziteklerden sonra kaliteli alternatif bir cihaz üretilemedi nedense.

Plus kutu şart kablo tv ye artık.

İnteraktif kutuyu bekliyorum bir ümit bakalım. Onuda neta firması üretmemiştir inşallah. Neta üretmişse o da tırt olur eminim.

Poziteklerdeki o "Lütfen Bekleyiniz" yazısı efsanedir hocam. İnsan o yazıyı görünce heyecanlanıyor ister istemez. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 20 Nisan 2017; 1:8:42 >
  • Beyler neta cihazda , seçtiğim dil neredeyse her zaman , ingilizceye dönüşüyor, tekrar türkçe yapıyorum, ertesi gün gene ingilizce seçilmiş oluyor, ayarlamaktan bıktım, servis ben evde yokken gelip, fabrika ayarlarına çevirip gitmiş. Ne yapabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.Luther King kullanıcısına yanıt
    harbiden öyleymiş şu anda yayın var. böyle saçma

şeymi olur. eskiden izliyorduk maçları.

• aesenel

Merhabalar, birkaç sorum var bilgilendirirseniz sevinirim

1) FB TV HD VE TRT 4K

2) Alt lisanslamayla ilgili , yeni sezonda türksat kendi spor kanalını kurup , burada

Türkiye ligi , ING ligi , formula gibi yayınların haklarını alıp bu işi yapabilirmi. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraSakall -- 26 Nisan 2017; 20:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

Beyler neta cihazda , seçtiğim dil neredeyse her zaman , ingilizceye dönüşüyor, tekrar türkçe yapıyorum, ertesi gün gene ingilizce seçilmiş oluyor, ayarlamaktan bıktım, servis ben evde yokken gelip, fabrika ayarlarına çevirip gitmiş. Ne yapabilirim.

Ayarlar dil kısmında 1. dili Türkçe seçin, 2. dil genelde ingilizce olarak seçilidir ama siz yapabiliyorsanız onuda Türkçe yapın bakalım. Belki bir çözüm olabilir.

• sayın forumcular teledunya temel paketden fx kanalı kalktımı kanalım adı var goruntu yok tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasans

sayın forumcular teledunya temel paketden fx kanalı kalktımı kanalım adı var goruntu yok tesekkurler

İzleyebilmek için artık üst paket abonesi olmanız gerekiyor.
  • Benim anlamadığım English Club Tv geri gelecekse neden gitti? Her ildede gitmemiş. Samsun' da şebeken hiç çıkartılmamış mesela. Kanal, İstanbul Beylikdüz'ünde de izlenebiliyor. Ama İstanbul'un büyük bölümünde, Ankara ve İzmir' de kanal şebekeden çıkartıldı. Teknik arıza desem bu tarz bir teknik arıza olacağını düşünmüyorum. Peki ya sorun ne olabilir?

• FrecoB merhaba ,asıl siz kusura bakmayın.ben sadece dogruları söyledim.zaten dogru tektir.

• 
Sayfa: önceki 14201421142214231424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.