Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1953. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19511952195319541955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam ay sonu taahhüt bitiyor. 100 mbit mevcut müşteriye özel akıllı sınırsız tarifesine taahhüt vermeyi düşünüyorum. Aylık 75,99 fena bir fiyat değil ama akşam hızın 25 mbit'e düşmesi ve 100 mbit paketindeki herkesin 100 mbit alamadığını paylaştığı bazı yorumlar biraz endişelendirdi. Diğer ISS'ler ile karşılaştırdığımda yine fiyat iyi ama Netspeed'in 7/24 35 Mbps'i 63 liraya vermesi de aklımı çeliyor.
  • Spor kanalları açısından çok önemli bir hamle yapıldı. Bu hamleyle spor paketi çok güçlenmiş oldu, Kablo TV'de.

Kanallar resmi olarak şebekeye eklenmedi ama; ben artık eklendi gözüyle bakıyorum. Bu anlaşmada emeği geçen üst kadrodan alt kadroya kadar bütün Türksat Kablo çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonrası çok daha güzel olur inşallah.

238-239-240-241. sıraların neden boş bırakıldığını anlamış olduk şimdi.

Gözler grubun eklenmeyen son kanalı HISTORY CHANNEL'ı aramadı değil. Keşke o da eklenseydi. Belki 1 Ocak'ta eklenir.

Sırada BBC EARTH HD kanalı var. O kanalda eklendi mi Kablo Tv'yi tutabilene aşk olsun. BBC Entertainment yerine BBC EARTH rahatlıkla getirilebilir. Tek bir hamleyle çok güzel geri dönüşler olacaktır eminim buna.

@engineer.man Dün arkadaşın evinde kanalları gezerken uyduda KonTv'nin HD olduğunu gördüm ve şaşırdım. Dün uyduda HD yayına geçmişler zaten. Bende akşamına görmüş oldum. Uydu yayını HD olunca Kablo TV'de de otamatik HD olmuş oldu.

Bilgi ve paylaşım için herkese teşekkürler.

Kanalların şebekeye eklenmesini bekliyoruz artık. En güzel bekleyiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Tek eksik çocuk kanalları bence...

Belgesel konusunda en zengin platform.

Bein Sports + Saran ile en zengin spor platformu olacak.

Fx ve Sinema kanalları ile yeterli bir vizyon diğerine sahip.

Fiyatlar da şahane... Nickelodeon, nicktoons, boomerang, Disney xd en az ikisi gelse çağ atlatır.

• BBC Earth HD kanalını da getirebilirseler güzel olur. BBC Entertainment yerine de getirilebilir.

@iyicocuk önerdiğiniz çocuk kanallarından kanal getirebilirse güzel olur.
  • En az 2 sene yeni kanal beklemeyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Tam ay sonu taahhüt bitiyor. 100 mbit mevcut müşteriye özel akıllı sınırsız tarifesine taahhüt vermeyi düşünüyorum. Aylık 75,99 fena bir fiyat değil ama akşam hızın 25 mbit'e düşmesi ve 100 mbit paketindeki herkesin 100 mbit alamadığını paylaştığı bazı yorumlar biraz endişelendirdi. Diğer ISS'ler ile karşılaştırdığımda yine fiyat iyi ama Netspeed'in 7/24 35 Mbps'i 63 liraya vermesi de aklımı çeliyor.
    Bulundugunuz yer ve hattinizla alakali benim hattim fiber bahsettiginiz tatifeyi kullaniyorum, bahse konu hizi kablolu test yaptigimda cok rahat aliyorum, wifi ile testyaptigimda modem yakinindaysam 80leri rahat goruyorum, ben fiyat ve performans olarak tavsiye ederim, ama sikinti yasiyorsaniz internet ve tv kisminda karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GESTAPO51

Bulundugunuz yer ve hattinizla alakali benim hattim fiber bahsettiginiz tatifeyi kullaniyorum, bahse konu hizi kablolu test yaptigimda cok rahat aliyorum, wifi ile testyaptigimda modem yakinindaysam 80leri rahat goruyorum, ben fiyat ve performans olarak tavsiye ederim, ama sikinti yasiyorsaniz internet ve tv kisminda karar sizin.

Alıntıları Göster
    Müşteri hizmetleri denemem için hatta geçici olarak 100 mbit tanımladı. Kablolu olarak hız 96 mbit çıktı ama kablosuz olarak modemin yanında 75-76 mbit modemden biraz uzaklaşınca aynı odada 64-67 mbit arasında salonda ise 34-35 mbit çıktı.

Böyle olunca 100 Mbit'e taahhüt vermek yerine 50 Mbit'e taahhüt vermeyi düşünmeye başladım. Kullanım yoğunluğu kablosuz ve aynı odada bile kablosuzda 64-67 mbit aldığım için sanırım 100 mbit taahhüdü vermeye gerek yok.

Öneri için teşekkür ederim.
  • BBC Earth da KabloTV ye geliyor hayırlı olsun.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Şimdi bende gördüm yazmak için girmiştim yazmışsınız.

MaşaAllah diyelim, kanallar listeye eklensin ilk tebrik edenler arasında yer alacağım. Helal olsun.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    BBC Earth kesinlikle gelmeli, History Channel de hatta... Ama BBC Entertainment yerine gelmesin :)

• KABLO TV   [ANA KONU]

Logoyu da ekleyelim görmek isteyen olur belki
  • iyi cocuk İ kullanıcısına yanıt
    eğlence ve müzik kanalları çok kötü asıl hatta yok. bence en önemli sorun bu

• üst paket pahalı ve içi boş bu parayı hak etmiyor, bahsi geçen kanalların üst pakete gelip içeriğinin zenginleşmesi lazım, ekstra bir paket daha gelmesi abes olur, konu kapanmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 11 Aralık 2019; 16:37:20 >
  • narcos 7 ocak salı Filmbox'da....
  • Arkadaşlar kanal eklenecek diye seviniyoruz ama umarım kanal çıkarmazlar.

Bu arada kanal hazırlıkları yapılıyorken Viasat Nature ve Viasat History kanalları da 24 saatlik yayınları eklense + Viasat Explore kanalı da HD yayına

• BBC EARTH HD eklenecek .

• quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Arkadaşlar kanal eklenecek diye seviniyoruz ama umarım kanal çıkarmazlar.

Bu arada kanal hazırlıkları yapılıyorken Viasat Nature ve Viasat History kanalları da 24 saatlik yayınları eklense + Viasat Explore kanalı da HD yayına
    Eklenecek olan kanallar bizi mutlu etti ama. Hangi kanalların gidişi bizi üzecek öğrenmek için son 20 gün. :)
  • SD kanallardan çıkarsınlar ,yandaşlar kanallarda gidebilir çok memmun olurum.

• Çocukları pisten alalım, Kablo TV koptu geliyor.

• Varsayim hepsi, bisey eklenmez bakarsın...

• 
Sayfa: önceki 19511952195319541955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.