Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46.197
Cevap
276
Favori
3.122.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende de var hiç pil problemi yaşamadım. 1 yıldır bim den aldığım pil takılı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

Nasıl olur hocam ya? Benim duracell pili emdi bitirdi cihaz 1 ayda. Cihazı geceleri derin uykuya mı sokuyorsunuz? Veya gün içinde fazla kullanan yok mu kullanım şekliniz nasıl?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    18-24 arası kullanılıyor haftaiçi. Ben geceleri arkasındaki tuştan kaptıyom direkt. Ama bunla alakalı olmasa gerek. Sen de bim pili dene istersen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar...yeni settopbox ve yeni modemi iyiki getirtip taktırmışız evimize şimdi müthiş rahatız zira eski cihazların yüzünden sinyal düşüşü ve internet yavaşlayışı gerçekleşiyodu...şuan sinyal %75 civarında ve net hızımız 20 mbps üzerinde... 

• Ben taahhütlü zannediyordum, o zaman sizin dediğiniz doğrudur.

Pahalı fiyat bana da 77 TL deselerdi devam etmeyecektim yan odaya, neyse ki yeniden uzatabildim.

Yeni yılda daha da yükselir fiyat, bilemiyorum, karar sizin tabii hakkınızda hayırlısı olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Başka bir üye sizinle aynı sorunu yaşadığını, bir başkası da 1 yıldır aynı pili kullandığını söylemiş. Siz de iki ayrı kumanda da benzer sorunu deneyimlediğinize göre cihazların çoğunluğunda kronik bir sorun olduğundan söz edebiliriz. Alternatif olarak şarjlı pil kullanın diyeceğim ama yine de bununla başedilmez gibi. Yine bir başkasının önerdiği Bim pili denen piller bile çok da ucuz değil artık, ayrıca yine uğraşılmaz, kumand denen ürüne pil takılıp 1 seneden fazla unutulur sonuçta, öyle olması gerekir. Belki de 2 seneden fazla oldu ben pil değiştirmedim. En güzeli Conax modül alıp geçin bence.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Benim de Mayıs sonu dolacak taahhüt şimdiden fiyatlar buysa Mayıs'ta bana 200 altı bir rakam telaffuz etmez bunlar sanırım. Şu an 106 lira ödüyorum, 100 Mbit, 19:00-00:00 arası 25 Mbit'e düşüyor, Üst paket+bütün sinema kanalları açık. Sanırım 15 yıllık falan üyeyim, özel teklif yaparlar mı ki?

• WithQuasimodo kullanıcısına yanıt

benim bildigim turksatta ozel teklif yok ..memnun musunuz akn li tarifeden ? bende 50 mbit sinirsiz ile 100 mbit aknli tarife arasinda kaldim ki cbwz4 modem ile 100 mbit icin zorluk cıkarmazlar umarım

• WithQuasimodo kullanıcısına yanıt

Özel teklif yapılmıyor. Daha yüksek fiyatlı kampanyaya giriş devam ediyorsa, taahhhütü bugünen yenilemeyi düşünürseniz de Mayıs ayındaki fiyatın ne olacağını da bilemediğimizden 5 ay yeni kampayanın ücretini ödemeniz gerekecek.

• coderux C kullanıcısına yanıt

gigafiber geldi ise hemen başlatın aboneliği talih kuşu konmuş başınıza.

• Bu bir şikayet mesajıdır....

Şu sözde i-kutu diyip interaktif kutu alalım dedik demez olaydım. 1 aydır bir türlü rahata varamadık. ilk getirdiler taktılar kutuyu her şey güzel, kumandayı aldık taktık sıfır duracell ultra pili 3 günde emdi. Arızalı olduğu belliydi aradık geldiler değiştirdiler yeni bıraktılar bu da 2 haftada pili emip bitiriyor yine bozuk kumanda geldi. Belli ki bu cihaz komple kronik hatalı. Şimdi tekrar arıcaz da getirecekler yine bakalım. inş bu sefer sağlam verirler....

diğer ve beni asıl çıldırtan konu. i-kutuyu talep etme sebeplerinden biri kolay kumandası olması ve rahat kullanımıydı. daha ilk i-kutuya geçiş yaparken sormuştum çağrı merkezine nasıl alırım diye onlarda kurulum ekibine söylemeniz gerekiyorlar diyip işin içinden çıkmışlardı. ekip geldi kutuyu taktım dedim kolay kumanda istiyorum, dediler ki bu anca kayıt açınca oluyor arayın kayıt açın biz veremeyiz dediler. eyvallah dedik adam taktı gitti cihazı.

aradım sonra çağrı merkezini... bu sefer oradaki görevli de abonelik bayilerine gidip oradan yapmanız lazım, bizim yapabileceğimiz bir şey yok dediler. hafif bir sinirlenip yine kapattım telefonu . neyse aradan 2-3 hafta geçti yola çıktım düştüm bayinin yoluna. dedim kolay kumanda istiyorum. bilmiş bir kadını koymuşlar oraya artist artist üst perdeden konuşan bir tip. dedi ki biz vermiyoruz çağrı merkezini arayın onlardan talep edin, sonra evinize getirip bırakırlar. ben işte nasıl olur bana tam tersini dediler falan dedim. yanlış bilgi vermişler size dedi. söylene söylene çıktım oradan da.

eve gittim yine aradım çağrı merkezini. yine aynı şey. biz vermiyoruz abonelik bayisine gitmeniz lazım. ben dedim onlar da tam tersini diyor. bu sefer çağrı merkezindeki kişi dedi onlar size yanlış bilgi vermiş diye. ee dedim napıcaz şu lanet kumandayı nasıl alıcam allah aşkına dedim. tamam şikayet kaydı oluşturalım bayi için size hizmet vermemişler dedi. benden adını istedi bayinin vs vs. bir kaç güne dönüş yapılır dedi.

yani kıytırık bir kumanda için müşterisini bu denli rezil duruma düşüren bir kurumu şuanda kınıyorum ben. sıfır müşteri memnuniyeti SIFIR. banane sizin iş bilmez bayilerinizden vs arkadaşım ya . şu kumandayı hala nasıl alacağımı bilmiyorum ve kimse de yardım etmiyor bu nasıl bir şeydir, nasıl bir iş bilmezliktir. ayıp yahu   

bayi ismi de ; neta elektronik (fatih/istanbul) sakın ola yolunuz bunlara düşmesin sakın. eski kutuyu bıraktım kadın öyle bir inceliyor ki yok adaptör bizim adaptör değil yok kumanda kırık mı vs vs. ne bileyim kardeşim ben yıllar önce bu adaptörü takmışlar, kumanda da zaman için deforme olmuş zaten kiralık bunlar kablotv ücretsiz değiştiriyor gerekirse sanane kumandanın kondisyonundan diyecektim de kendimi zor tuttum. adaptör de orjinal değilmiş 50 tl kesebilirler sizden dedi. söverek bıraktım kutuyu çıktım oradan.

oradaki çok bilmiş bayana da yine saygılarıma ileteyim . asıl suç böyle kişileri oralara koyanlarda ya neyse   

• 2 gün önce sözleşme yeniledim ve i kutu bi deniyim dedim nasıl diye
    Cihaz geldi kurulum yaptılar yeni güncel kumanda verdiler kutu 2. El ama dedi teknisyen tüm güncellemeri yapılmış hataları giderildi dedi
    Kolay kumanda ve çocuk kumandayı abonelik merkezinden gittim aldım ücret almadılar faturaya yansıtılıcak dediler
    Yanında kılavuz verdiler kumandaları tv ye tanıtıp tek kumanda kullanmak için
    Ben ana büyük kumandanın pilini kullanmadım duracell şarz edilir pil taktım şuan da bir sıkıntı yok pil konusında tüm kumandalarda

Ana kumanda tanıtım yaptım hem dekoder hem tv için çok başarılı tv butonuna 2 kere basınca tv kapnıyor decoder kapamaya tek bastığımızda uyku 2 kere bastığımızda komple kapanıyor
    Seç izle benim 100 mb internet olduğu içinmi bana başarılı geldi takılma falan yok kanal geçişleri çok hızlı görüntü kalitesi muazzam derecede güzelleşti 2 ekran özelliği var çok hoşuma gitti dizilerde beklememe gerek yok başka kalanala gelip diğer üst köşede görüyorum sesle kanal orta derecede iyi zaten gerekte yok bence
    Çocuk kumanda beğendik basıyorsun sadece çizgifilm açıyor veya seç izledeki çizgiveya animasyonları açıyor tv butonuna basında birkere bunda tv kapanıyor

Kolay kumandada evin büyükleri için aldım çok rahat kullanıyorlar

Benim olumsuz bir durumum olmadı şuan için daha cihazdada çok şükür sıkıntı yok

• 12'sinde yarın bitiyordu, ben de bugün 2 yıllık yenileme işini yaptım. ikutu ile devam edeceğim. ikutu da kimi sıkıntılar olsa da görüntü kalitesi kanal geçiş hızı kabloweb kısmı iyi. Durdur izle özelliği iyi. Kumanda satın almadıysanız, kiralamış olabilirsiniz.

@BlackLead kumandada sıkıntı varsa tekrardan kumanda değişimini isteyin. Kolay kumanda da detaylı özellikler yok diye biliyorum,yine de iş görebilir. Abone merkezinin vermemesi de kötü olmuş. Satın alınabiliyor ya da kiralanabiliyordu. Bence farklı abone merkezine gidin.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Kumanda satın aldım elden ücret almıyorlar faturaya yansıttılar sisteme kumanda kod tanıttılar yoksa cihazlar çalışmıyormuş
    İstanbul kadıköy abone merkezi direk bütün kumandalar sıfır vaziyette ellerinde mevcut

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İyi yapmışsınız. @BlackLead için de söylemeniz oldu. Yolu düştüğünde sizin gittiğiniz abone merkezine gidebilir, ilgililerse sorunsuz yaşamadan satın alabilir.

Ben Ankara'da yaşıyorum da gittiğiniz abone merkezi merkezi bir yerdeydi, İstanbul'a gittiğimde önünden geçtim gibi hatırlıyorum.

Merhabalar,

Akıllı kutu kumandası alkaline pil ile çalışıyor. Alkalin pil olmasına rağmen hala hızla bitiyorsa mutlaka değişim talep edin, sorunlu kumandaya denk gelmişsiniz demektir.

Selamlar,

• streamin S kullanıcısına yanıt

Online oyunlarda biraz ping problemi yaşadım ama çok da önemli değil. Hatırladığım kadarıyla 24 saat stabil 100 Mbit hız olan tarife ile kıyaslayınca, o alınacak gibi değildi fiyat olarak. Tabii bence 2023 senesinde artık bu gibi sınırlamalar şaka gibi. Bu internet fiyatları da zaten öyle. Utanmaları lazım böyle şeyler yaparken ama utanmıyorlar maalesef.

Aklımda sanki bir kere bana özel teklif diye telefonda bişey yapmışlardı gibi kalmış geçmişte ama belki yanlış hatırlıyorumdur.

Haklısınız, en mantıklısı Mayıs ayında taahhüt bitene kadar bu şekilde devam etmek.

• Yeni kampanyalar belli olmadan birkaç gün önce yeni fiyatlar açıklanırsa şimdi yenileyin ya da 5 ay bekleyin denilebilir de şu anda yeni fiyatları bilmediğimizden bu ay sonu yenileyin ya da 5 ay bekleyinin hangisinin sizin için daha avantajlı olacağını bilemediğimizden verdiğimiz fikirle yanlış yönlendirmiş de olabiliriz.

• arkadaşlar...kablo tv şebekesi ülkemizin tamamına gelecekte hizmet verir inşallah kanal sayısıda artar umarım özellikle radyoların sayısı çok az acilen yeni kanalların eklenmesi şart...

• 
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.